سگ گرفتار Coronavirus از صاحبان آنها تجزیه و تحلیل ژنتیکی نشان می دهد

دو سگ به گزارش coronavirus احتمالا گرفتار عفونت صاحبان خود را از محققان می گویند که به مطالعه حیوانات و اعضای آلوده خانوار در هنگ کنگ. یک تجزیه و تحلیل از ویروسی ژنتیکی توالی از سگ نشان داد آنها به طور یکسان به کسانی که در افراد آلوده.

محققان مشکوک که عفونت شده بود گذشت از صاحبان سگ و مستقیم ژنومی لینک به شدت پشتیبانی می کند که می گوید: ملک Peiris یک virologist در دانشگاه هنگ کنگ که رهبری این مطالعه که امروز منتشر شده در طبیعت.

این مطالعه نشان داد هیچ مدرکی وجود ندارد که سگ می تواند عبور عفونت به سگ های دیگر و یا افراد, اما این غیر ممکن است برای برخی که در آن جهت ویروس سفر “بنابراین ما باید برای نگه داشتن ذهن باز” می گوید: Peiris.

اگر چه تجزیه و تحلیل تایید می کند که مردم با COVID-19 می تواند آلوده و سگ و احتمال این اتفاق کم است می گوید ارژن Stegeman یک دامپزشکی اپیدمیولوژی در دانشگاه اوترخت در هلند است. در این مطالعه تنها 2 از 15 سگ زندگی می کردند که با افراد آلوده به این بیماری است.

اما دیگر دانشمندان می گویند این احتمال که حیوانات خانگی ممکن است گسترش این ویروس در بین هر یک از دیگر و به مردم باید به درستی مورد بررسی به عنوان بخشی از مدیریت آینده شیوع است.

احتیاط توصیه

از آنجا که عفونت در دو کانین در هنگ کنگ—یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و یک چوپان آلمانی—گزارش شد دیگر حیوانات آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس از جمله یک گربه در هنگ کنگ و دیگر در دو ایالت نیویورک است. چهار ببر و سه شیرها در شهر نیویورک باغ وحش برانکس همچنین آزمایش مثبت است. مطالعات در گربه ها پیدا کرده اند که آنها می توانند با تصویب این ویروس به دیگر felines بدون نشان دادن علائم.

هنگ کنگ مطالعه شناسایی RNA ویروسی و آنتی بادی در هر دو سگ و ویروس زنده در یکی از آنها است. نه سگ بود و قابل ملاحظه ای بیمار است.

يافته ها از نتایج یک مارس مطالعه که در آن محققان در چین عمدا سگ های آلوده با SARS-CoV-2 می گوید توماس Mettenleiter یک virologist که سران فدرال تحقیقات موسسه سلامت حیوانات در Riems آلمان. صاحبان سگ که تست مثبت برای coronavirus باید با احتیاط در هنگام دست زدن به حیوانات خانگی خود را, او می گوید.

انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا توصیه می کند که افرادی که COVID-19 پوشیدن ماسک در هنگام مراقبت از حیوانات خانگی خود را. آن را می گوید افراد بیمار همچنین باید اجتناب از نوازش بغل کردن و یا به اشتراک گذاری مواد غذایی با حیوانات و باید شستن دست های خود را قبل و بعد از تماس با آنها.

نقش حیوانات

فراتر از حفاظت از حیوانات خانگی از این ویروس وجود دارد نیاز فوری به تست بیشتر حیواناتی که در تماس نزدیک با مردم از جمله کار حیوانات و دام, به درک که آیا آنها نقش مهمی در گسترش این ویروس می گوید یورگن Richt یک دامپزشکی virologist در دانشگاه ایالت کانزاس در منهتن. برای انجام این کار متخصص تشخیصی کیت برای تست حیوانات مورد نیاز خواهد بود, او می گوید.

Richt همچنین می خواهم برای دیدن پژوهش به اینکه آیا حیوانات خانگی تبدیل شدن به بیمار و یا تجربه خاص علائم. مشترک COVID-19 علامت در افرادی است که از دست دادن بویایی. اگر سگ تجربه مشابه علائم Richt می گوید این ممکن است تحت تاثیر قرار کار آشکارساز سگ که خر خر کردن مواد مخدر و مواد منفجره و سایر موارد غیرقانونی.

Stegeman برنامه ای برای تست گربه های زندگی با افرادی که تا به حال COVID-19. درک نقش داخلی و گربه های ولگرد در زنجیره انتقال است به طور فزاینده مهم است به عنوان عفونت نرخ بین مردم سقوط او می گوید.

اگر چه هنگ کنگ مطالعه شواهدی از سگ آلوده کردن مردم Peiris می گوید: خود را ممکن است نقش و که از گربه ها—باید در نظر گرفته شود در تلاش برای درک اینکه چگونه این ویروس منتقل می شود و به مردم در وهله اول. محققان فکر می کنم که SARS-CoV-2 احتمالا سرچشمه در خفاش منتقل می شود و به افرادی که از طریق یک واسط حیوانات که ناشناخته باقی می ماند.

پیشرو در تئوری نشان می دهد که متوسط گونه آمد در تماس با مردم در یک وحشی حیوان بازار در ووهان چین. سگ و گربه و پستانداران دیگر به فروش می رسد برای گوشت در بازار چنین و گربه های ولگرد و سگ پرسه زدن در اطراف آنها آزادانه می گوید Peiris. “این ویروس به نظر می رسد نسبتا گسترده میزبان محدوده. سگ و گربه و دیگر از نزدیک مربوط به پستانداران گونه می تواند حساس و به شکل یک پل بین خفاش و انسان,” او می گوید.

اما محققان همچنین نگران است که گزارش های آلوده گربه ها و سگ ها ممکن است منجر مردم را به رها کردن حیوانات خانگی خود را. وجود دارد گزارش های خبری از مردم ترک حیوانات خانگی خود را در طول شیوع بیماری در ووهان که در آن شیوع نشات گرفته است. “خطر مواجه هستیم این است که مردم عصبی زمانی که آنها را بشنود که همراه حیوانات می تواند حامل ویروس و تصمیم به خلاص شدن از آنها می گوید:” Richt.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 14 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>