E. U. Coronavirus را بهبود طرح نیز با هدف مبارزه با تغییر آب و هوا

اتحادیه اروپا رونمایی از €750 میلیارد دلار ($825 میلیارد دلار) بازیابی بسته برای این بیماری همه گیر کوروناویروس دیروز که شامل طرح به آدرس دیگر بحران جهانی: تغییر آب و هوا.

قابل توجه است که رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen views پیشنهاد به عنوان یک وسیله نقلیه برای هدایت این قاره نسبت کربن بی طرفی تا سال 2050. که مهم آخرین مهلت اگر جهان به جلوگیری از بدترین اثرات گرم شدن کره زمین.

“ما باید اطمینان حاصل شود که انتقال به یک آب و هوا-خنثی اقتصاد برگ هیچ کس پشت” von der Leyen به خبرنگاران گفت: پس از این طرح منتشر شد. “هدف باید به سرمایه گذاری هم در خود ما مشترک خوب است.”

بسته اما هنوز موانع متعددی برای غلبه بر—از جمله درآمد تصویب E. U. عضو. و برخی از ناظران راضی نیست ، هر چند پیشنهاد است, بیشتر بلند پروازانه در تغییر آب و هوا از دیگر بین المللی COVID-19 بازیابی برنامه های آن را هنوز هم نمی رفتن تا آنجا که آن را باید به آنها استدلال کرد.

لقب “نسل بعدی E. U.” این هزینه های طرح مش ایده های جدید با طرح های زیر یک E. U. گسترده سبز معامله صادر شده قبل از آن (Climatewire, مارس 15).

این امر افزایش درآمد جدید و تعمیرات اساسی اولویت های هزینه در حالی که کارگردانی دهها میلیارد یورو به سخت ترین ضربه به اقتصاد به ویژه در اسپانیا و ایتالیا است.

تمام گفته اتحادیه اروپا هزینه در پاسخ به کروناویروس همه گیر را به مقدار برخی از €1.85 تریلیون دلار و در مجموع von der Leyen گفت: از جمله €750 میلیارد پیشنهاد شناور دیروز و برخی €1.1 تریلیون دلار در حال حاضر بسیج به کمک E. U. عضو آن را از طریق بدترین بحران اقتصادی از زمان جنگ جهانی دوم است.

او وعده داده است که بسیاری از این طرح خواهد بود برای پرداخت از طریق بدهی های مطرح در بازار سرمایه, وام “با بسیار طولانی مدت رو به رو شد.” برخی از آن را نیز پرداخت می شود در بخشی از مالیات های جدید از جمله مالیات بر کربن تولید گازهای گلخانه ای “جدید کربن مرز تنظیم مکانیسم” و مالیات بر “شرکت های بزرگ است که بیشترین سود از این بازار واحد” او گفت:.

این پیشنهاد باید به تصویب پارلمان اروپا و کمیسیون اروپا و پس از آن توسط فرد عضو در مجالس خود. Von der Leyen به خبرنگاران گفت: او می خواهم برای به انجام رساندن همه این ها قبل از پایان سال است.

“ما باید بسیار قاطع در پاسخ ما به این بحران” او گفت: “اما ما باید آن را در چنین راهی است که ما آماده شدن برای آینده است.”

او وعده داده شده تردید E. U. عضو و سیاستمداران که رادیکال جدید بودجه و هزینه های پیشنهاد خواهد “بود به شدت زمان محدود و به عنوان فوق العاده به عنوان بحران کنونی است.”

کمیسیون اروپا اعلام کرد که €560 میلیارد دلار خواهد بود پرداخت به عنوان یک “بازیابی و انعطاف پذیری تاسیسات” ارائه بودجه برای برنامه های مختلفی از جمله “سبز و دیجیتال انتقال” را از طریق ترکیبی از کمک های مالی و وام.

پس از همه گیر طرح بازیابی نیز earmarks €40 میلیارد دلار برای یک “فقط انتقال صندوق” “برای کمک به کشورهای عضو در تسریع انتقال نسبت به آب و هوا بی طرفی” این کمیسیون گفت.

پیشنهاد می سازد در دیگر تلاش در اروپا برای مقابله با تغییر آب و هوا از طریق همه گیر برنامه های بازیابی.

