حتی نمی فکر می کنم در مورد خرید پانل های خورشیدی تا زمانی که شما سعی کردم این هزینه ارزیابی

هنگامی که شما یک بچه بودند شما احتمالا نمیفهمد که در آینده تمام جهان خواهد بود طراحی شده توسط پانل های خورشیدی. پس از همه, نور خورشید و تبدیل آن به برق را آلوده نمی کند ، پانل های خورشیدی نوع به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. متاسفانه همانطور که احتمالا متوجه آن را در حال حاضر 2020 و ما در حال زندگی در اینده پانل های خورشیدی مدینه فاضله است. اما ما در حال گرفتن نزدیک تر است.

بیش از 10 سال گذشته هزینه نصب پانل های خورشیدی کاهش یافته است تقریبا 70 درصد به لطف کاهش هزینه تجهیزات کاهش هزینه های نصب و مشوق های دولت مانند فدرال خورشیدی اعتبار مالیاتی. به عنوان یک نتیجه, پانل های خورشیدی هرگز مقرون به صرفه تر. هنگامی که شما عامل پول شما صرفه جویی در انرژی سنتی به علاوه ارزش آنها اضافه کردن به خانه شما در حال حاضر در آخرینپانل های خورشیدی در واقع نشان دهنده یک صدای بلند مدت سرمایه گذاری… حداقل برای برخی از مردم است.

البته اینکه آیا یا نه شما یکی از این افراد بستگی دارد تعدادی از عوامل پیچیده از جمله ویژگی های معماری و موقعیت جغرافیایی خانه خود را شيوع خورشیدی پیمانکاران و تامین کنندگان خود را در منطقه و شبکه پیچیده ای از قوانین و مقررات و مشوق های مالیاتی در حالت خاص خود را داشته و شهرداری. پس چگونه شما شکل اگر در حال حاضر زمان مناسب برای شما برای سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی? شما تبدیل به یک شرکت مانند درک خورشیدی.

Understand Solar

درک خورشیدی توسط یک شخص ثالث, انرژی خورشیدی, مدافع, که بدان معنی است که آنها را به فروش و یا نصب پانل های خورشیدی. جای خود را به انرژی خورشیدی صنعت گسترش آموزش مصرف کنندگان و ساخت خورشیدی فرآیند نصب و راه اندازی آسان تر است.

اگر شما جدید به انرژی خورشیدی درک خورشیدی آموزش شما می توانید همه چیز شما نیاز به دانستن چگونه از سیستم های انرژی خورشیدی کار می کنند, نحوه اتصال آنها به شبکه چقدر پانل های خورشیدی هزینه و چه مدت پانل های خورشیدی گذشته است. آنها همچنین به شما یک نمای کلی از تمام تامین مالی و لیزینگ گزینه های در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان هر دولت مشوق های مالیاتی.

هنگامی که شما آماده را به مرحله بعد درک خورشیدی را به شما می دهد یک رایگان شخصی انرژی خورشیدی است. همه شما باید انجام دهید این است که با پر کردن ساده خود را در فرم آنلاین و ارائه جزئیات کمی در مورد خانه خود را. هنگامی که شما انجام داده اند که انرژی خورشیدی کارشناس با شما تماس از طریق تلفن و بیش خود را ارزیابی و پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. اما مطلقا هیچ تعهد مورد نیاز است.

شما ممکن است یاد بگیرند که برای یک دلیل و یا یکی دیگر از انرژی خورشیدی برای شما مناسب است. در صورتی که مورد, شما را در درک خورشیدی نماینده خواهد توضیح دهد که چرا. اما بسته به موقعیت شما و انرژی صنایع که در آن شما زندگی می کنند شما ممکن است کشف پانل های خورشیدی را خیلی حس شما تقریبا می تواند به از دست دادن پول نیست نصب آنها.

solar panels

وقتی که می آید به ارزش است که پانل های خورشیدی می تواند اضافه کردن به صفحه اصلی وجود دارد, ساده, cookie-cutter پاسخ. یک مطالعه نشان داد که اضافه کردن آنها را در حدود 4.1 درصد به ارزش خانه به طور متوسط با نرخ های بالاتر در عمده مناطق شهری و کاهش نرخ در مناطق روستایی است. مطالعه دیگری نشان داده است که خریداران به طور معمول مایل به پرداخت $15,000 بیشتر برای خانه های با پانل های خورشیدی. اما این همه بستگی به جایی که شما زندگی می کنند, چگونه خانه خود را و چگونه بسیاری از پانل های خورشیدی نصب کنید.

عوامل دیگری که باید به وزن عبارتند از: پیش بینی بلند مدت نرخ برق در منطقه خود را از کل هزینه انرژی خورشیدی سیستم شما را انتخاب کنید برای نصب, و چگونه شما تصمیم به سرمایه گذاری نصب و راه اندازی. در نظریه سرمایه گذاری در پانل های خورشیدی می توانید به راحتی بهتر از سنتی بازار بورس اوراق بهادار در طی 20 سال. اما این همه بستگی دارد در امور مالی شخصی شما و همچنین به عنوان یک تعداد خارجی شرایط اقتصادی است.

اگر تمام آنچه که برای تلفن های موبایل پیچیده است که به دلیل آن است. اما درک خورشیدی می توانید آن را ساده. نماینده خود را خواهد بحران تمام اعداد و ذخیره کردن همه گزینه های خود را. اگر شما مایل به ادامه آنها به شما کمک کند ترتیب در خانه تخمین می زند و با تجربه نصب در منطقه شما.

بنابراین اگر شما می خواهید برای پیدا کردن اگر پانل های خورشیدی هستند و در نهایت یک گزینه برای شما صبر کنید. دریافت رایگان و بدون هزینه پانل های خورشیدی گزارش از درک خورشیدی امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de