‘Dyson (persian)’ legacy: Freeman Dyson وحشی بیگانه megastructure ایده برای همیشه زنده خواهد

Freeman Dyson رفته است اما معروف خود بیگانه شکار ایده به احتمال زیاد باقی بماند به دور آینده است.

Dyson یک فیزیکدان کوانتومی که درگذشت در سن 96 on Feb. 28 به یاد می آورد در سال 2003 مصاحبه چقدر او برای اولین بار پیشرفته خود مفهوم “Dyson حوزه” است که می تواند خیانت وجود پیشرفته تمدن بیگانه. آن را از طریق یک 1960 مقاله در مجله علوم به نام “جستجو مصنوعی ستارگان منابع تابش مادون قرمز.”

Dyson نوشت: این مقاله فقط به عنوان دانشمندان شروع به جستجوی نشانه هایی از هوش بیگانه با استفاده از رادیو تلسکوپ. 1960 قطعه اشاره کرد Dyson گفت که رادیو یک رسانه بزرگ برای جستجو — اما تنها اگر بیگانگان مایل به برقراری ارتباط است. اگر بیگانگان سکوت, شما نیاز به نگاه برای گرمای خود را زباله های فضایی با استفاده از سنسورهای مادون قرمز.

مرتبط با: چه Dyson (persian)?

“متاسفانه من اضافه شده به پایان است که سخن گفتن است که آنچه ما به دنبال یک مصنوعی زیست کره” Dyson گفت: در 45 دقیقه مصاحبه از سال 2003 است که در یوتیوب MeaningofLife.tv کانال.

او تصور گروهی از اشیاء است که می تواند به لباس مبدل در امدن به عنوان گرد و غبار از راه دور وی افزود: اما انتخاب خود را از کلمات موجب یک اتفاقی میراث.

“داستان های علمی تخیلی نویسندگان سپس رو نگه دارید از آن و تصور زیست کره به معنی (persian) — آن را تا به برخی, بزرگ, توپ گرد. و پس از آن به وجود آمد این مفاهیم عجیب و غریب که به پایان رسید تا در”پیشتازان فضا.'”

فیزیکدان J. Freeman Dyson در کلیسای مرکز سازمان ملل متحد در نیویورک در مارس 22, 2000. (اعتبار تصویر: Jon ناسو/NY اخبار روزانه بایگانی طریق گتی ایماژ)

یکی از Dyson دختران فرستاده فیزیکدان یک نوار ویدئویی از یک سال 1987 قسمت از “پیشتازان فضا: نسل بعدی” به نام “آثار” Dyson گفت. طرح زیر یک تماس پریشانی شنیده های معروف کشتی فضایی USS Enterprise; طرفداران این سری ممکن است به خاطر این به عنوان یک متقاطع قسمت با “Star Trek: The Original Series” ستاره مونتگمری “Scotty” اسکات (با بازی James Doohan).

خدمه ریسمانهای در فضا به منبع تماس و کشف بسیار زیاد Dyson حوزه — که در واقع به تصویر کشیده شده به عنوان یک جامد کروی شی اطراف یک ستاره است. اگر ما به جای این حوزه در منظومه شمسی خود ما را از آن خواهد بود بسیار بزرگ است که آن را گسترش تقریبا تا آنجا که مدار ونوس با توجه به “پیشتازان فضا” سایت فن حافظه آلفا. (در قسمت Dyson (persian) توضیح داده شده است به عنوان به عنوان بزرگ به عنوان دو سوم از زمین مداری قطر و زهره’ مدار است کمی فراتر از آن نقطه است.)

“من آن را تماشا [قسمت] و بله, آن را بسیار به وضوح برچسب [به عنوان یک Dyson (persian)]; آن نوع از سرگرم کننده به تماشای آن همه مزخرف” Dyson گفت: در مصاحبه. او اضافه کرد که نام “Dyson حوزه” یک اسم بی مسمی است به عنوان او در اصل کردم الهام از 1930s علمی تخیلی نویسنده Olaf Stapledon که اولین نوشته در مورد این مفهوم در رمان “ستاره ساز.”

