اولین ‘مرغ’ بودند در واقع قرقاول

جوجه ها تا کنون بیشترین تعداد زیادی از پرندگان در این سیاره با جمعیت حدود 23 میلیارد دلار است. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که گونه های دیگری بود یک بار یک مدعی قوی برای تبدیل شدن به جهان را مورد علاقه طیور: پرنده باستانی باقی مانده در چین باید معلوم شد از اول جوجه اهلی به عنوان محققان طولانی فرض شده اما از قرقاول. مطالعه بیشتر نشان می دهد که وحشی قرقاول زندگی در کنار مردم, ریختن نور را در اوایل اهلی روند.

“این غیر معمول برای ما به شواهد گوزن برای مثال زندگی با شکارچی و می گوید:” Loukas بارتون یک باستان شناس در کالیفرنیا مبتنی بر محیط زیست شرکت مشاوره Dudek. “اما در این مورد ما چه در غیر این صورت در نظر گرفته شده است یک حیوان وحشی زندگی انسان بیوم.” بارتون است منجر نویسنده در مطالعه منتشر شده در ماه فوریه در علمی گزارش.

اکثر باستان شناسان را بر عهده داشتند که پرنده استخوان ها یافت می شود با کسانی که از خوک و سگ همراه با ابزارآلات کشاورزی در 8000-سال-سایت های قدیمی در شمال چین بودند قدیمیترین مدارک اهلی کردن مرغ. اما بسیاری از تعجب که چگونه قرمز جنگل مرغ—شناخته شده به جوجه اجداد وحشی—می تواند به طور ناگهانی به نظر می رسد بیش از 1000 مایل از بومی خود را در محدوده جنوب شرقی آسیا. در سال 2015 محققان مطرح شده احتمال این که این استخوان ها متعلق به قرقاول که بومی شمال چین است.

برای پاسخ قطعی بارتون و همکاران خود را مورد تجزیه و تحلیل استخوان از هشت پرندگان موجود در استان گانسو را 7,500 سال نوسنگی Dadiwan سایت که قبلا شناخته شده به عنوان جوجه. محققان در دانشگاه اوکلاهما با استفاده از دو روش مختلف از جمله تعیین توالی کامل ژنوم میتوکندری به ژنتیکی تایید می کنند که این استخوان ها متعلق به قرقاول.

بیوشیمی آزمایشات نشان داد که این قرقاول subsisted در یک رژیم غذایی سنگین در ارزن بشر-رشد محصول نشان می دهد که این پرندگان زندگی می کردند و در کنار مردم در طول سال—اولین گام به سمت اهلی. بارتون می گوید: این روند به احتمال زیاد به موازات اوایل مرغ اهلی وحشی پرندگان شروع به برقراری ارتباط نزدیک با انسان ها و در نهایت تشکیل پایدار وابسته روابط با آنها. درست اهلی اما مستلزم فیزیکی یا ژنتیکی تغییر آورده مصنوعی انسان انتخاب; باستان قرقاول ژنوم بازی مدرن آنهایی که پس از این پرندگان هنوز هم از لحاظ فنی ،

یو دونگ, یک متخصص ژنتیک در دانشگاه شاندونگ در چین که درگیر در این تحقیقات می گوید: این “بسیار مهم” یافته های قابل توجهی ارائه بینش به تاریخ اهلی. او شگفتی اگر چه نوسنگی مردم شده اند که به احتمال زیاد به استقبال قرقاول. “در بسیاری از مکان ها امروزه” دونگ یادداشت های “یک شبکه قرار داده است تا در زمینه های برای جلوگیری از پرندگان از خوردن محصولات زراعی است.”

بارتون می گوید انسان احتمالا در نظر گرفته قرقاول خوب گوشت منبع. اما او مظنون است که قرقاول’ متناوب تخم مرغ تخمگذار ممکن است به همین دلیل بیشتر سازگار مرغ بود که در نهایت اهلی به جای—شاید توضیح او می گوید: “چرا امروز ما نمی خورد کنتاکی سرخ شده قرقاول.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>