آیا ناهماهنگی شناختی حساب برای افزایش بیگانه ستیزی?

نزدیکی به اردوگاه های کار اجباری نازی ها نقش عقل نقش در بیگانه ستیزی سیاسی, عدم تحمل و رادیکال احزاب سیاسی پخش از طریق آلمان و بقیه اروپا تحقیق می یابد.

منجر نویسنده جاناتان Homola استادیار در دانشگاه رایس و نویسندگان همکار میگوئل پریرا و Margit Tavits از دانشگاه واشنگتن علاقه مند بودند در درک که چرا برخی از اروپایی ها بیشتر بیگانه کمتر پذیرش از “outgroups” و حمایت بیشتری از رادیکال جناح راست احزاب سیاسی. کار خود را به نظر می رسد در مجله آمریکایی علوم سیاسی نقد و بررسی.

ناهماهنگی شناختی: فرایند توجیه جدید اطلاعات و باورهایی که لزوما همسو با ارزش به منظور از بین بردن احساس گناه و یا ناراحتی های روحی و روانی.

محققان متمرکز از نزدیک در آلمان بلکه در بررسی بخش های دیگر اروپا. آنها در پاسخ های نظر سنجی از ارزش های اروپایی مطالعه و ژنرال آلمانی اجتماعی بررسی و همچنین به عنوان های اخیر نتایج انتخابات. آنها به خصوص علاقه مند در توضیح عدم تحمل نسبت به یهودیان و خارجی و حمایت از رادیکال جناح راست احزاب است. محققان همچنین با استفاده از داده های سرشماری و اطلاعات در محل رایش سوم اردوگاه های کار اجباری و تاریخی نتایج انتخابات.

محققان دریافتند مطابق شواهدی که حال و روز آلمان زندگی می کنند که نزدیک به اردوگاه های کار اجباری در سایت ها بیشتر بیگانه; کمتر متحمل یهودیان و مسلمانان و مهاجران و بیشتر احتمال دارد به حمایت های افراطی جناح راست احزاب سیاسی. آنها همچنین دریافتند شواهد اولیه از این رفتار در دیگر نقاط اروپا است.

“ما باور داریم که افراد زندگی می کنند در نزدیکی اردوگاه های کار اجباری در طول جنگ جهانی دوم به احتمال زیاد به مطابق با اعتقادات سیستم رژیم” Homola می گوید. “و ما فکر می کنم این به دلیل ناهماهنگی شناختی.”

ناهماهنگی شناختی فرایند مردم توجیه جدید اطلاعات و باورهایی که لزوما همسو با ارزش های خود را به منظور از بین بردن احساس گناه و یا ناراحتی های روحی و روانی. در مورد هولوکاست این باورها را از نسلی به نسل Homola و همکار خود نویسندگان می گویند.

“در حالی که علل هولوکاست را به خود جلب کافی علمی توجه خود را در دراز مدت عواقب سیاسی کمتر درک” Homola می گوید. “ما شواهد ثابت می کند که وقتی که می آید به نگرش سیاسی این عواقب واقعی و قابل اندازه گیری حتی امروز. این تعصب است که این نژادپرستانه و غیر انسانی موسسه القا مردم محلی سخت است برای پاک کردن حتی پس از نهاد خود بلند رفته است.”

Homola می گوید تحقیقات قبلی در ما ایجاد کرده است یک لینک مشابه بين شدید اعتقادات سیاسی و یا نژاد پرستی و نزدیکی به مناطق که می شد یک بار خانه را به تعداد زیادی از بردگان. این توضیحات تاریخی به حال و روز تعصب هستند و به خصوص به موقع به او می گوید که تحولات سیاسی در آمریکا و اروپا به ارمغان آورده اند عدم تحمل نسبت به گروه های به حاشیه رانده شده دوباره به محل موردتوجه وتماشای عموم.

“این مهم است که به درک هر دو معاصر عوامل تاریخی و میراث است که سیاسی انحصاری تجدید نظر جذاب,” او می گوید.

بودجه برای این کار در آمد از دانشگاه واشنگتن را Weidenbaum مرکز در اقتصاد, دولت و سیاست های عمومی.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de