رها در تماس با کودک آزاری خطوط تماس ویژه ای را افزایش می دهد پرچم قرمز

کودک آزاری و غفلت خطوط تماس ویژه گزارش یک کاهش در تماس در هفته های اخیر. در حالی که به طور معمول خبر خوب آن را نمی کند به خوبی جواب در طول COVID-19 stay-at-home سفارشات یک کارشناس می گوید.

“به طور معمول کاهش تماس در مورد اتهام کودک آزاری و بی توجهی یا بدرفتاری خواهد بود خوش آمدید شروع به سوء استفاده از کودکان پیشگیری از ماه اما چارچوب فعلی کاهش نگران کننده است می گوید:” ملیسا Jonson-رید استاد تحقیقات اجتماعی در قهوه ای در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“هر دو نظریه و داده ها نشان می دهد که استرس و فقر در حال قدرتمند برای کمک به کودک آزاری و غفلت” او می گوید.

“این ضروری است که ما همه چیز را ما می توانیم به آگاهی از رفاه کودکان در جوامع ما است.”

“متاسفانه COVID-19 بحران در حال افزایش است هر دو روحی و روانی استرس و فشار اقتصادی. معدود مطالعات ما بر روی تاثیر بلایای طبیعی بر میزان سوءرفتار نشان می دهد که وجود دارد ممکن است یک لینک است.”

در حالی که گزارش های اخیر افزایش احتمال این که این کاهش ممکن است با توجه به تعطیلی مدارس و Jonson-رید فکر می کند بیشتر در جریان است.

“معمولی رها می بینیم با توجه به بسته شدن مدارس در تابستان بیش از حد کوچک است برای توضیح این گزارش قطره از 30% به 70% در سراسر کشورهای مختلف,” او می گوید. “در طول اقامت در خانه سفارشات کودکان به غیب توسط یک میزبان از امکان خبرنگاران.

“این ضروری است که ما همه چیز را ما می توانیم به آگاهی از رفاه کودکان در جوامع ما. اجتماعی فاصله نیاز نیست جلوگیری از تماس های تلفنی و یا ایمیل به همسایگان و خانواده با کمک مواد غذایی برای کسانی که نمی توانند دریافت و ارائه پیام روشن به خانواده ها در مورد که در آن برای به دست آوردن منابع برای پدر و مادر و نشست های اساسی نیاز دارد.”

در علاوه بر این به بسیاری از منطقه ای تلاش او گفت: جلوگیری از کودک آزاری در آمریکا تعدادی از نکات و منابع مرتبط با COVID-19 برای پدر و مادر و فرزندان و ارائه دهندگان خدمات و جامعه در وب سایت خود.

پس از اجتماعی فاصله به پایان می رسد آن است که به احتمال زیاد ما تجربه زیادی افزایش گزارش های سراسر کشور به عنوان بازگشت کودکان به مراقبت روز دیدار بستگان خود را ببینید, و پزشکان حضور در مدارس ،

“این مهم است که بودجه کافی در اختیار متحده برای اطمینان از ما خدمات پیشگیرانه در کودک رفاه و حمایت از خانواده سازمان خواهد شد که نیاز به حمایت و حفاظت از خانواده و آدرس کودک و ایمنی” Jonson-رید می گوید.

“حتی قبل از این بحران اقتصادی مورد برای جلوگیری از سوء روشن ساخته شده بود,” او می گوید.

“پس ما باید خطاب به نیازهای فوری از خانواده های ما, ما باید با استفاده از این به عنوان یک کاتالیزور برای گرد هم آوردن علم و عمل برای ایجاد یک سیستم موثر طراحی شده برای کاهش هر دو مادی و روانی نیاز دارد که در راه مثبت پدر و مادر و فرزند خوب بودن.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>