اوایل دبیرستان شروع زمان بد برای دانش آموزان

اوایل دبیرستان شروع به بار می تواند قابل توجهی عواقب نامطلوب برای دانش آموزان از جمله افزایش نرخ تاخیر و غیبت یک مطالعه جدید می یابد.

“آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که مدارس شروع کلاس بعد از 8:30 صبح, اما ما می دانیم که بسیاری از مدارس شروع خیلی زودتر می گوید:” نویسنده مسئول ملیندا Morrill استادیار اقتصاد در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

“ما قادر به نگاه در پنج دبیرستان که نقل مکان کرد و شروع به بار از 8:05 صبح تا 7:25 AM به منظور بررسی اثر که تغییر در دانش آموزان است.”

محققان در نگاه داده ها در هفت گروه از دانش آموزان با سال فارغ التحصیلی اعم از 2013 تا 2019. به طور خاص, محققان, نگاه داده ها از دانشجوی سال اول سال دوم و سال نیست. از هر گروه. تغییر در زمان شروع اجرا شد در 2012-13 سال تحصیلی.

به عنوان یک اضافی کنترل گروه محققان همچنین نگاه داده ها از 14 سایر مدارس در همان مدرسه منطقه است که در حال حاضر به تصویب رسید 7:25 AM شروع زمان.

“وجود دارد یک بدن در حال رشد از تحقیقاتی که نشان می دهد قبل از شروع زمان می تواند صدمه دیده نمرات آزمون” Morrill می گوید. “ما در این, اما اعداد نیست از نظر آماری معنیدار یک راه یا دیگری.”

“این حرکت به قبل از شروع زمان باعث یک افزایش کوچک در تعدادی از دانش آموزان که پیشرفت به 12 درجه در زمان می گوید:” coauthor جان Westall یک دانشجوی دکتری. “به طور خاص حرکت از 8:05 تا 7:25 بود در ارتباط با دانش آموزان که 8 درصد بیشتر احتمال دارد به پیشبرد به 12 درجه در برنامه.”

“ما همچنین می خواستم به نگاه فراتر از آزمایش برای دیدن اگر وجود دارد اثرات دیگر اقدامات علمی نامزدی” Morrill می گوید. “و ما یک افزایش قابل توجهی در هر دو غیبت و تاخیر.”

“تغییر به یک قبل از شروع زمان منجر به افزایش حدود یک اضافی نبود در هر سال و بیش از سه اضافی الحسین ورود هر سال برای دانش آموزان” Westall می گوید. “بنابراین دانش آموزان بودند قطعا از دست رفته مدرسه.”

“به دنبال در تمام 19 از مدارس ما در بر داشت که در طول تاریخ پنج مدارس آغاز شده است که در 8:05 تا به حال به طور قابل توجهی نرخ پایین تر از غیبت و تاخیر بیش از 14 مدارس آغاز شده است که در 7:25,” Morrill می گوید. “اما پس از آن پنج مدرسه نقل مکان خود را در زمان شروع به 7:25, مزایای آن ناپدید شد.

“پیام را خانه در اینجا این است که ما نیاز به نگاه در بیش از فقط نمرات آزمون اگر ما می خواهیم به درک همه از راه های است که در اوایل شروع به بار می تواند دانش آموزان دبیرستان,” Morrill می گوید.

“ما می دانیم که مدارس باید به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از مسائل از جمله حمل و نقل و لجستیک, دانشجو, ایمنی, فعالیت های فوق برنامه و امور مالی. اما بیشتر ما نگاه بیشتر این یافته ها نشان می دهد که عواقب قابل توجهی از اوایل شروع زمان برای دانش آموزان است.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله اقتصاد آموزش و پرورش را نقد کنید.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>