مواد مخدر-تابش دسته کوچک موسیقی جاز ممکن است تعطیل سرطان کولورکتال

مهار پروتئین موجود در سلول های سرطانی در روده ممکن است پرتودرمانی برای سرطان کولورکتال موثر تر پژوهشگران گزارش.

همچنین این رویکرد کمک می کند تا محافظت از بافت سالم از اثرات منفی اشعه است.

مطالعه سلول های موش و تومور نمونه از بيماران مبتلا به سرطان و دانشمندان را هدف قرار آنزیم شناخته شده به عنوان indoleamine 2 ، 3 دی اکسیژناز 1 (IDO1). درمان تومور سلول با مواد مخدر است که مانع است که آنزیم نمی خلاص شدن از شر سرطان کولورکتال به طور کامل. نه پرتو درمانی به تنهایی.

زمانی که محققان در ترکیب این دارو با تابش اما سلول های سرطانی رشد آهسته تر و در برخی موارد متوقف شده ضرب در دسترس نباشد.

پرتو درمانی تكیه سرطان کولورکتال و درمان است. بسته به تابش دوز درمانی می تواند عوارض جانبی مانند خستگی و مسائل مربوط به پوست و روده و مثانه مشکلات. اما این درمان نیز می تواند کاهش سرعت رشد تومور و یا حتی از بین بردن سلولهای سرطانی.

“در هر مدل ما مطالعه ترکیب درمانی نشان داد که وعده های بزرگ می گوید:” نویسنده ارشد Matthew A. Ciorba دانشیار پزشکی و مدیر بیماری التهابی روده مرکز در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“نه استراتژی کاملا موثر است اما ترکیب بسیار موثر بود و منجر به مرگ سلولی در تومورهای بالاتر فعال شدن سیستم ایمنی بدن و حفاظت بهتر از بافت سالم.”

به استثنای برخی از سرطان پوست و سرطان کولورکتال سوم-شایع ترین نوع سرطان در ایالات متحده و دومین علت مرگ ناشی از سرطان. در مورد 145,000 موارد جدید تشخیص داده شد در سال 2019 با حدود 51,000 مرگ و میر.

نرخ مرگ و میر از سرطان کولورکتال شده اند, انداختن, احتمالا به دلیل غربالگری می تواند تشخیص پولیپ قبل از آنها تبدیل به سرطانی و پزشکان می توانید مانند پولیپ قبل از آنها تبدیل به یک مشکل. اما هنگامی که سرطان پیشرفته تر است در تشخیص درمان های موثر باقی می ماند گریزان.

Ciorba یک متخصص گوارش شده بود مطالعه IDO1 پروتئین در پژوهش با هدف درمان بیماری های التهابی روده مانند بیماری کرون و کولیت. این IDO1 ژن بسیار فعال در کسانی که اختلالات به عنوان آن را در سرطان کولورکتال.

در این مطالعه محققان درمان سرطان روده بزرگ همراه خطوط با تابش و دریافتند که سلول های ساخته شده بیشتر IDO1 پروتئین پس از تک دوز. آنها همچنین نگاه تومور نمونه از بيماران مبتلا به سرطان کولورکتال و دریافتند که تابش ناشی از این سلول ها را بیشتر از پروتئین است. آزمایش های بیشتر پیشنهاد پروتئین ممکن است به حفاظت از سلول های سرطانی از اثر تابش.

“در مطالعات قبلی ما پیدا کرده بود که عدم وجود پروتئین ساخته شده موش کمتر احتمال ابتلا به سرطان کولورکتال زمانی که حیوانات را به معرض مواد سرطان زا می گوید:” اولین نویسنده Baosheng چن تحقیقات مربی در پزشکی در درمانگاه گوارش بخش. “مسدود کردن این پروتئین با استفاده از مهار کننده شده بود نه به عنوان موثر به عنوان انتظار می رود در مدل حیوانی سرطان کولورکتال. بنابراین تمرکز ما را مطالعه کنید تا ببینید که آیا ما می تواند در ترکیب این دارو مهارکننده با دیگر نماینده ما در حال حاضر استفاده از مانند اشعه برای درمان سرطان موثر تر است.”

با استفاده از تکنیک های برای جلوگیری از IDO1 ژن و همچنین به عنوان مواد مخدر epacadostat به مسدود کردن این پروتئین در فعالیت های ساخته شده تابش موثر در کاهش رشد تومور است. ترکیب استراتژی کمک به انقباض تومور در 40 درصد از تومورهای محققان مورد مطالعه قرار گرفت. در موش ها با ترکیب تابش با مهار پروتئین نیز منجر به تومورهای واقع به دور از سرطان اولیه کاهش و یا رشد آهسته تر. و در آزمایش دیگر ترکیب درمانی مانع از عود سرطان است.

“این عمل تقریبا مانند یک واکسن” Ciorba می گوید. “موش است که با دریافت این ترکیب درمان های کمتر احتمال ابتلا به سرطان های دیگر از همان نوع است.”

محققان در حال حاضر در حال تست این روش در افراد مبتلا به سرطان کولورکتال.

“ما بيماران مبتلا به سرطان رکتوم تابش دریافت و سپس آنها را شیمی درمانی می گوید:” Haeseong پارک استادیار طب و پزشکی انکولوژیست. “پس از پرتودرمانی و شیمی درمانی بیماران را دوباره ارزیابی و اگر آنها هنوز هم شواهد از سرطان آنها عمل جراحی است. در حال حاضر بیش از نیمی از بیماران ما در نهایت نیاز به عمل جراحی, اما ما در حال انجام کارآزمایی بالینی طراحی شده است به ترکیب تابش با مهار IDO1 به پایین تر, درصد از بیمارانی که در نهایت نیاز به عمل جراحی در حالی که همچنین حفاظت از آنها را از تابش را سمیت.”

به این دلیل که پروتئین نیز است overexpressed در شکم و لگن سرطان Ciorba توضیح می دهد که مسدود کردن فعالیت های آن ممکن است مفید در انواع دیگر سرطان ،

“ممکن است به گسترش این استراتژی و استفاده از آن در درمان مری و دهانه رحم و سرطان تخمدان,” او می گوید.

این تحقیق به نظر می رسد در سرطان شناسی تحقیق.

حمایت از کار آمد از موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی موسسه ملی سرطان از موسسه ملی بهداشت و درمان یک بیماری کرون و کولیت بنیاد Daniel H. حال حاضر ارشد پژوهش جایزه Givin’ آن برای همه جرات بنیاد Emerson Collective مرکزی جامعه برای تحقیقات بالینی اولیه توسعه حرفه ای جایزه Lawrence C. Pakula IBD صندوق نوآوری و Andrew M. and Jane M. Bursky مرکز برای انسان ایمونولوژی و ایمونوتراپی برنامه های.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im