آیا کنگره از وجودی ترس کمک تهمت?

در ستون های اخیر من ابراز امیدواری کرد که coronavirus اپیدمی با افشای بی کفایتی و mendacity از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم آن را به پایان. جو بایدن برنده خواهد شد در یک زمین لغزش ماه نوامبر آینده و آغاز جدید progressive era با حمایت هر دو حزب برای مراقبت های بهداشتی جهانی آب و هوا-تغییر و کاهش برابری اقتصادی. در سطح بین المللی وجود خواهد داشت بیشتر همکاری و تغییر به دور از نظامی گری.

یا نه. همانطور که شما احتمالا شنیده ام تهمت موافقت با رتبه بندی افزایش یافته است به تازگی. به گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی 49 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن تا 5 امتیاز از یک ماه پیش. واشنگتن پست/ABC نظرسنجی نشان می دهد که تهمت باریک شدن شکاف بین او و بایدن. من لیبرال ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان پیدا کردن این روند نگران کننده و شگفت انگیز اما این است که همه بیش از حد به راحتی توضیح داده شده توسط terror-تئوری های مدیریت.

تصور دهه پیش توسط روانشناسان شلدون جزایر جف گرینبرگ و تام Pyszczynski ترور-تئوری های مدیریت بر آن است که ترس از مرگ آگاهانه یا ناخودآگاه عمیقا تحت تاثیر افکار و رفتار است. اتفاقاتی که ما را به یاد مرگ و میر ما—به ویژه اعمال تروریسم و شیوع—می تواند ما را به فکر و عمل غیرعقلانی به عنوان افراد و جوامع است. ما تبدیل شدن به بیشتر های متصل به سیستم باور ما به خصوص کسانی که به ما احساس تعلق به چیزی بزرگتر از خودمان.

ما ممکن است در نتیجه تبدیل شدن به بیشتر میهنی و مذهبی و کمتر تحمل آن خارج از قبیله ما که نمی ارزش به اشتراک گذاری. ما نیز به احتمال زیاد به نوبه خود فوق العاده با اعتماد به نفس رهبران مستبد. سلیمان و همکاران او الهام گرفتند شناس ارنست بکر که استدلال خود را در کلاسیک 1973 کتاب انکار مرگ است که آگاهی از مرگ و میر است عمیقا شکل ما تکامل اجتماعی در راه خوب و بد است. بکر یک بار نوشت:

“این است که [از ترس] است که باعث می شود مردم به طوری که در حال حاضر به دنبال عجول و بی پروا قوی به دنبال عوامفریبی سیاسی با آرواره و با صدای بلند صدای: کسانی که تمرکز خود را اندازه گیری کلمات و تیز چشم های در به شدت نفرت و بنابراین به نظر می رسد قادر به پاک کردن جهان از مبهم ضعیف نامشخص بد. آه به خود به خود جهت – چه آرام چه بگویم.”

سلیمان گرینبرگ و Pyszczynski در حال حاضر شواهد فراوان برای ترور-تئوری های مدیریت در سال 2015 book Worm در هسته: در نقش مرگ در زندگی. پس از خواندن کتاب من دعوت سلیمان یک استاد در کالج اسکیدمور به Stevens Institute of Technology به بحث و من مصاحبه او را در Meaningoflife.tv. من مصاحبه جزایر دوباره برای این وبلاگ در سال 2016 چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و او گفت که ترور-تئوری های مدیریت توضیح داده شده راست رانش ایالات متحده پس از 9/11.

رئیس جمهور جورج بوش “به دست آورد حمایت فوق العاده ای با اعلام این که او را به خلاص شدن از شر جهان از شر و معتقد است که خدا او را انتخاب کرده و در آن خطر ناک زمان” سلیمان گفت. در یک مطالعه انجام شده در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2004 که در آن جورج بوش زد در برابر جان کری آمریکایی ها یادآوری مرگ و میر آنها و یا از 9/11 حملات گفت که آنها برنامه ریزی برای رای دادن به بوش توسط تقریبا 3 به 1 حاشیه. آمریکایی ها در یک گروه کنترل در نظر گرفته شده برای رای برای روحانی توسط یک 4 به 1 حاشیه.

