اوایل اسکیزوفرنی درمان نمی کند بیماری

افراد مبتلا به اسکیزوفرنی دریافت خواهید کرد که مداخله زود هنگام در نهایت تجربه همان کاهش به کسانی که درمان شروع می شود بعد از محققان گزارش.

این یافته در تضاد با دیدگاه مشترک است که مداخله زود هنگام در اسکیزوفرنی کاهش می یابد یا متوقف می شود کاهش روانی.

آن را نیز نشان می دهد که مطالعات اسکیزوفرنی را باید به حساب چه مدت شرکت کنندگان در مطالعه بوده است علامتی در غیر این صورت درمان ممکن است به نظر می رسد موثر تر از آنها در واقع هستند.

“ما پیدا کردن تا حدودی متضاد با منطق. شده است وجود دارد یک مقدار خوبی از شواهد نشان می دهد که اگر شما به افرادی که خود را برای اولین بار روانی قسمت به درمان در اسرع وقت شما می توانید جلوگیری از کاهش غیر قابل برگشت می گوید:” منجر نویسنده کاترین جوناس, همکار فوق دکترا در بخش روانپزشکی در رنسانس دانشکده پزشکی در دانشگاه استونی بروک.

“ما دریافتیم که اگر شما مقایسه افرادی که به درمان اولیه با کسانی که نه درمان زود گروه تنها به نظر می رسد به نتایج بهتر هستند زیرا اغلب جوان و نبوده و بیمار به عنوان طولانی است.”

جوناس و همکاران اشاره می کنند که جامع دارویی و درمان روانی نشان داده می شود موثر در کاهش علائم و بهبود کیفیت زندگی در اسکیزوفرنی. با این حال بسیاری از بیماران در ایالات متحده نمی تواند این درمان ها است.

بیشترین دریافت تنها داروهای آنتی سایکوتیک است که برای کمک با توهم و هذیان اما نه با علائم دیگر. بنابراین محققان هشدار می دهند که “در حالی که شروع ‘درمان به طور معمول’ در اوایل ممکن است توقف روند بیماری جامع و پایدار مراقبت نشان داده شده است برای بهبود کلی سلامت روانی برای کسانی که مبتلا به اسکیزوفرنی.”

این مطالعه مدت از درمان روان پریشی (DUP) تعریف شده به عنوان مقدار از زمان که گذشت بین روان پریشی شروع و شروع درمان. داده ها از Suffolk County سلامت روان پروژه و شامل 287 افراد مبتلا به اسکیزوفرنی یا اختلال اسکيزوافکتيو. بیش از 2000 بیمار مشاهدات پوشا از دوران کودکی به 20 سال اول بعد از بستری در بیمارستان های گنجانده شده در این مجموعه. محققان ارزیابی کلی سلامت روان در نقاط مختلف و مرتبط با آن را به DUP.

ارتباط بين طولانی DUP و نتایج ضعیف این است که به خوبی شناخته شده در درمان بيماران مبتلا به اسکيزوفرنيا. در عین حال جوناس و همکارانش دریافتند که در این مطالعه سرب-زمان تمایل می توانید توضیح انجمن.

“سرب-زمان تعصب پدیده ای است که در آن تشخیص زود هنگام—مانند اوایل غربالگری برای سرطان و یا بیماری دیگری—به نظر می رسد برای بهبود نتایج به دلیل آن بزرگ مشاهده پنجره از بیماری” او توضیح می دهد.

نویسندگان نتیجه گیری در مطالعه خود که ارتباط بین DUP و عملکرد روانی-اجتماعی در اسکیزوفرنی ممکن است مصنوع تشخیص زود هنگام ایجاد این توهم که تشخیص زود هنگام همراه با بهبود نتایج.

با توجه به این که پیدا کردن آنها تاکید می کند که کوتاه DUP لزوما تغییر طولانی مدت بیماری ، DUP ممکن است بیشتر از یک شاخص بیماری مرحله از پیش بینی ،

این تحقیق به نظر می رسد در مجله آمریکایی روانپزشکی. اضافی نویسندگان از دانشگاه استونی بروک و فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی. حمایت از تحقیق و پژوهش در آمد از موسسه ملی بهداشت.

منبع: دانشگاه استونی بروک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>