آیا بذر دوچرخه سواری کمک به تعادل هورمون ها?

چند تا از شما نوشته شده است به سوال در مورد بذر دوچرخه سواری, دوچرخه سواری یک تمرین است که ادعا می کند برای کمک به سندرم قبل از قاعدگی علائم یائسگی و به طور کلی تعادل هورمونی. آیا خوردن دانه های خاص در زمان های خاص واقعا کمک به تنظیم هورمون ها? بیایید نگاهی به پژوهش است.

چه بذر دوچرخه سواری?

بذر دوچرخه سواری است که واقعا جدید نیست اما از آن است که به تازگی مرسوم ، ایده پشت بذر دوچرخه سواری است که برخی از انواع دانه ها مانند کدو و کتان و چیا می تواند کمک به تنظیم سطح هورمون های استروژن و پروژسترون و هورمون های دیگر. همگام سازی مصرف خود را از دانه های مختلف با چرخه قاعدگی خود را می گفته از بین بردن هورمون های مربوط به علائم PMS PCOS نامنظم دوره های گرگرفتگی و به طور کلی افزایش سطح خود را از خوب بودن است. برخی حتی ادعا می کنند که بذر دوچرخه سواری می تواند به شما کمک کند ،

در یک نمونه بذر دوچرخه سواری پروتکل شما را از خوردن دو قاشق غذا خوری از زمین دانه در هر روز است. شما می توانید از مخلوط دانه به یک اسموتی یا نم نم آنها را بلغور جو دوسر. از Purists اصرار دارند که دانه های خام و تازه زمین. (جویدن البته شمارش به عنوان سنگ زنی.)

مرحله اول: در مرحله اول که دو هفته طول می کشد شما را از خوردن یک قاشق غذاخوری بذر کتان و یک قاشق از دانه کدو تنبل.

فاز دو: در فاز دو آن نیز طول می کشد دو هفته شما را به سوئیچ آفتابگردان و کنجد. این می افزاید: حدود 100 کالری و 9 گرم چربی 4 گرم پروتئین و 3 گرم فیبر به روز خود را.

اگر شما هنوز هم عادت ماهانه شما می خواهم شروع فاز یک (کدو و کتان) در اولین روز از دوره خود را و تبدیل به فاز دو (آفتابگردان و کنجد) در روز 14. اگر شما دیگر عادت ماهانه شما می توانید شروع به فاز یک, در اول ماه است. برخی از زنان مانند همگام سازی خود بذر دوچرخه سواری به مراحل ماه آغاز فاز یک در ماه جدید و فاز دو در ماه کامل. زوزه اختیاری است.

طول طبیعی چرخه قاعدگی خود را استروژن و پروژسترون سطح جزر و سقوط قابل پیش بینی ریتم. به شما به عنوان رویکرد یائسگی سطح هورمون را ممکن است شروع به نوسان بیشتر نامنظم. پس از یائسگی تولید هر دو هورمون حل و فصل در به طور قابل توجهی پایین تر از سطح.

از لحاظ تئوری بذر دوچرخه سواری یا افزایش و یا مانع تولید استروژن و پروژسترون در بدن (با توجه به آنچه مورد نیاز است) در نتیجه تعادل و بهینه سازی هورمون ها و تسکین علائم ناشی از عدم تعادل هورمونی. چند ماه از دوچرخه سواری است که گفته می شود به اندازه کافی برای شروع به دیدن مزایای.

به عنوان روند گرفته برگزاری بذر دوچرخه سواری دستور غذا مجموعه, اسموتی مخلوط میله انرژی و کوکی ها را به نظر می رسد آنلاین و در healthfood فروشگاه.

ادامه مطلب “آیا بذر دوچرخه سواری کمک به تعادل هورمون ها?” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im