آیا تنظیم هوش مصنوعی: گرسنگی آن

هوش مصنوعی هنوز در مراحل ابتدایی است. اما آن را به خوبی ممکن است به اثبات می شود قوی ترین فن آوری تا کنون اختراع شده است. این پتانسیل برای بهبود سلامت لبریز عقول ضرب و بهره وری و صرفه جویی در محیط زیست و افزایش هر دو آزادی و دموکراسی است.

اما همانطور که هوش همچنان به صعود خطر با استفاده از هوش مصنوعی در غیر مسئولانه راه نیز به ارمغان می آورد بالقوه برای هوش مصنوعی برای تبدیل شدن به یک اجتماعی و فرهنگی H-bomb. این یک تکنولوژی است که می تواند ما محروم از آزادی ما قدرت autocracies و نسل کشی برنامه ما و رفتار ما تبدیل به انسان ماشین آلات و در نهایت به نوبه خود ما را به بردگان. بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید در مورد ascendance از هوش مصنوعی; ما جرات نمی اشتباه. و ما بهترین دفاع ممکن است برای قرار دادن AI در یک رژیم غذایی.

ما در حال حاضر می دانیم برخی تهدید ویژگی های هوش مصنوعی است. برای یک چیز پیشرفت این تکنولوژی شده است و ادامه خواهد داد, تکان دهنده سریع. بسیاری از مردم به احتمال زیاد حیرت زده به عنوان خوانده شده به تازگی اعلام شده توسط مایکروسافت است که هوش مصنوعی بود اثبات می شود بهتر است در خواندن اشعه X از روت رادیولوژیست. اکثر خوانندگان روزنامه را درک نمی کنند چقدر از روزانه خود را روی کاغذ است و در حال حاضر نوشته شده توسط AI. که قرار نبود اتفاق می افتد; روبات قرار بود تا جایگزین کار دستی مشاغل حرفه ای brainwork. در عین حال در اینجا ما عبارتند از: هوش مصنوعی است که به سرعت gobbling تا تمام حرفه ها و کسانی که شغل را هرگز دوباره.

ما همچنین در حال نزدیک شدن به ایجاد ماشین آلات قادر به هوش مصنوعی است که ماشین آلات به عنوان هوشمند به عنوان انسان است. ما ممکن است هرگز تمام راه را به آگاهی واقعی اما از نظر پردازش و قدرت استنباط و استعاره و حتی به دست آورد و عقل, از آن آسان است به تصور AI بیش از بشریت است. بیش از 20 سال پیش استاد شطرنج Gary Kasparov بازی آی بی ام ابر رایانه Deep Blue حس یک ذهن در طرف دیگر از هیئت مدیره. وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از رایانه های در حال استفاده در سراسر جهان است که در حال قدرتمند تر از آبی عمیق—و آن را شامل نمی شود میلیون ها نفر از رایانه های شخصی با دسترسی به ابر.

ما همچنین می دانیم که سود انگیزه و اراده به قدرت و کنترل در حال حاضر محور رشد سریع و گسترده کتابخانه های ضد اجتماعی برنامه های کاربردی. ما نیاز به نگاه دورتر از استفاده از تشخیص چهره و دیگر تکنیک های AI توسط دولت چین برای کنترل رفتار شهروندان خود را به دیدن یکی از این مسیر است. که اجتماعی کشور اعتبار سیستم نظارت بر رفتار میلیون ها نفر از شهروندان پاداش آنها را برای آنچه که دولت به قضات بود “خوب” رفتار و مجازات آنها را به صورت “بد” رفتار با گسترش و یا محدود کردن دسترسی آنها به نهاد های روزانه زندگی. کسانی که مجازات اغلب حتی نمی دانند که زندگی خود را در حال محدود. آنها به سادگی نمی ارائه دسترسی به مکان های تبلیغات, سرگرمی و خدمات لذت می برد توسط همسایگان خود است.

در ضمن اینجا در جهان آزاد ترین تهدید نگران کننده است استفاده از هوش مصنوعی در صنعت به بهره برداری آمریکا و گروه با منافع خاص برای ساخت و دستکاری میل گروه های به طور فزاینده ای polarize جامعه است. دومی فعالیت است به خصوص فاحش در انتخابات سال مثل این یکی. ما نیز مورد استفاده توسط اجرای قانون IRS و تنظیم کننده های بهتر نظارت افرادی که ممکن است مرتکب جرایم فرار از مالیات و ارتکاب دیگر رونده عمل می کند. برخی از این لازم است—اما بدون guardrails آن می تواند منجر به یک پلیس دولت است.

صدای شدید ؟ در نظر بگیرید که در حال حاضر همه ما در حال بازداشت در مقابل ما بخواهد اغلب حتی در برابر دانش ما در چه بوده است به نام “الگوریتمی زندان است.” ما نمی دانیم که وی ما را به آنها و یا حتی شرایط آن جمله است. آنچه ما میدانیم این است که بر اساس یک تصمیم ساخته شده توسط برخی از سیستم هوش مصنوعی در مورد رفتار ما (مانند کم اعتباری امتیاز) انتخاب های ما در حال محدود است. مقدرات است که ساخته شده در مورد اطلاعات ما ببینید: آیا یک شرکت را در نگاه ما رزومه و یا اینکه آیا ما واجد شرایط برای وام مسکن در نرخ مطلوب اگر ما می توانیم اجاره یک آپارتمان خاص چقدر ما باید به پرداخت برای بیمه ماشین (رانندگی ما کیفیت نظارت توسط دستگاه جدید متصل به موتور ما کامپیوتر) آیا ما را به کالج از انتخاب ما و اینکه آیا پلیس باید از نزدیک نظارت بر رفتار ما.

