برچسب نوشیدنی ها هستند بیش از حد روی حیله و تزویر در مورد آب در مقابل آشغال

برچسب نوشیدنی برای بچه ها نمی کمک به بزرگسالان بگویم چه میوه و چه شیرین و مصنوعی با طعم پژوهش می یابد.

بهداشت و کارشناسان تغذیه توصیه می کنند که کودکان نمی مصرف نوشیدنی های با قند اضافه شده و یا nonnutritive شیرین کننده و در عین حال نوشیدنی های حاوی هر دو نشان دهنده بخش عمده ای از نوشیدنی که کودکان مصرف می کند.

در حالی که FDA تنظیم نوشیدنی, برچسب ها, آن اجازه می دهد طیف گسترده ای از نام ادعا می کند و میوه تصاویر بر روی بسته بندی که لزوما منعکس کننده نوشیدنی و مواد تشکیل دهنده. برای مثال بیش از 60 درصد از نوشیدنی با شکر اضافه شده عبارتند از مثبت تغذیه ادعا در مورد شیرین کننده های, در حالی که بیش از یک سوم از نوشیدنی با میوه های تصویر در بسته بندی را شامل نمی شود آب از هر یک از میوه ها نشان داده شده است.

در این بررسی که به نظر می رسد در مجله آمریکایی بهداشت عمومیتوصیه می کند که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تجدید نظر در آن برچسب زدن مقررات برای کمک به مصرف کنندگان را به انتخاب سالم.

“با توجه به بسیاری از نوشیدنی های مختلف به بازار عرضه شده برای کودکان که شامل یا به نظر می رسد حاوی آب مهم است که مراقبان قادر به افتراق میان محصولات و شناسایی گزینه های سالم می گوید:” جنیفر Pomeranz استادیار بهداشت عمومی در سیاست و مدیریت در دانشگاه نیویورک جهانی بهداشت عمومی و مطالعه منجر نویسنده.

این است که میوه پانچ در واقع از میوه ؟

Pomeranz و همکار جنیفر هریس ارشد مشاور پژوهش در راد مرکز سیاست مواد غذایی و چاقي در دانشگاه کانکتیکات, بررسی برچسب مواد تشکیل دهنده از فروش کودکان آب نوشیدنی از جمله مارک های با حداقل 10 میلیون دلار در فروش سالانه. به مقایسه محصولات مشابه در سراسر مارک ها و دسته بندی آنها با تمرکز بر “پانچ میوه.”

محققان مشخص 39 پانچ میوه با طعم نوشیدنی است که به طور گسترده ای متفاوت در مقدار آب آنها شامل: هفت موجود 100% آب 11 بودند رقیق و آب میوه (آب میوه و آب) هشت شامل برخی از آب (کمتر از 100% اما بیش از 2 درصد) قند اضافه شده یا کم کالری شیرین کننده های هشت تا به حال هیچ یا تقریبا هیچ آب (2% یا کمتر) و شامل طعم و قند و یا کم کالری شیرین کننده های, و پنج نام خود را آب اما تا به حال مواد مشابه به عنوان نوشیدنی با کمی و یا بدون آب.

در حالی که FDA نیاز به محصولات با 100% آب شامل اظهارات در بسته بندی های مربوط به افزودن شیرین کننده های محصولات با کمتر از 100 درصد آب مورد نیاز نیست به همان افشاگریهای. بدون این نیاز به شفافیت محققان مشاهده مختلفی تغذیه ادعا می کند در نوشیدنی ها:

  • از محصولات حاوی قند اضافه شده—که از همه دسته ها به جز 100% آب میوه و آب رقیق—60% تبلیغ اظهارات مثبت در مورد شیرین کننده های چنین به عنوان “هیچ شربت ذرت با فروکتوز بالا.”
  • نوشیدنی های حاوی عصاره استویا یک گیاه مشتق شده از شیرین کننده—شامل ادعاهایی مانند “هیچ شیرین کننده های مصنوعی” و “بدون شکر اضافه شده است.”
  • نوشیدنی در سراسر تمام دسته ها تا به حال رژیم ادعا می کند مانند “100% ویتامین C” حتی اگر این بود که با توجه به غنی سازی و نه از آب میوه.
  • تقریبا تمامی نوشیدنی (97%) نشان داد تصاویر میوه در جلو بسته, حتی اگر آنها نمی حاوی آب میوه از میوه ها تصویر و یا هر گونه آب در همه.
  • محققان دریافتند که حتی اگر برچسب به تصویر کشیده 19 نوع مختلف از میوه آب سیب اولیه آب در سراسر محصولات حاوی آب به عنوان یک عنصر.
  • در حالی که کمتر از نیمی (45%) از نوشیدنی با میوه تصاویر در بسته در واقع شامل آب از تصویر میوه ها بیش از یک سوم (37 درصد) را شامل نمی شود و آب از هر کدام از این میوه ها در بسته بندی.
  • “ما شناسایی متعدد برچسب شیوه های که پنهان کردن ماهیت واقعی نوشیدنی تلاش برای عبور به عنوان آب مات تمایز بین نوشیدنی است که قابل قبول برای کودکان و کسانی که حاوی شکر اضافه و یا شیرین کننده های” می افزاید: Pomeranz. “این شیوه های چین با زمان مقررات FDA که اجازه می دهد تا نامگذاری و استفاده از میوه تصاویر که منعکس کننده نوشیدنی عطر و طعم صرف نظر از محصول را مواد تشکیل دهنده.”

راه حل چیست ؟

محققان توصیه می کنند چندین تغییرات در مقررات FDA به منظور کمک به مصرف کنندگان را به انتخاب های سالم از جمله استانداردسازی نام محصولات (آب در مقابل آب در مقابل نوشیدنی های با شیرین کننده اضافه شده) افتراق بین طعم و مواد تشکیل دهنده و برجسته افشای افزودن شیرین کننده در مقابل محصولات.

“FDA باید آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به بگویید که چه محصولات سالم برای کودکان—بدون نیاز به دقت بازرسی تغذیه پنل و کشف هر یک از مواد تشکیل دهنده در پشت بسته می گوید:” Pomeranz.

یک کمک مالی از رابرت وود جانسون بنیاد کار پشتیبانی می کند.

منبع: NYU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>