نمی تواند بیش از حد هیجان زده اما این COVID واکسن به نظر می رسد امیدوار کننده

وجود دارد مقدار زیادی از هشدارهای بنابراین نمی تواند بیش از حد هیجان زده اما نتایج جدید برای تجربی COVID واکسن نگاه امیدوار کننده است.

واکسن در سوال این است که ساخته شده توسط شرکت داروسازی مدرن. بازگشت در ماه مارس, شما ممکن است به یاد داشته باشید, با ما مصاحبه یکی از اولین داوطلبان به تزریق با آن است.

“اگر من سالم است و می تواند کمک به شرکت در تلاش برای کاهش درد و رنج و مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر من خواهد بود بی مبالات به او گفت:” در آن زمان است.

در حال حاضر مدرن منتشر کرده است که نتایج آن دادگاه که به ارائه اخبار خوب در دو جبهه: این واکسن به نظر می رسد امن و خون بيماران در حال نشان دادن سطح بالایی از آنتی بادی های موجود در خون COVID بیمارانی که بهبود از بیماری است.

که لزوما به این معنا نیست که بیماران در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن — اما آن است که هیجان انگیز نشانه آن است که آنها ممکن است. یک سخنگوی شرکت حتی گفته نیویورک تایمز که اگر در آینده آزمایش همچنان به خوبی این واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است در پایان این سال است.

“ما بسیار خوشحال چون اولین واکسن به طور کلی امن” استفان Bancel مدیر اجرایی مدرن گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست. “قطعه ای بود که واقعا هیجان انگیز بود و سوال این بود: شما می توانید پیدا کردن آنتی بادی در افراد به اندازه کافی در مقادیر [برای مبارزه با ویروس].”

این شرکت قیمت سهام رسید پس از اعلام با توجه به NYT.

محققان دیگر توافق کردند که نتایج جستجو به نظر می رسد امیدوار کننده است.

“این واقعیت که واکسن بدستآمده خنثی سازی آنتی بادی مقادیر قابل مقایسه و یا بالاتر به کسانی که در نقاهت سرم [پلاسما] بسیار دلگرم کننده گفت:” آرتورو Casadevall صندلی مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: پست.

در همان زمان کارشناسان خواستار احتیاط.

“من قطعا این را به عنوان یک خبر خوب, و آن را قطعا به ارزش در حال حرکت رو به جلو” دانیل ماهی قزل آلا مدیر موسسه واکسن ایمنی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: پست. “وجود دارد را فقط از لحاظ تاریخی اگر نگاه واکسن توسعه تعداد زیادی از واکسن است که نگاه خوب از فاز یک که اصلا تبدیل به محصولات خوب.”

حتی اگر این خاص واکسن کار نمی کند بسیاری از در حال توسعه در سراسر جهان است.

و هنوز بالقوه واکسن هیجان انگیز است. اجازه دهید ما یک کمی امید در طول این زمان تاریک است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>