اوایل Coronavirus ایمنی داده های سوخت وعده برای یک واکسن

به عنوان جهان چنگ زدن با چگونه با خیال راحت بازگشایی جامعه و در میان coronavirus همه گیر دانشمندان بوده است در مسابقه برای درک این که آیا COVID-19 عفونت اعطا ایمنی—و چه ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین. بسیاری آویزان در تعادل: یک پاسخ ایمنی قوی می تواند به معنای افرادی که در حال حاضر آلوده شده است قادر خواهد بود تا با خیال راحت به کار بازگشت. و آن را نیز به خوبی جواب برای توسعه واکسن تلاش.

کوچک اما مطرح مطالعه جدید نشان می دهد که افرادی که تا به حال COVID-19 تولید قوی پاسخ در سلول های ایمنی به نام سلولهای T. تطبیقی سیستم ایمنی بدن شامل چند مولفه اصلی: آنتی بادی-ایجاد سلول های B, یاور, سلول های T و قاتل سلول های T. دومی دو مهم هستند برای شناخت و از بین بردن یک ویروس خاص بود. الساندرو Sette و شین Crotty هر دو اساتید در لا جللا موسسه ایمونولوژی و همکاران خود را در بر داشت که یک گروه کوچک از مردم که در حال بهبود از COVID-19 70 درصد بود قاتل سلول های T و 100 درصد یاور سلول های T که خاص به SARS-CoV-2 ویروس که باعث COVID-19. از همه محققان مشاهده قوی سلول T پاسخ به “سنبله” پروتئین ویروس استفاده می کند به اتصال به و آلوده کردن سلول ها (که اکثر واکسن نامزدهای هدف). آنها علاوه بر شناسایی یاور سلول T پاسخ به SARS-CoV-2 در حدود نیمی از نمونه خون آنها مورد بررسی قرار گرفت که تا به حال کشیده شده است قبل از این ویروس شروع به گردش. این مشاهدات آنها می گویند نکات است که قرار گرفتن در معرض فصلی سرماخوردگی coronaviruses ممکن است مشورت برخی از حفاظت در برابر جدید پاتوژن.

یافته های ساخت در مطالعات قبلی نشان داده است که عفونت با رمان coronavirus تولید محافظ یا “خنثی,” آنتی بادی است. این نتایج نشان می دهد که افرادی که تا به حال COVID-19 دارای حداقل برخی ایمنی—تشویق ثبت نام برای ده ها تن از واکسن تحت توسعه است. به طور جداگانه این هفته شرکت مدرن اعلام نتایج اولیه از یک محاکمه از آن coronavirus کانديد واکسن: هشت نفر دریافت کرده اند که واکسن آنتی بادی های تولید شده به این ویروس در سطح مشابه به کسانی که از افرادی که به این بیماری است.

علمی آمریکا صحبت با Sette و Crotty در مورد آنچه در مطالعه خود به معنی ایمنی به COVID-19 ممکن است حفاظت از فصلی سرد عفونت ها و چشم انداز برای یک SARS-CoV-2 واکسن.

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد ایمنی به COVID-19? و چرا اینقدر مهم است ؟

CROTTY: تاپیک فقط شده یک مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد ایمنی به COVID-19. و این سوال در مورد ایمنی دارای دو پیامدهای عمده: یکی فقط برای درک بیماری خود و دو برای توسعه واکسن. این واضح است که یک جهان-در-آتش نوع از وضعیت است. و پس از آن ساخته شده حس برای این 100-عجیب و غریب مختلف واکسن برنامه به رفتن و فقط سعی کنید همه چیز در حال حرکت رو به جلو است. راه طبیعی شما را امتحان کنید و موفق واکسن می توان به نگاهی به آنچه شما خوب محافظ ایمنی نسبت به بیماری و کپی آن. یک بیماری مانند COVID-19 است که به طور معمول یک عفونت حاد و بسیاری از افراد کنترل و پاک کردن آن بدون بسیاری از مشکلات است. که نشانه خوبی است که نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن انسان به طور معمول باعث می شود یک پاسخ خوب به این ویروس و کنترل آن است.