برای مثال فرانسه اعلام کرد €8 میلیارد نجات از آن صنعت خودرو است. پاریس,’ طرح برای افزایش تولید داخلی از خودروهای برقی و ببینید فرانسه ظهور به عنوان “تولید کننده پیشرو در تمیز کردن وسایل نقلیه در اروپا” اعلام کرد رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در یک کنفرانس مطبوعاتی. یارانه ها طرح شامل “استثنایی حمایت از اقدامات” برای کمک به مصرف کنندگان خرید باتری هیبریدی و تمام برقی وسایل نقلیه گفت: پاکسازی.

E. U. سبز معامله و طرح محرک لذت بردن از پشتیبانی گسترده ای از جامعه مدنی و بخش شرکت ها. ماه گذشته 68 شرکت های امضا شده طرح جامع کسب و کار در تماس با اتحادیه اروپا و دولت های عضو به طور مستقیم محرک منابع نسبت به مبارزه با گرم شدن کره زمین.

“برنامه ریزی شده و متوسط و دراز مدت کمک های اقتصادی اقدامات باید نه تنها به ارائه یک محرک اقتصادی و همچنین کمک به هدف مشترک ما: تقویت اقتصاد و جامعه است که رسیدن به بی طرفی آب و هوا از طریق یک سطح بالایی از نوآوری و رقابت” کسب و کار ائتلاف خواست.

هلن Mountford معاون آب و هوا و اقتصاد در موسسه منابع جهانی نامیده است در تمام کشورها به اتخاذ مشابه آب و هوا-گرا بلند پروازانه برنامه های بازیابی.

“این یک فرصت برای همه کشورها برای ساخت بهتر با ارائه دسترسی بیشتر به انرژی پاک و حمل و نقل سالم و طبیعی سیستم و همچنین با کیفیت خوب, شغل” Mountford گفت: در یک نسخه.

همه دولت ها باید در پاسخ به افزایش کر از صدای خواستار یک اقتصاد سبز بازیابی.

صندوق بین المللی پول شده است ردیابی ملی محرک اقتصادی و برنامه های بازیابی. تا کنون تنها تعداد انگشت شماری از آنها را به طور مستقیم هدف تغییر آب و هوا, گزارش صندوق بین المللی پول. برخی از هزینه های است که رهبری در جهت مخالف از طریق دولت یارانه های سوخت و دیگر سوخت های فسیلی پسند اقدامات است.

صندوق بین المللی پول COVID-19 بازیابی ردیاب یادداشت های بسیاری از جهانی هزینه برق هزینه امداد. از دیگر اقدامات صندوق بین المللی پول اشاره کرده است شامل قیمت سوخت تخفیف برای حمل و نقل هوایی. برخی از دولت ها در حال خرید سوخت برای ناوگان ماهیگیری, در حالی که دیگران در حال گسترش economywide یارانه های سوخت به جای از بین بردن آنها را به عنوان سازمان ملل متحد’ top رهبری کرده است.

برخی از ناظران می گویند که اتحادیه اروپا محرک هزینه اقدامات نیست به عنوان آب و هوا پسند به عنوان رهبران آنها را خارج می شود و در عین حال آنها اذعان دارند که E. U. سبز معامله و بسته بندی اعلام شده توسط von der Leyen دیروز به مراتب بیشتر سازگار با محیط زیست در مقایسه با دیگر برنامه های ملی.

هر چند تا حدودی مبهم جدید E. U. طرح خواستار سرمایه گذاری در “فن آوری پاک و زنجیره ارزش” و برای افزایش سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر, انرژی, ذخیره سازی هیدروژن و کربن جذب و ذخیره سازی فن آوری است. کمک های مالی تحت برنامه خواهد بود به سمت کارگردانی نصب 1 میلیون EV شارژر. اما آن را نیز پیشنهاد یک “گروه موج” از زیرساخت های اساسی سرمایه گذاری برای ایجاد میلیون ها نفر از “مشاغل در ساخت و ساز و نوسازی و سایر labor-intensive industries” با توجه به کمیسیون اروپا طرح.

بودجه نیز در جهت تحقیق و توسعه برنامه های مبارزه با بيماری فعلی بحران و برای آماده شدن برای آینده شیوع بیماری.

