در طول COVID-19, شفادهندگان نیاز به درمان بیش از حد

یکی از قدیمی ترین قصه در تاریخ پزشکی است که داستان کهن الگویی “زخمی شفا دهنده” Chiron. به عنوان افسانه می رود Chiron جاویدان قنطورس که هر دو پزشکی آموزش داده و به عنوان یک پزشک با حضور در یک گردهمایی به میزبانی یکی دیگر از قنطورس نام Pholus. پس از یک سری از حوادث مربوط به دیگر سنتاور مبارزه با بیش از شراب Heracles (با نام مستعار هرکول) در تلاش خود را برای مداخله به طور تصادفی انداخته مسموم فلش است که آمار Chiron زانو. Chiron در حال جاودانه شد و مجبور به تحمل درد غیر قابل تحمل.

با وجود توانایی های خود را برای التیام به دیگران Chiron قادر به درمان خود است. پر از شرم او عقب نشینی بازگشت به غار خود را هنوز متعهد به آموزش شاگردان خود. سرانجام پس از نه روز درد غیر قابل تحمل شد و Chiron درخواست شده است که زئوس حذف جاودانگی او بنابراین او می میرند. اگرچه یک اسطوره است آن را به عنوان اولین مستند داستان یک پزشک خودکشی البته کمک و نشان می دهد که چالش ما شفا شفا امتداد قرن ها به عقب.

اخیر خودکشی لورنا Breen یک انجام و دلسوز پزشک پژوهشگر همکار و دوست و خواهر و پدر و پس از او به خدمت در خط مقدم شلوغ شهر نیویورک اورژانس به ما یادآوری می کند که طاعون COVID-19 همچنین ایجاد زخم های عمیق عاطفی در کارکنان مراقبت های بهداشتی. به عنوان پدر او فیلیپ Breen توصیف او“بود و مامور اتش نشانی که اجرا می شود به ساختمان در حال سوختن برای نجات زندگی دیگری نیست و هر چیزی در مورد خودش است.” مرگ او نه به دلیل COVID-19; از آن بود که با توجه به یک سیستم و فرهنگ بیمارستان پزشکی است که شکست خورده و به ارزش او به عنوان یک انسان فراتر از حرفه خود.

در حال حاضر COVID-19 یک تست استرس, افشای آسیب پذیری ما در مالی ، رفاه اجتماعی و سیستم مراقبت های بهداشتی. اما آن را نیز یک کاتالیست افزایش دادن به رمان راه حل های مانند ارائه یک تضمین درآمد پایه گسترش واجد شرایط اهدای خون, کاهش بوروکراسی در بیمارستان ها و تشویق مشارکت بین شرکت های فن آوری. مانند آن نیز باید یک کاتالیزور برای بهبود پزشکی فرهنگ به طوری که یک روز بدون پزشک است و مجبور به انتخاب خودکشی به عنوان یک نتیجه از عدم توانایی برای مقابله و یا به دنبال درمانی برای خود.

آگاهی از خودکشی اپیدمی فاکتورها باعث ایجاد پلاک در این حرفه به دست آورده به زمین بیش از پنج سال گذشته است. پزشکان دارای بالاترین نرخ خودکشی از هر حرفه ای: حدود 300 پزشکان مرگ در هر سال در ایالات متحده آمریکا (اندازه معمولی دانشکده پزشکی بدن دانش آموز). به طور موثر خودکشی در حال حاضر تبدیل به یک خطر شغلی حرفه ای. اما آن را نیز قناری در معدن ذغال سنگ در خدمت به عنوان یک هشدار دهنده برای ضعف و ناسالم سیستم یکی که نمی مراقبت از آن پزشکان.

یک چیز دردناکی روشن: پزشک خودکشی نیست در مورد انعطاف پذیری است. پزشکان تعریف انعطاف پذیر هستند; ما باید به پرش از طریق hoops زیادی برای به دست آوردن پذیرش خدمت در بلند مدت یک شب تماس اغلب بدون آب و غذا و یا خواب و کار بی دلیل ساعت کار اغلب با ناکافی سیستم پشتیبانی. متاسفانه overemphasis فردی انعطاف پذیری در هزینه تامین محیط کار سالم است, قرار است تعهد در پزشکان خود را—که چیزی بیش از قربانی-سرزنش.

در حالی که استفاده از مواد مخدر و بیماری های روانی ممکن است عوامل بسیاری از پزشکان ندارد تشخيص اختلال روانی مانند افسردگی و اضطراب. این ممکن است در بخشی به دلیل انگ در اطراف به دنبال یک تشخیص رسمی, اما ما همچنین می دانیم که علائم افسردگی شدید وابسته به محیط زیست; تاثیر وضعیت ما در واکنش های ما شده است قابل درک توسط جامعه شناسان برای چند دهه.