مرتبط: تکامل از ‘Star Trek’ (infographic)

اطراف خود را با swarms از انرژی جمع آوری ماهواره های پیشرفته تمدن ها می تواند ایجاد Dyson حوزه است. (اعتبار تصویر: کارل Tate, Infographics, هنرمند)

توصیفاتی مانند این یکی در “آثار” به ما داده اند فعلی محبوب درک درستی از Dyson (persian) است که به دنبال یک ماموت ساختار اطراف یک ستاره به گرفتن به عنوان بسیاری از انرژی خود را به عنوان امکان پذیر است.

بنابراین تصور کنید که تعجب همه را هنگامی که در سال 2015 به دانشمندان اعلام کرد یک ستاره است که برگزاری نمایشگاه های عجیب و غریب رفتارنوسان با ظاهری هیچ الگوی. ایده های بسیاری مطرح شد با کشف تیم از جمله این ایده که شاید این بود که یک زندگی واقعی Dyson در حوزه عمل است.

این ستاره (به نام KIC 8462852) است در غیر این صورت عادی شی. آن را کمی گرم تر و بزرگتر از کره زمین به خورشید است و هیچ فاصله زیادی از ما در کیهانی نظر نشسته و در مورد 1,480 سال نوری از سیاره ما در صورت فلکی ماکیان.

این پژوهشگران تا این ستاره عجیب و غریب نور نوسانات با استفاده از یک ماموریت طراحی شده خیره به ستاره ها برای سال ها در یک زمان به شکار سیارات فراخورشیدی است. ستاره نشان داد در داده ها از فضاپیمای کپلر تلسکوپ فضایینمایش ناگهانی dimmings تا 22 درصد برای چند روز یا یک هفته در یک زمان. در واقع آن بود که ستاره شناسان برای اولین بار شاهد الگوی آن شهروند دانشمندان در بررسی کپلر کار از طریق crowdsourced سیاره شکارچیان پروژه در Zooniverse.org.

2015 تیم تحقیقاتی به رهبری اخترفیزیکدان Tabetha “نمام” Boyajian (سپس در دانشگاه ییل و در حال حاضر در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا) در ابتدا نمی تواند توضیح dimmings و brightenings از طریق پدیده های طبیعی مانند گرد و غبار.

خود را کشف مقاله در Monthly Notices از انجمن نجوم سلطنتی ویروسی رفت. این ستاره با نام مستعار نمام ستاره (و بعد Boyajian ستاره) پس از کاشف; Boyajian اعتبار Dyson (persian) ایده به یکی از همکاران او و نه خودش گفت: Space.com.

یکی از بهترین نتایج این مقاله این بود که آن را ترویج بیشتر همکاری بین ستاره شناسان و کسانی که در جستجوی نشانه هایی از هوش فرازمینی او در مصاحبه ای گفت:. “ما همه به دنبال در همان آسمان در همان اهداف اما ما نمی ترکیبی که هست. ما اصلا به همان کنفرانس و ما نمی خواند همان مقالات,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از مبارک عوارض جانبی تبلیغات این بود که Boyajian تیم رو بار در آلن تلسکوپ آرایه (ATA) یک شبکه از 42 رادیو ظروف در شمال کالیفرنیا که توسط جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) موسسه. ترین تلسکوپ باید مدت زمان محدود در دسترس برای مشاهدات و چنین تیم نیاز به نوشتن طرح های پیشنهادی برای چگونه آنها برنامه ریزی برای استفاده از زمان. این طرح سپس peer reviewed by دیگر ستاره شناسان برای تعیین خواهد شد که این تلسکوپ برای یک مدت معین از زمان.