نگاه به آینده ما می توانید مطمئن باشید که نظارت بر چنین رشد خواهد کرد. ما می دانیم که به عنوان خوبی است که هوش مصنوعی استفاده خواهد شد توسط گروه به استخدام اعضای خود را تحت تاثیر عقاید و توسط دولت های خارجی برای نفوذ در انتخابات. ما همچنین می تواند مطمئن باشد که به عنوان هوش مصنوعی ابزار تبدیل شدن به قوی تر و اینترنت از چیزهایی که رشد می کند زرادخانه از سلاح های مجازی تبدیل خواهد شد و بیشتر تجاری و اجتماعی—مرگبار.

ما نیاز به عمل می کنند. مشکل این است که حتی در حال حاضر, آن را سخت خواهد بود برای به دست آوردن اسب را به طویله. هشدار در مورد رشد قدرت هوش مصنوعی در حال حاضر دارای led برای هشدارها از امثال استفان هاوکینگ و Elon Musk. اما آن سخت است برای کشف کردن چه باید بکنید قانونگذاری. ما را دیده اند هر پیشنهادی که می توانست گسترده و ضربه و بدون خرد کردن پتانسیل عظیم مزایای استفاده از هوش مصنوعی.

اروپایی ها در حال حاضر “حق به توضیح” است که نیاز به یک مثل انسان قابل خواندن برای توجیه تمام تصمیمات ارائه شده توسط هوش مصنوعی و سیستم های. بدیهی است که شفافیت مطلوب است اما روشن نیست که چقدر خوب آن را انجام خواهد داد. پس از همه, هوش مصنوعی, سیستم های ثابت در شار. بنابراین هر اقدامی مبتنی بر کشف یک بی عدالتی خواهد بود مانند شکل دادن آب است. هوش مصنوعی خواهد شد و فقط با اتخاذ یک شکل متفاوت است.

ما فکر می کنیم یک رویکرد بهتر این است که به هوش مصنوعی کمتر قدرتمند. است که به کنترل هوش مصنوعی اما برای قرار دادن آن در یک رژیم غذایی. و چه هوش مصنوعی می باشد ، ما اطلاعات شخصی.

اگر هوش مصنوعی سیستم ها و الگوریتم های مسئول “مجازی زندان” نمی تواند دست خود را بر روی این اطلاعات شخصی نمی تواند افراط سیری ناپذیر خود را به گرسنگی برای این اطلاعات آنها لزوما تبدیل خواهد شد بسیار کمتر سرزده و قدرتمند است.

چگونه ما خفه کردن جریان از این اطلاعات شخصی ؟ یک راه آشکار است که به افراد مالکیت خصوصی خود را داده است. امروز هر یک از ما است که احاطه شده توسط یک سایه روشن از اطلاعات است که ما به طور مداوم تولید کند. و بدن که از اطلاعات رایگان است هدف برای هر کسی که آرزوهای خود را به تصرف و کسب درآمد از آن. چرا به جای اجازه دادن که جریان اطلاعات به طور مستقیم به سرورهای جهان به جای ذخیره آن در معادل یک جعبه امن در اطلاعات امانتی مانند Equifax? پس از آن با خیال راحت وجود دارد که مصرف کننده می تواند پس از آن تصمیم می گیرید که می شود دسترسی به آن داده است.

برای مثال فرض کنید یک مصرف کننده می خواهد برای دریافت یک وام او و یا او می تواند انتشار اطلاعات مربوط به یک اعتبار دهنده—که به نوبه خود می خواهم که حق استفاده از آن اطلاعات برای آن نمونه است. در صورتی که مصرف کننده می خواهد برای دریافت خدمات رایگان از, می گویند, Facebook او و یا او می تواند این شرکت را با اطلاعات مربوط به آن نرم افزار به تنهایی. اگر دولت نیاز به دسترسی به این اطلاعات برای گرفتن یک تروریست آن را نیاز به یک حکم جستجو. (یکی دیگر از ویژگی های خوب این سیستم خواهد بود که مصرف کننده تنها باید برای رفتن به یک محل برای بررسی دقت و صحت اطلاعات در فایل.)

جامعه بشری وجود داشته و هزاران سال قبل از AI سیستم تا به حال نامحدود دانش در مورد هر یک از ما. و آن را ادامه خواهد داد وجود دارد حتی اگر ما حد که دانش گرسنه ماشین ما که اطلاعات شخصی. هوش مصنوعی هنوز هم قادر خواهد بود برای ایجاد اقتصاد کارآمد تر, ایجاد, پیشرفت های پزشکی, کاهش ترافیک و ایجاد بیشتر موثر مقررات برای اطمینان از سلامت محیط زیست است. آنچه در آن کمتر خواهد بود قادر به انجام این است که انسان را تهدید استقلال, آزادی و تعقیب خوشبختی.

در مورد هوش مصنوعی لاغر معنی خواهد بود که کمتر از متوسط است. آن زمان برای قرار دادن هوش مصنوعی در یک دیتا رژیم غذایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de