وحشت نکنید در مورد غول های آسیایی اورلئانز

غول های آسیایی هورنت (وسپا mandarinia) موجب وحشت اما محققان گزارش رؤیت آفت در هر نقطه در شمال امریکا به جز شمال غربی اقیانوس آرام.

“این گونه نشده است شناسایی این بهار و ما انتظار نداریم که آنها را در سواحل شرق می گوید:” دینا M. Fonseca, استاد حشره شناسی در دانشکده محیط زیست و علوم زیستی در راتگرز-نیوبرانزویک و مدیر مرکز به صورت وکتور زیست شناسی.

“ما نمی دانیم که چگونه این گونه وارد شده در ایالات متحده, اما مهم است که نمی افتاد.”

اطلاعات از دانشگاه ایالتی واشنگتن تایید کرد اولین رویت از غول های آسیایی هورنت در وحشی. محققان دریافتند اولین نمونه نانایمو و سفید, سنگ, بریتیش کلمبیا, کانادا در پاییز 2019.

غول های آسیایی هورنت شدت حملات زنبور عسل و می تواند به از بین بردن تمام کلنیها. دانشگاه ایالتی واشنگتن به تازگی منتشر گسترده برگه با شناسایی و هدایت برای مردم است. آنها به طور کلی نمی کنند به شدت نسبت به مردم است اما ممکن است نیش هنگامی که در معرض تهدید است.

“غول های آسیایی هورنت بعید است که در حال حاضر در نیوجرسی” Fonseca می گوید. “در حالی که شهروندان در شمال غربی اقیانوس آرام می تواند کمک به شناسایی گونه های در حال ظهور اورلئانز در این بهار که بسیار مهم است برای کنترل خود را از کشتار بی رویه از زنبور عسل یا زنبور lookalikes می تواند مخل به دلیل مفید نقش این حشرات ارائه به عنوان گیاه گرده و شکارچیان کشاورزی آفات است.”

زنجره و جیرجیرک دشتی قاتل زنبور (Sphecius speciosus) مشابه به نظر می رسد و می تواند گیج برای غول های آسیایی هورنت, محققان می گویند. بزرگ زنبورهای انفرادی در سراسر ایالات متحده و نقب زدن از سوراخ در خاک است.

حتی با اندازه بزرگ خود خطرناک ظاهر و “شیرجه-بمب گذاری” عادت بالغ زنجره و جیرجیرک دشتی زنبورهای قاتل به ندرت در تماس با مردم است و نادر آنها را نیش خواهد شد. مردان از این گونه را “شیرجه-بمب گذاری” پرواز الگوهای, اما لازم نیست که یک استینگر و حمله نمی خواهد منجر به یک نیش است.

زن را در لوله تخم مرغ-تخمگذار ساختار در عقب پایان می تواند به عنوان یک بسیار ضعیف استینگر. او خفیف نیش تقلید اندکی پین ابتدا و اکثر مردم را در نظر نمی آن دردناک است. راتگرز تعاونی گسترش است اطلاعات بیشتر در مورد زنجره و جیرجیرک دشتی قاتل زنبور و دیگر زنبورها و زنبورهای.

به عنوان اطلاعات بیشتر بیرون می آید با توجه به غول های آسیایی هورنت بهتر است به توجه به تایید رؤیت و تا چه حد حشرات گسترش یافته است.

آن است که بیشتر احتمال دارد که گزارش از اولین پخش از غول های آسیایی هورنت خواهد آمد از اطراف آن مناطق هم مرز با ایالت واشنگتن و بریتیش کلمبیا, کانادا قبل از هر گونه گزارش خواهد رخ می دهد در سواحل شرق.

دانستن این اطلاعات ممکن است کمک به آرام کردن ترس در هنگام دیدن دیگر اورلئانز و زنبورهای, محققان می گویند. مثل همیشه اقدامات احتیاطی و جلوگیری از تماس با گزش حشرات.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de