مرتبط: 13 راه برای شکار بیگانگان هوشمند

Boyajian و همکاران نوشت: یک صفحه ای پیشنهاد شد که در ابتدا رد شد اما سپس آنها را دعوت به استفاده از ATA به هر حال “به خاطر آن بود که تبلیغات خوب,” او گفت:. جایزه تلسکوپ زمان کمک Boyajian تیم گرفتن یک استراحت. در سال 2017, ستاره تیره و روشن چند بار در حالی که تلسکوپ انجام شد و در آن او را به عنوان تیم مورد بحث در یک مقاله منتشر شده در سال 2018 در این اختر فیزیک مجله نامه.

“این واقعا هیجان انگیز است چرا که ما قادر به تماشای این را در زمان واقعی و ماشه یک دسته از دیگر مشاهدات واقعا مطالعه آنچه که قرار بود در مقابل ستاره” Boyajian به یاد می آورد. این منجر شد او اضافه شده در یک “کل boatload از داده ها” به عنوان تیم بررسی ستاره درخشش در رنگ های مختلف نور است.

که زمانی که این تیم کشف کرد که بیشتر نور آبی مسدود شده بود از نور قرمز که نشان می دهد این انسداد می تواند یک جسم جامد مانند کامل sci-fi Dyson حوزه Boyajian گفت. “شما می خواهم تصور کنید اگر شما تا به حال برخی از جسم جامد در مقابل یک منبع نور آن را متوقف خواهد همه آن را به همان اندازه” او توضیح داد.

توسط 2019, برخی از ستاره شناسان مورد علاقه توضیحات مانند swarms از ستاره های دنباله دار و یا clumped ابرهای گرد و غبار برای این ستاره عجیب و غریب رفتار اما Boyajian حفظ ستاره شایستگی بیشتر مطالعه است. (در واقع او در حال کار بر روی چند مقالات جدید در مورد KIC 8462852.)

“ما هنوز هم که هنوز است به پین, طبیعی, توضیح در این,” او گفت:. “به طور معمول, هنگامی که شما به گرد و غبار اطراف یک ستاره, شما همچنین باید مادون قرمز بیش از حد [معنی] در آن می درخشد در مادون قرمز در طول موج بلندتر. ما نمی بینیم که در همه.

“در بالای این مشاهدات” او ادامه داد: “ما باید یکی دیگر از بسیار عجیب و غریب موضوع را با ستاره در آن نه تنها این کوتاه مدت قطره در روشنایی آن, اما آن را نیز دارای این بسیار دراز مدت تنوع بیش از یک قرن است. [قبل] این ستاره بیش از 20 درصد روشن تر از آن است که امروز. آن را تنها به پرتاب یک آچار در همه چیز.”

برخی از افراد چسبیده به Dyson (persian) فرضیه Boyajian گفت: با استناد به این ایده که شاید ساخت و ساز است که تغییر الگوهای نور در طول زمان است. او افزود که تا زمانی که این تیم می تواند پیدا کردن یکی دیگر از ستاره مثل این یکی برای انجام مقایسه مطالعات KIC 8462852 ممکن است باقی می ماند یک رمز و راز است.

“طبیعت بسیار خلاق تر از ما هستند,” او گفت, نشان می دهد که شاید ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) می تواند انتخاب کنید تا یک سیگنال در یکی از مناطق از آسمان این مطالعات به عنوان طولانی به عنوان سیگنال اتفاق می افتد در یک دوره از 300 روز. کپلر برای مقایسه خیره شد و در همان پچ را از آسمان به مدت چهار سال از جمله یک دوره دو ساله که KIC 8462852 بود خفته در میان آن ناگهانی dimmings.

تس می چرخد بین مناطق مختلف آسمان هر 27 روز و سوئیچ نیمکره نمایش ها از جنوب به شمال (یا بالعکس) تقریبا یک بار در سال. بخشی از آن میدان دید همپوشانی بین ترتیب چرخش اجازه می دهد برای یک منطقه است که می تواند مورد مطالعه برای چند ماه در یک زمان.

