اجازه ندهید این زمان سخت در از بین بردن رابطه است. مشاوره آنلاین می تواند کمک کند.

با هم زندگی می کنند با یک دیگر قابل چالش می تواند تحت شرایط عادی است. اما آن را دشوار است به خصوص زمانی که شما هر دو تاکید کرد و شما به هم چسبیده در خانه خود را 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. بنابراین اگر شما در حال شروع به نگرانی در مورد چگونه رابطه خود را نگه داشته است تحت این همه فشار منتظر نیست به دنبال کمک های حرفه ای. مشاوره آنلاین از طریق خدمات مانند دست آوردن مجدد ساده و مقرون به صرفه و می تواند یک دنیا تفاوت ارتباط خود را است.

ReGain Online Counseling
دوباره

هر رابطه در حال رفتن به برخورد برخی از برجستگی های در امتداد جاده. برخی از خواهد بود جزئی. برخی از جدی خواهد بود. اما در حال حاضر ارتباط در همه جا رو به یک نام تجاری جدید مجموعه ای از چالش های است که اکثر مردم هرگز پیش بینی شده است.

“فشار که coronavirus قرار دادن در زندگی ما بسیار زیاد است” توضیح می دهد که روان درمانگر ونسا مارین در قطعه های اخیر برای نیویورک تایمز. “آن را حس می کند کامل به مبارزه در رابطه شما در حال حاضر. ما داخل خانه ما مجبور به صرف زمان بیشتری را با هم تر از همیشه قبل از. ما با تکیه بر یک شریک برای تقریبا همه از ما حمایت اجتماعی از آنجا که ما می توانید ببینید دوستان ما یا بستگان. ما در حال ایجاد توازن میان مسئولیت های جدید مانند کار از خانه مراقبت از کودک یا خانه داری. بدون شک بسیاری از تغییر همه در یک بار.”

کلید برای گرفتن گذشته هر گونه ارتباط مشکل است و برای مقابله با آن قبل از همه چیز مارپیچی خارج از کنترل است. خوشبختانه به لطف اینترنت فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید خانه خود را ترک معنا نیست که شما نمی توانید در این رابطه به شما کمک کند نیاز دارید.

ReGain Online Relationship Counseling
دوباره

دوباره یک مشاوره آنلاین پلت فرم است که باعث می شود آن را آسان و مقرون به صرفه برای زوج برای دریافت کمک از درمانگران مجوز. برای ثبت نام شما به سادگی با پر کردن یک بررسی مختصر و به دست آوردن مجدد مسابقات شما با یک آموزش دیده و با تجربه و معتبر روانشناس (دکترا یا PsyD) مجوز ازدواج و خانواده درمانگر (LMFT) مجوز مددکار اجتماعی بالینی (LCSW) و یا مجوز مشاور حرفه ای (LPC).

واقعا چه مجموعه دست آوردن مجدد به غیر از سنتی, ارتباط جنسی, مشاوره است که آن را ارائه می دهد راه های متعدد برای برقراری ارتباط با مشاور خود و همه برای هزینه تخت. اگر شما می خواهید, شما می توانید یک قرار ملاقات برای صحبت خود را با مشاور از طریق تلفن یا چت تصویری. اما شما همچنین می توانید صحبت با مشاور خود به صورت الکترونیکی از طریق خصوصی آنلاین “اتاق” با استفاده از هر وب-دستگاه را فعال کنید. در اتاق خود را به شما ارسال خواهد شد در مورد خودتان سوال بپرسید و بحث در مورد مسائل شما و شریک زندگی خود را در حال تجربه. مشاور شما خواهد شد و سپس پاسخ ارائه بازخورد بینش و راهنمایی. و از آنجا که نوشته ارتباط با مشاور خود را در زمان واقعی شما می توانید نوشتن افکار و احساسات خود را هر زمان که آنها پاپ را به سر خود را. این بدان معناست که اگر شما یک بینش بسیار مهم در سه صبح شما لازم نیست که بر روی آن نگه دارید تا زمانی که جلسه بعدی خود را. شما می توانید آن را بنویسید در “اتاق” به عنوان اگر شما در حال نوشتن در یک مجله و مشاور خود پاسخ می دهد هنگامی که آن را مناسب است.

پس چگونه به دست آوردن مجدد هزینه ؟ احتمالا خیلی کمتر از شما فکر می کنم. در حالی که دقیق نرخ بستگی خاص خود را مشاور تخصیص داده شده است که بر اساس نیازهای خود را به طور کلی شما می توانید انتظار به پرداخت بین $40 و 70 دلار در هر هفته. اگر شما تا کنون پرداخت شده برای خدمات مشاوره ای از جیب قبل از اینکه شما می دانید نرخ خواهم که یک معامله است.

اگر شما و شریک زندگی خود را در حال مبارزه در این مواقع استرس اصلا احساس شرمندگی به درخواست برای کمک. از همه مهمتر آیا منتظر نیست تا زمانی که آن را خیلی دیر به انجام کاری درباره آن. اینجا را کلیک کنید در حال حاضر برای پیدا کردن اگر دوباره برای شما مناسب است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>