اما سیستم ایمنی بدن است بزرگ و پیچیده محل با بسیاری از انواع مختلف سلول با مقدار زیادی از توابع مختلف است. و برخی از آنها مفید و مهم در یک زمینه در مقابل دیگری. برای یک واکسن شما می خواهید بدانید که کدام قطعات از پاسخ ایمنی مهم آنهایی که برای حفاظت در برابر این بیماری است. و بدون این اطلاعات شما می توانید بسیار زیادی رفتن کاملا در جهت اشتباه با یک واکسن برنامه یا از لحاظ نوع پاسخ ایمنی بدن شما در حال تلاش برای دریافت و یا [واکسن را مولکولی] هدف است. و هر دو از آن شده است چیزهایی که نگران [Sette] و من و افراد دیگر در مورد این جریان واکسن تلاش. ما واقعا می خواستم به تولید اطلاعات است که کمک خواهد کرد که [ما را] درک بیماری خود—و همچنین تولید اطلاعات در مورد که واکسن استراتژی به احتمال زیاد بهتر یا بدتر آنهایی که و این که آیا مردم در حال گرفتن حق [هدف مولکولی] یا نه. هدف ما این بود که در اصل دمای موارد COVID-19—آنهایی که مردم قطعا در حال ساخت موفق پاسخ ایمنی بدن—و بپرسید: “خوب چه که پاسخ ایمنی مانند نگاه؟”

می تواند شما را توصیف بخش های مختلف از پاسخ ایمنی و چگونه کار می کنند ؟

CROTTY:کاملا چند آزمایشگاه در سراسر جهان نگاه کرده اند در پاسخ آنتی بادی. کسانی که به طور کلی آسان تر برای اندازه گیری و نگاه. اما واقعا وجود دارد سه قسمت تطبیقی سیستم ایمنی بدن: شما اساسا کردم آنتی بادی های شما رو یاور سلول های T و شما رو قاتل سلول های T. سلول های T در حال سخت تر برای اندازه گیری, اما آنها واقعا چیزهای مهم. شما رو به یاور سلول های T برای دریافت یک پاسخ آنتی بادی. برای مثال در مدل های حیوانی [helper سلول های T] مهم برای حفاظت در برابر [سندرم حاد تنفسی (سارس)]. و قاتل سلول های T مهم است برای بسیاری از عفونت های ویروسی. شما نمی خواهید برای رفتن به جلو بدون درک هر چیزی در مورد سلول T پاسخ. و [Sette] در جهان است کارشناس در پیش بینی و شناسایی سلول T [اهداف] به خصوص در انسان است. بنابراین ما همکاری به COVID-19 بیمار نمونه خون به سرعت به عنوان امکان پذیر است و سعی کنید و دریافت اطلاعات در مورد این سوالات. ما بیشتر باید به این نتیجه رسیدند این خبر خوب: همه چیز باید تا حد زیادی به نگاه راه هایی که ما انتظار می رود.

آیا ما می دانیم چگونه پاسخ ایمنی به ویروس جدید طول می کشد?

SETTE:آنچه که ما قطعا می توانم بگویم این است که این عفونت باعث یک پاسخ ایمنی قوی است و این در افرادی که با موفقیت مقابله با این ویروس و نمی تواند بسیار بیمار است. سوال [از] چقدر این پاسخ بدیهی است که طول می کشد زمان طول می کشد چرا که ما شده اند در برخورد با این ویروس تنها برای چند ماه و ما احتمالا نمی دانید آنچه اتفاق می افتد در یک سال پایین خط. اما آنچه که ما تا کنون دیده ام دلگرم کننده است چرا که این سلول های T نگاه سالم و خوشحال نگاه. آنها خسته نمی شود و آنها نمی بیان برخی از ویژگی های مولکولی هستند که همراه با سلول هایی که در مورد مرگ است.

