تشخیص زود هنگام: یک جبهه جدید در جنگ با سرطان

رئیس جمهور ریچارد نیکسون معروف اعلام کرد جنگ با سرطان در سال 1971. برای مدت زمان طولانی ایالات متحده در حال از دست دادن اما جزر و مد در نهایت تبدیل شده است. انجمن سرطان آمریکا اخیرا گزارش داد بزرگترین واحد سال کاهش در مرگ و میر سرطان همیشه 2.2 درصد افت. پیشگیری—به خصوص کاهش سیگار کشیدن و درمان های پیشرفته هدف قرار دادن اواخر مرحله سرطان شده اند و اساس مبارزه است.

هنوز بیش از 600 ، 000 آمریکایی ها احتمال مرگ ناشی از سرطان در این سال آن را کشور دوم علت مرگ. وقت آن است برای باز کردن یک جبهه جدید در جنگ: بهتر تشخیص زود هنگام.

داده ها از موسسه ملی سرطان نشان می دهد که تشخیص زود هنگام اختصاص کمتر از 5 درصد از سود در مرگ و میر. هنگامی که شما را در دلار صرف تحقیقات در این زمینه پیدا کردن نیست بنابراین تعجب آور است. تنها حدود 14 درصد از سرطان ملی موسسه تحقیقات بودجه می رود به تشخیص سرطان و تشخیص تحقیقات.

و در عین حال تشخیص زود هنگام به وضوح می تواند یک مزیت بزرگ است. فردی که سرطان داشت قبل از این گسترش به سایر نقاط بدن است که بیش از چهار بار به عنوان به احتمال زیاد برای زنده ماندن پنج سال از یک فرد مبتلا پیشرفته بیماری است. در بيماران مبتلا به سرطان ریه, تفاوت بیش از ده برابر است. مدل های اخیر نشان می دهد که تغییر از مرحله تشخیص از متاستاتیک به موضعی سرطان به طور بالقوه می تواند به کاهش پنج ساله سرطان-مرگ و میر مربوط به 24 درصد در افراد سالخورده 50-79 سال است.

مشکل ما این است که راه ما روی صفحه نمایش. زمان تشخیص و روش های تمرکز به طور انحصاری در پنج شایع ترین سرطان: سرطان پستان پروستات رحم, روده بزرگ و ریه است. پایبندی به دستورالعمل های تهیه شده توسط ایالات متحده Preventive Services Task Force (USPSTF) کم است, در بخشی به دلیل غربالگری می تواند هزینه های تهاجمی و سخت برای دسترسی به. (که نمی به یاد داشته باشید خود را برای اولین بار کولونوسکوپی?)

علاوه بر این تعدادی از مثبت کاذب غیر قابل قبول است. اگر هر کس در ایالات متحده در سن 50 تا 79 انطباق با غربالگری توصیه هایی برای این پنج سرطان, انواع ما را در پیدا کردن تقریبا 209,000 موارد بیماری در هر سال—اما در هزینه از 8.5 میلیون مثبت کاذب نتایج آزمون. که برابر است با حدود 41 مثبت کاذب برای هر یک درست مورد سرطان شناسایی شده است. غیر ضروری پریشانی عاطفی و مالی زباله بسیار زیاد است.

ما نیاز به تغییر از غربالگری به صورت فردی سرطان به غربالگری افراد برای تمام سرطان ها. در واقع پنج انواع سرطان با غربالگری توصیه های نمایندگی کمتر از 50 درصد از سرطان ها در افراد 50 تا 79 سال سن داشتند. برآورد ما مبتنی بر اطلاعات اپيدميولوژيک که 80 درصد مرگ ناشی از سرطان ها مربوط به سرطان با هیچ موجود تشخیص زود هنگام آزمون. در واقع یک فرد به دنبال یک راهنما-توصیه می شود تنها-تست غربالگری سرطان خواهد بود دو تا 80 برابر بیشتر احتمال دارد به یک کاملا متفاوت سرطان—یعنی یکی نیست که به نمایش در آمد.

اما کمک ممکن است در راه است. یک واحد خون مبتنی بر multicancer تست که تشخیص هر نوع سرطان و شناسایی محل تومور در بدن می تواند کشف سرطان قبل از آن و به طور گسترده تر از زمان روشهای غربالگری. چنین فن آوری در حال توسعه توسط یک تعداد انگشت شماری از شرکت های متکی بر این واقعیت است که تومورهای ریختن مقادیر کمی از DNA به خون. این تومور در گردش DNA خرس متمایز امضا است که آن را متمایز از طبیعی مواد ژنتیکی و همچنین اشاره به بخشی از بدن که در آن تومور واقع شده است. این مولکولی کشف سرطان مجزا از تصویربرداری ابزار مورد استفاده امروز و اهرم همه ما می دانیم که در مورد زیست شناسی سرطان با استفاده از برش لبه ماشین-یادگیری, علوم اطلاعات. در واقع این تحولات می تواند اولین محصول جانبی از پروژه ژنوم انسان است که می تواند به یک جمعیت گسترده و مهم بهداشت عمومی به چالش بکشد.

اگر چه این multicancer تشخیص زود هنگام آزمون هنوز هم ممکن است تولید برخی از نتایج مثبت کاذب داده های اخیر نشان می دهد که آنها ممکن است به مراتب کمتر شایع در مقایسه با زمان روشهای غربالگری. یافته ها از یک شرکت GRAIL (من به عنوان یک مشاور برای یک شرکت است که توصیه GRAIL) نشان می دهد که multicancer آزمون ممکن است قادر به تشخیص بیش از 50 اولیه انواع سرطان ها در سراسر مراحل در یک رای مثبت کاذب کمتر از 1 درصد است. اعتبار مطالعات خواهد شد که یک گام مهم به سمت تجاری سازی می شوند منتشر شده در حال حاضر.

آزمون مانند این پتانسیل برای تغییر تشخیص به زمان قبل از سرطان آغاز شده است به گسترش است. منافع بالقوه روشن هستند. برخی از مدل سازی نشان می دهد تشخیص زود هنگام می تواند جلوگیری از به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان هر چیز دیگری که ما در حال حاضر در حال انجام برای جلوگیری از تشخیص و درمان سرطان در ایالات متحده است.

سوال اصلی این خواهد بود که آیا آمریکا نظام سلامت اتخاذ خواهد شد این رمان آزمایش خون. قبل از آزمایشات تشخیص سرطان در زمان دهه به منظور مطالعه و اتخاذ. مدیکر یا خصوصی شرکت های بیمه ممکن است در نظر قرار دادن این آزمون در دست پزشکان عمومی که به طور کلی نمی درمان سرطان به عنوان یک راه برای پیدا کردن سرطان زود هنگام آنها بیشتر قابل درمان هستند و به طور بالقوه قابل درمان.

ما همچنین نیاز به حرکت به سرعت به دور از پرداخت برای مراقبت از سرطان یکسره به ارزش محور بازپرداخت. این جلوگیری از غیر ضروری برای مراقبت از افرادی که در حالی که زود تشخیص داده خواهد از سود کمتر فشرده استراتژی های چنین به عنوان فعال نظارت برای سرطان پروستات است.

به ما انتقال ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی به دور از رفع آن-پس از آن می شکند سیستم به یکی از با تمرکز بر پیش بینی پیشگیری و تشخیص زود هنگام بیماری رمان ژنومی روش می تواند قدرت سلاح جدید است. چالش خواهد بود برای marshal این منابع در یک جنگ جدید در سرطان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de