به طور مشابه, سلیمان به من گفت: موجی از حملات تروریستی در سال 2015 و 2016 مورد علاقه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری پیشنهاد داد. مغلوب ساختن پیشی جستن “وعده داده شده را به امریکا بزرگ دوباره با ساخت یک دیوار بزرگ برای نگه داشتن مهاجران و بمب گذاری گه از شهادت” سلیمان گفت. در زمان سلیمان و دو نفر دیگر از روانشناسان Ryan کوهن و دانیل Kaplin بودند انجام یک آزمایش برای تست این پایان نامه.

محققان خواسته 152 دانشجویان به سوالات از جمله “لطفا به طور خلاصه توصیف احساسات که فکر مرگ خود و تحریک در شما” و “نقطه پایین… آنچه شما فکر می کنید برای شما اتفاق می افتد که شما از لحاظ جسمی می میرند.” دانش آموزان یادآوری مرگ و میر در این صورت احتمال بیشتری برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از کسانی که در گروه کنترل بود. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد که نگرش منفی نسبت به مهاجران و به فرضی ساخت یک مسجد در جامعه خود را.

جزایر کوهن و Kaplin گزارش نتایج خود را در سال 2017 کاغذ “شما استخدام! مرگ و میر برجستگی را افزایش می دهد آمریکایی ها برای حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” منتشر شده در تجزیه و تحلیل مسائل اجتماعی و سیاست عمومی. جزایر املای پیامدهای این تحقیقات در نگهبان در پاییز گذشته. “واقعیت این است که زودگذر مرگ یادآوری یک اثر قوی در اولویت های سیاسی درگیری با حزب دموکرات ایده آل است که نتایج انتخابات نتیجه منطقی از شور و مشورت,” او نوشت.

جزایر تکرار این نگرانی ها در یک مقاله در سلامت در Anthropoceneکتاب ویرایش شده توسط کاترین Zywert و استفان Quilley و منتشر شده در ماه فوریه ، ترور-تئوری های مدیریت “به خوبی جواب نمی دهد برای بشریت چشم انداز در Anthropocene” سلیمان می نویسد. به دور از انگیزه ما را در برابر تغییرات آب و هوایی در حال رشد ما ترس از اثرات آن ممکن است باعث تشدید مشکلات ما با تبدیل بسیاری از ما به “نفرت انگیز طلبی نیا-فاشیست بیگانه از طبیعت است.”

سپس coronavirus همه گیر رخ داد. من به تازگی فرستاده جزایر به درخواست افکار خود را در بحران. ترور-تئوری های مدیریت, او پاسخ داد: کمک می کند تا توضیح دهد که “چرا تهمت را تصویب امتیاز همچنان به صعود وجود خود را آشکار بی کفایتی و unfitness برای دفتر.” جزایر ترس است که این بیماری همه گیر را نیز تشدید نژادپرستی و بیگانه ستیزی در آمریکا و جاهای دیگر و همچنین به عنوان پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران مستبد.

آیا تحقیق خود را ارائه هر گونه تشویق به کسانی که از ما به دنبال نتایج مثبت از زمان بحران ؟ “ما می دانیم که مرگ یادآوری افزایش pro-رفتار اجتماعی به سمت در-اعضای گروه (اما نه outgroups),” سلیمان پاسخ داد: “و این که مردم با جهان بینی لیبرال تبدیل خواهد شد و تحمل بیشتری در پی مرگ یادآوری است.”

اگر بیشتر از ما آگاه چگونه ترس از مرگ ما را تحت تاثیر قرار سلیمان می افزاید: ما می تواند مقاومت در برابر ما خود مخرب غیر منطقی و انگیزه از جمله قبیله گرایی و دوري رهبران مستبد. ما همچنین می تواند مقاومت در برابر رهبران تلاش برای “exploit وجودی ما نگرانی های شخصی و سیاسی به دست آورید.” است که چرا سلیمان و همکاران خود را نگه دارید در نوشتن و صحبت کردن در مورد ترور-تئوری های مدیریت. متاسفانه کسانی که بیشتر نیاز به شنیدن پیام خود هستند به احتمال زیاد به توجه به آن است.

من پایان با نقل قول از کامو که من پیدا کردم در یکی از جزایر مقالات. در رمان طاعون, Camus گفت که “ما یاد بگیرند که در زمان طاعون … وجود دارد که بیشتر چیزهایی که تحسین در مردان نسبت به خوار شمردن.” بیایید امیدوار باشیم.

مطالعه بیشتر:

آیا رای دهندگان عشق ورزیدن تهمت چرا که آنها از ترس مرگ است ؟

خوش بینی در زمان تاریک

Coronavirus و جناح راست پست مدرنیسم

همچنین نگاه کنید من, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>