در کل ايمونولوژيک حافظه است مانند هر حافظه دیگر در این معنا که به شدت از این رویداد دیکته چگونه قوی حافظه است. تقریبا مانند هر رویداد در زندگی شما: اگر آن را یک وضعیت تهدید کننده زندگی—برای مثال شما تقریبا بیش از یک کامیون اجرا—شما به یاد داشته باشید. اگر آن را به جای چه نوع جوراب شما عینک شما ممکن است به یاد داشته باشید. این همین کار را برای سیستم ایمنی بدن به این معنا است که بسیار قوی عفونت با میکروب که بازتولید به سطوح بالا تولید قوی سطح پاسخ ایمنی است که پس از آن ایجاد یک تصور طولانی مدت. من گمان است که حافظه تولید شده توسط سارس یا [سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS)] می تواند تا حدودی متفاوت از یک تولید شده از یک سرماخوردگی است که نسبتا سازگار نیست و باعث مشکل زیادی در انسان هاست.

شما نیز شاهد برخی از سلول T پاسخ یا “متقاطع” به جدید کروناویروس در خون از افرادی که هرگز در معرض آن درست است ؟

SETTE: ما نگاه COVID-19 بيمار و پس از آن ما در یک نگاه گروه کنترل است. ما به عمد رفت و بعد از اهدای خون بودند که به دست آمده در سال های 2015 تا 2018—قبل از هر SARS-CoV-2 بود در اطراف. با کمال تعجب در حدود نیمی از این افراد ما می توانیم برخی از واکنش سلول T. و ما در داده ها از چپ و از راست و متقاعد کنیم که این واقعی بود. ما نمی دانیم که در این نقطه دقیقا همان چیزی است این واکنش, وسیله, اما آن را معقول و منطقی به فرض که این نتیجه از مردم داشتن شده است در معرض سرماخوردگی coronaviruses است که متفاوت از SARS-CoV-2 اما برخی از شباهت [به آن]. این برنامه به طور بالقوه بسیار قوی پیامدهای چرا که یکی از چیزهایی که ناشناخته است و هر کس می خواهد برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این است که چرا چنین طیف های مختلف COVID-19 نتایج: برخی از افراد کاملا بدون علامت در حالی که افراد دیگر می میرند. البته سن و دیگر مسائل مربوط به سلامت و عوامل اما یک عنصر می تواند ایمنی: اگر کسی به برخی از سلول های T که می تواند متقابل واکنش نشان می دهند به SARS-CoV-2, سیستم ایمنی بدن آنها دارای یک مزیت است. آنها می توانید رفتن به تولید آنتی بادی پاسخ سریع تر, شاید, و است که می تواند به یک نتیجه بهتر. در زمینه واکسیناسیون این نیز بسیار مهم است زیرا تصور کنید که شما یک گروه از مردم و نیمی از آنها این coronavirus متقاطع و نیمی از آنها نیست. در حال حاضر شما به این افراد واکسن. این می تواند باشد که افرادی که سرماخوردگی متقاطع پاسخ خواهد داد خیلی سریع تر و خیلی بهتر به این واکسن در مقایسه با آنهایی که دیگر.

یک قطعه از اطلاعات است که تشویق در سرمایه گذاری قماری است که برخی از موجود ایمنی ممکن است مفید باشد که داده ها از سال 2009 H1N1 “آنفولانزای خوکی” بیماری همه گیر. شما ممکن است به یاد بیاورید که در آن صورت افراد مسن را بهتر از افراد جوان است. و در واقع معلوم شد که سن افرادی که بهتر بود در ارتباط با زمانی که دیگر H1N1 فشار یک پسر عموی آنفولانزای فشار تا به حال منتشر شده—به طوری که افرادی که در معرض شده بود در 1950s به این گونه سیستم ایمنی بدن خود را هنوز هم به یاد یک بیت. نه این که مردم نمی مریض, البته, اما آنها کمتر بیمار است. و آنها شانس بهتر از افرادی که کاملا ساده و بی تکلف و تا به حال هرگز دیده می شود خاص این نوع از آنفلوانزا است.