در حالی که چیزهایی مانند تمرکز حواس کمک به درجه زیادی مثل انتظار یک سرباز به تفکر در حالی که بمب ها کاهش یافته است همه در اطراف او. اولویت باید به جای آن بود که سرباز به یک فضای امن با یک گردان او تکیه می کنند با محافظ مناسب دنده. قرار دادن در غیر این صورت فرد سالم کسی است که رانده هوشمند همدلانه در یک محیط است که منجر به رفاه برگزار خواهد شد فشارهای اضافی در اتاق کوچک به رشد و یا احتمالا حتی زنده ماندن. عواقب فاجعه بار می تواند باشد اما تعجب آور نیست.

مشکل از پزشک خودکشی است و نقش فرهنگ پس پارامونت که pontificating بر راه حل اغلب احساس می کند بیهوده به خصوص که این مسئله نیست خیلی چه راه حل هستند اما چگونه به عملی کردن آنها.

فرهنگ باید تغییر از بالا به پایین و این سیاست های صدا و تعهد است. سیاست باید شامل محدودیت در ساعت کار و زمان برای مراقبت از خود و تحمل صفر برای قلدری و آزار و اذیت. ما نیز باید افزایش ایمنی روانی (تعریف شده توسط دانشگاه هاروارد محقق امی Edmondson به عنوان “آب و هوا که در آن مردم راحت بیان و خود را” مهم است که با فشار دادن یک موضوع در طول همه گیر با شلیک پزشکان در می سی سی پی که در بروکسل ،

ما همچنین باید اطمینان حاصل شود که همه پزشک سلامت برنامه های رایگان از تضاد منافع به طور کامل طلاق از صدور مجوز بدن و در دسترس هر دو از لحاظ جغرافیایی و هم از نظر مالی. در هنگام بحران به خصوص به عنوان ما می دانیم که از کمک های انسان دوستانه کارگران هنگام ورود دوباره تروما شایع است و بنابراین دسترسی به این برنامه در حال حاضر میباشد به منظور جبران خطر ابتلا به درد و رنج تنهایی. جداسازی نا امن زمین پرورش برای تروما و اضطراب و فرآوری نشده و اندوه است.

فراتر از داستان Chiron مرگ یونانیان باستان آمد برای دیدن خودکشی به عنوان در درجه اول با توجه به malfunctional “humors”—نتیجه نهایی از ساخت تا از سیاه صفرا (مالیخولیا) و یا زرد صفراوی (شیدایی). زیبایی از دانش پزشکی است که آن را تکامل می یابد; بنابراین بیش از حد باید درک ما است. ما باید درس از عنوان دور برگشت به عنوان Chiron و به تازگی به عنوان لورنا Breen به درک که عوامل محیطی ماده بسیار بیشتر از فردی است. Breen عبور در طول این همه گیر به ما ارائه می دهد یک لحظه تأمل دارد که چگونه به بهترین استفاده از ما خشم و عزاداری به بیماران و پزشکان در نهایت به حرکت ابرها از جهل عمدی کوری و نهادی اینرسی برای جلوگیری از همان تراژدی تکرار خود است.

یک بار Chiron درگذشت او در سمت چپ دو میراث است. برای اولین بار بود که در آن او آموخت: مانند پدر طب Asclepius که به نوبه خود گفت: به تدریس بقراط. هزاران نفر از دانشجویان پزشکی به سوگند نامه بقراط در هر سال. دوم میراث با توجه به شاعر اشاره شد از طریق یک هدیه از زئوس که می خواستم برای اطمینان از Chiron روح زندگی در آسمان شب تا او ایجاد شده صورت فلکی قنطورس—چه ممکن است در حال حاضر توان تفسیر تحت اللفظی از گفت per aspera ad astra (“از طریق مشکلات به ستاره”).

آن را درخشان می درخشد در ماه مارس. در این سال آن را ممکن است به ما یادآوری می کنند از هزاران نفر از پزشکان که در زمان زندگی خود را در حالی که شفا دیگران—برخی در طول این همه گیر—پزشکان که ممکن است الهام بخش ما در نهایت به تغییر جهت. و برای Breen به عنوان یکی از آن ستاره های روشن ممکن است ما نیز نذر به افتخار شما را به عنوان قهرمان می شد, روشن ما در مسیر رو به جلو است.

اگر شما با داشتن افکار خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 (بحث) یا رفتن به SpeakingOfSuicide.com/resources برای یک لیست از منابع اضافی. در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید زمانی که یک دوست است به شدت افسرده است. برای پزشکان در خط مقدم بیان پریشانی روانی و یا افکار خودکشی و یا کسانی که فقط می خواهید به صحبت کردن با پزشک پشتیبانی از خط 1-888-409-0141 که باز 8 صبح تا 3 و هفت روز هفته و رایگان فراهم می کند و پشتیبانی محرمانه با یک روانپزشک داوطلب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>