“ما می بینیم که اکثریت بزرگی بیش از 90 درصد از محرک در نظر گرفته نمی شود سبز” گفت: Domien Vangenechten در این میزگرد در تغییر آب و هوا و پایدار, انتقال, با اشاره به اتحادیه اروپا را سبز معامله ابتکار. “وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین E. U. کشور و همچنین در مقایسه با بقیه جهان است.”

وجود نگرانی های خاص بیش از, چگونه چین طراحی خواهد شد به طور کلی بهبود اقتصادی طرح.

پس از بحران مالی جهانی از یک دهه پیش در پکن راه اندازی عظیم دور از هزینه های زیربنایی که دیدم آن انتشار گازهای گلخانه ای افزایش می یابد به ارتفاعات جدید. چین در حال حاضر تا کنون بزرگترین تولید کننده گرما به دام انداختن گازهای گلخانه ای.

در یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله طبیعت پایداریو محققان در مالزی و استرالیا ابراز نگرانی چین vaunted کمربند و جاده ابتکار به موجب آن آنها می گویند پکن در حال حاضر به کارگردانی حدود 575 میلیارد دلار در خارج از کشور در تلاش اغلب تراز وسط قرار دارد در برابر پایداری اهداف است. آنها بیشتر به آمده و خواستار دریافت ملل و تامین سلاح برای قرار دادن محدودیت در بودجه برای اطمینان بیشتر برای حمایت از تنوع زیستی و دیگر “شاخص های زیست محیطی حکومت گفت:” تیم تحقیقاتی به رهبری دانشگاه کوئینزلند استاد Divya Narain.

از زمان همه گیر اقتصادی پاسخ پژواک تجربه از 2008-09 بحران مالی که سازمان ملل و رهبران جهان نیز به نام “سبز بازیابی” صرف نظر دارد.

ایالات متحده در پاسخ به ایجاد پروژه های تحقیقاتی پیشرفته, آژانس-انرژی و گسترش اعتبار مالیاتی برای انرژی های تجدید پذیر. دولت ایالات متحده نیز اجرا “پول نقد برای clunkers” برنامه برای تشویق رانندگان به جای پیری وسایل نقلیه با سوخت بیشتر جایگزین. این دپارتمان انرژی ایالات متحده مستقر شد برای کمک به مالکان بهبود بهره وری انرژی خانه های خود.

اما جهان به طور کلی موفق به “ساخت بهتر” به عنوان صدای بسیاری تا به حال نام در این دوره است.

دولت نیز موفق پست-2009 توجه به هشدارهای متعدد و آماده شدن برای یکی دیگر از دوره از جهانی بحران مالی در حالی که در ادامه به تا حد زیادی نادیده گرفتن اثرات منفی تغییرات آب و هوا گفت: جان Hewson, یک استاد دانشگاه با دانشگاه ملی استرالیا را کرافورد دانشکده سیاست عمومی.

“دولت ها و سیاست های مقامات فقط به نظر می رسد ناتوان از پذیرش علمی و شواهد دیگر,” او گفت:. “آنها به نظر می رسد ناتوان از گوش دادن به روشن هشدارها و برخی از پیش بینی های بسیاری از جمله دانشمندان و به طور کلی تمایلی به فکر کردن در دراز مدت و استراتژیک است.”

از سال 2009 اتحادیه اروپا تا به حال تنها متوسط موفقیت در کاهش بلوک گازهای گلخانه ای هر چند قابل توجهی کاهش ثبت شده در سال گذشته قبل از همه گیر مجبور زیادی از اقتصاد اروپا به قفل کردن در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

Von der Leyen امیدوار کننده است درست تحول از اقتصاد اروپا در این زمان در اطراف. “ما در لحظه ای تعیین کننده برای اتحادیه اروپا” او گفت:.

طرفداران اقدام تهاجمی در تغییر آب و هوا می گویند که آنها امید اروپا در واقع به دنبال از طریق و بقیه جهان زیر آن منجر شود.

در تماس با روزنامه نگاران Arnagretta شکارچی عضو تازه تشکیل کمیسیون برای بشر آینده استدلال کرد که اکنون زمان ایده آل برای دولت به همراه مقابله با تهدیدات بسیار جدی مانند بیماری های همه گیر و جهانی شدن کره زمین.

“ما تحت عنوان یک جامعه در یک دوره تحول و فرصت برای تحول و تغییر است که ما باید در آغوش” او گفت:. “این است که بیشترین زمان برای گرفتن این گفتگو در جریان است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de