آیا ما می دانیم که مردم که تا به حال بدون علامت COVID-19 عفونت ممکن است کمتر محافظت شده در برابر عفونت مجدد از افرادی که تا به حال بسیار شدید مورد ؟

CROTTY: ما در این مطالعه با افرادی که ندارد بد بیماری—مرتب سازی بر اساس میانگین موارد که قطعا رو به خوبی. بدون علامت موارد قطعا بزرگ ناشناخته است. ما هیچ ایده [اگر آنها را محافظت در برابر عفونت مجدد].

شما می توانید نظر در Moderna نتایج حاصل از فاز اول دادگاه آن coronavirus کانديد واکسن و چشم انداز برای یک واکسن به طور کلی ؟

CROTTY: در واقع سه انسان واکسن نامزدها که تست شده اند در میمون ها که به آنچه به نظر می رسد بسیار خوب حفاظت: یک به یک ، -واکسن ویروس دیگری است که یک شامپانزه بودند بردار [یک نوع double-stranded DNA ویروس مورد استفاده برای ضرر رساندن مواد ژنتیکی به یک میزبان] و یک سوم این است که واکسن های DNA [یک توالی DNA است که باعث تحریک میزبان برای تولید بخشی از ویروس ها و کوه یک پاسخ ایمنی در برابر آن]. و پس از آن وجود دارد مدرن واکسن که نشده شده اما میمون آزمایش شده در یک مدل موش ها و در انسان به اندازه گیری های خود را پاسخ ایمنی است. پس اینها سه نمونه از جالب کانديد واکسن داده است که در دسترس هستند به عنوان امروز است. و من فکر می کنم اگر ما ترکیب آن با داده های از مقاله ما نشان می دهد که سلول T پاسخ به طور کلی نگاه خوب و اطلاعات از تعدادی از مقالات در مورد مردم خنثی پاسخ آنتی بادی به طور کلی من می گویند کسانی که واکسن مطالعات—به خصوص دو که انجام شد در میمون ها—نشان می دهد تا کنون, که, آن است که سخت برای محافظت در برابر این ویروس. من قطعا تشویق بر اساس میزان پاسخ ایمنی به واکسن و میزان پاسخ ایمنی بدن ما در حال اندازه گیری در افرادی که در واقع بیماری و آنچه اتفاق می افتد در حفاظت ، تا کنون اطلاعات موجود مثبت هستند در اینجا.

SETTE: یکی از دلگرم کننده ترین چیزی است که وجود دارد بسیاری از انواع مختلف واکسن که در حال توسعه هستند. بنابراین امید ما این است که وجود دارد در حال رفتن به یک برنده وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از متفاوت برندگان. یکی از چیزهایی که مهم است که از مطالعه ما این است که اکثریت قریب به اتفاق این واکسن مفاهیم تکیه بر یک پروتئین خاص که سنبله پروتئین است. و ما تو را دیدم بسیار خوب پاسخ هر دو از نظر قاتل و یاور سلول ها در برابر سنبله است که واقعا خوب دلیل این کار این بود که با توجه به. در این مورد خاص این اتفاق می افتد که آن را به یک هدف خوب برای همه سه نوع مختلف از پاسخ ایمنی بدن—که نشانه خوبی برای مردم است که در حال توسعه سنبله بر اساس واکسن. در همان زمان ما داده یافت که وجود دارد پاسخ نیز در برابر دیگر قطعات این ویروس که راه را به فکر که شاید این قطعه دیگر نیز می تواند شامل بیشتر به تقویت یک واکسن مفهوم است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialisgreat rhino oynabuy wise accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynacasinoslotbeylikdüzü korsan taksielf bar bc5000aviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeVozol Alien 5000Mobil Ödeme BozdurmaLcd ekranköpek tasmaelf bar bc5000bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesiPendik Escortbmw yedek parçaBağlama büyüsü