دکتر Fauci: “من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره”

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و کاخ سفید را بالا بیماری های عفونی, متخصص, پیش بینی است که وقتی ما ظهور در طرف دیگر از coronavirus همه گیر همه خواهد شد زندگی می کنند به مراتب بیشتر و با احتیاط.

به عنوان مثال او نشان می دهد که حتی آداب و رسوم به عنوان امری عادی به عنوان یک دست دادن احتمالا باید پشت در گذشته است.

این بیماری همه گیر خواهد شد و مسلما تغییر راه بازماندگان زندگی می کنند Fauci گفت: صحبت کردن در وال استریت ژورنال’s سهشنبه پادکست.

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به صداقت با شما” Fauci گفت. “نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور است.”

در نهایت Fauci پیش بینی کرد که همه چیز فقط نمی خواهد به بازگشت به چگونه آنها از بهداشت عمومی نبوده است.

او فکر نمی کند که افراد بلافاصله وارد عمل سردستی و خطر ابتلا به عفونت های آینده هنگامی که آنها همه روشن به خارج معاشرت و معاشرت با دیگران دوباره. در عوض او فکر می کند جامعه خواهد بود هشیار تر و بهتر آماده برای هر چه شیوع بازدید بعدی ما.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به رایگان-پرواز عدم توجه به آنچه که توانايی انتقال عفونت هستند” Fauci گفت. “من فکر می کنم که مردم در حال رفتن به مراقب باشید.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>