دارو دسته کوچک موسیقی جاز می تواند درمان سه گانه منفی سرطان پستان

محققان کشف کرده اند یک نقش جدید برای کدشده MYCN در سه منفی سرطان پستان و همچنین شناسایی پتانسیل مداخله بیشتر بالینی بررسی است.

MYCN—شناخته شده کدشده است که نقش مهمی در سرطان پرخاشگری—به طور معمول همراه با عصبی و غدد سرطان.

اگر چه وجود دارد به هیچ وجه در حال حاضر هدف MYCN به طور مستقیم محققان مشخص شد که داروهای تجربی به نام شرط بازدارنده های کار به طور موثر در برابر سرطان پستان منفی سه گانه در مدل سیستم که overexpress MYCN به ویژه هنگامی که همراه با مهار مجاهدین یکی دیگر از شناخته شده کدشده.

این تحقیقات که به نظر می رسد در علم پزشکی ترجمه, مجموعه, مرحله بالینی و یک درمان بالقوه برای سرطان پستان منفی سه گانه با MYCN کدشده.

مطالعه ناشی از این پایان نامه کار اول نویسنده یوهانا Schafer یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه واندربیلت است. Schafer آیا او فارغ التحصیل تحقیقات در آزمایشگاه نویسنده ارشد جنیفر Pietenpol استاد انکولوژی.

سه گانه منفی سرطان پستان است به خصوص دشوار نوع از سرطان پستان به درمان است. اگر چه آن را نشان دهنده حدود 15% از سرطان پستان را حدود 25 درصد از تمام سرطان های مربوط به مرگ و میر. گزینه های درمان برای بسیاری از بیماران هنوز هم محدود به شیمی درمانی.

“این مطالعه فراهم می کند قبل از داده های بالینی برای بررسی پتانسیل سودمند از مجاهدین و شرط بازدارنده های پیشرفته سه گانه منفی سرطان پستان می گوید:” Pietenpol. “به عنوان گام بعدی تیم تحقیقات ما پیشنهاد توسعه و آزمایش بالینی این ترکیب درمانی است.”

سازمان غذا و داروی آمریکا در حال حاضر مورد تایید تعدادی از مجاهدین بازدارنده. شرط بازدارنده های یک کلاس از ترکیبات در حال حاضر تحت توسعه بالینی.

محققان قبلا مشاهده شده بالا MYCN بیان در تومورهای سیستم عصبی و غیر عصبی, تومور مانند غدد و سرطان پروستات بافت خونساز و ریه سلول کوچک, سرطان.

این مطالعه جدید نشان داد MYCN است heterogeneously بیان داخل قابل توجهی کسری از سه گانه منفی سرطان پستان و در یک نرخ بالاتر از موارد که پاسخ نمی دهند به شیمی درمانی.

موسسه ملی سرطان های Incyte شرکت به عنوان بخشی از Incyte-Vanderbilt داد و سوزان جی کومن بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه واندربیلت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>