دارو ممکن است بلوک اسپاستيسيته بعد از آسیب نخاعی

داروهای فشار خون ممکن است به جلوگیری از اسپاسم پس از آسیب نخاعی, تحقیقات جدید با موش نشان می دهد.

آسیب نخاعی می تواند بسیار ناتوان کننده و بر مهارت های حرکتی احساس به عنوان به خوبی به عنوان اتونوم عملکرد مغز. علاوه بر این آسیب اغلب منجر به توسعه از اسپاسم است که به خودی خود آشکار در غیر ارادی پایدار یا ریتمیک انقباضات عضلانی. تخمین زده می شود که 70 درصد از افرادی که از آسیب نخاعی را توسعه اسپاسم.

محققان کشف کرده اند ممکن است درمان—تست شده بر روی موش ها در برابر توسعه اسپاسم پس از آسیب طناب نخاعی. پس از درمان موش ها نشان داد که هیچ و یا تنها متوسط علائم اسپاسم.

محققان درمان در موش با مواد مخدر نیمودیپین است که در حال حاضر مواد مخدر مورد تایید شده است که در استفاده از 1980s.

“ما نشان می دهد که نیمودیپین و بزرگ می تواند به جلوگیری از توسعه اسپاستيسيته بعد از آسیب نخاعی اگر اداره بلافاصله پس از آسیب و برای یک دوره طولانی از زمان. یکی از شگفت انگیز ترین و عناصر جالب در این مطالعه این است که این اثر همچنان حتی پس از درمان را متوقف کرده است می گوید:” coauthor اوله Kiehn استاد در دانشگاه کپنهاگ وزارت علوم اعصاب.

این نتایج جدید به نظر می رسد در علم پزشکی ترجمه.

نیمودیپین یک دارو استفاده می شود که در میان چیزهای دیگر برای فشار خون بالا. محققان آزمایش نشان داد که درمان با نیمودیپین باید بلافاصله بعد از آسیب نخاعی رخ داده است و یا آن را نمی خواهد کار.

علاوه بر این درمان باید همچنان برای یک دوره طولانی از زمان. در این آزمایش موش ها در زمان مصرف دارو به مدت شش هفته و پس از آن مشاهده شد برای نه هفته, جایی که آنها توسعه یافته هیچ و یا تنها خفیف علائم اسپاسم.

شگفت انگیز ترین چیز به محققان این بود که اثر آن طولانی مدت است.

“ما تا به حال حدس زده است که اسپاسم خواهد بود مسدود شده به عنوان طولانی به عنوان درمان دارویی در حال انجام. اما ما مثبت شگفت زده برای دیدن که توسعه اسپاسم باقی مانده مسدود شده و حتی پس از ما را متوقف و درمان دارویی می گوید:” coauthor کارملو Bellardita یک پژوهشگر فوق دکترا در علوم اعصاب بخش.

نیمودیپین با این نسخهها کار با مسدود کردن کانال کلسیم که متعلق به گروه به اصطلاح L-نوع کانال کلسیم موجود در بسیاری از سلول های عصبی در نخاع است.

در این مطالعه محققان نشان می دهد که اثر نیمودیپین است که با توجه به مسدود کردن یکی از خاص L-نوع کانال کلسیم به اصطلاح CaV1.3 کانال. توسط ژنتیکی از بین بردن این نوع کانال کلسیم در نخاع موش آنها به دست همان نتیجه: آن را مسدود و توسعه اسپاسم.

به گفته محققان این نتایج می تواند به طور بالقوه نیز مربوط به بیماری های دیگر که در آن اسپاسم ممکن است توسعه مانند اسکلروز متعدد و سکته مغزی.

“ما بسیار خوش بینانه است که نیمودیپین همان اثر را در انسان است. اما ما نمی تواند مطمئن باشد می گوید:” Kiehn. “نیمودیپین تایید مواد مخدر است که به راحتی وارد مغز و ما در حال حاضر شروع به آزمایش با دیگر محققان که ما تست نیمودیپین سالم در افراد مورد آزمایش به منظور بررسی اثر مختلف رفلکس و مهارت های حرکتی. پس از آن ممکن است به طور بالقوه ممکن است به آزمایش این دارو در افراد مبتلا به اسپاسم.”

بودجه برای این کار از اتحادیه اروپا را در افق 2020 پژوهش و برنامه Novo Nordisk بنیاد برنده جایزه برنامه برای اوله Kiehn و دکتر Sofus کارل امیل Friis و همسر اولگا دوریس Friis’ میراث و همچنین دانشکده بهداشت و علوم پزشکی.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de