کوچکتر امکان “aha” سیگنال می آیند از اروپا و گایا ماموریتاست که نظارت بر یک میلیارد ستاره برای خواص از جمله جنبش و درخشندگی تغییرات Boyajian گفت. پس از گایا به طور مداوم حرکت بین بخش های مختلف آن را نمی تواند انجام نظارت مستمر — به این معنی که اگر آن لکه چیزی جالب هر گونه مشاهدات خواهد بود مختصر و ماموریت های دیگر مورد نیاز خواهد بود برای پیگیری.

در میان بین المللی شور و هیجان در مورد او پیدا Boyajian دریافت پیشنهاد از آشنایی Dyson برای قرار دادن او در تماس با فیزیکدان مشهور زمانی که Dyson حدود 91 سال است. او نوشت: Dyson یک ایمیل به طور خلاصه توضیح کار خود را و چگونه دانشمندان در تلاش بودند به توضیح رفتار KIC 8462852. به او لذت Dyson در پاسخ تنها 15 دقیقه بعد با تبریک میگم.

“این یک نوع جدید از موجودی آسمانی باغ وحش و آن را تبدیل به مهم” خوانده شده بخشی از Dyson ایمیل به Boyajian. او در مقایسه با تیم او را پیدا کنید به کشف gamma-ray bursts در دهه 1960 توسط ایالات متحده Vela ماهواره طراحی شده بودند که در درجه اول برای تشخیص آزمایش های هسته ای.

Dyson نوشت که در ایمیل است که یکی از اعضای تیم پشت gamma-ray burst کشف و جلب اعتماد او در مورد پیدا کردن و به گفته محققان “تردید به انتشار کشف” چرا که “این انفجار به نظر می رسید به سرپیچی از قوانین فیزیک است.” (فقط در چند ثانیه gamma-ray bursts می تواند تولید به اندازه انرژی که خورشید تولید خواهد شد و در آن 10 میلیارد سال عمر.)

Dyson تشویق محققان برای نشان دادن آنچه که آنها تا به حال تا کنون با ایمان است که در طول زمان برخی از توضیح خواهد آمد جلو. پس از انتشار رفتم جلو جرقه رقابت های مختلف توضیحات برای چند دهه. یک نسل بعد در سال 1991 ناسا کامپتون رصدخانه اشعه گاما راه اندازی و کشف به طور متوسط از یک پشت سر هم یک روز ناشی از سراسر آسمان است.

کامپتون کشف کردند که انفجار در دو طعم — طولانی تر و عمر کوتاه تر زندگی می کردند — و این بود تا سال 2005 که منابع هر دو به پایین دوخته. عمر طولانی انفجار آمده از بسیار قدرتمند انفجار ابرنواختر شناخته شده به عنوان hypernovas. کوتاه انفجار زمانی رخ می دهد که دو ستاره مانده اجساد (به نام نوترون ستاره) سقوط به یکدیگر و تشکیل یک سیاه چاله یا یک سیاه چاله چلچله یک ستاره نوترونی.

“این فقط یک دوست ایمیل” Boyajian گفت: از Dyson کلمات. تئوری های خود را باقی می ماند مربوط به نجوم او افزود: همانطور که دانشمندان دست به گریبان با ادامه سوال که چرا ما نمی یافت هوشمند بیگانگان در عین حالبا توجه به اندازه جهان ما و این دهه اختصاص داده شده جستجو توسط ساکنان زمین است.

“حتی اگر ما در بر داشت ده ها و صدها و سپس هزاران نفر از سیارات هستند که در همه جا وجود دارد هیچ نشانه ای از حیات هوشمند در خارج وجود دارد با یک بلند گو حرف زدن فریاد ما” ما اینجا هستیم,'” Boyajian گفت.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im