آیا قطبی کنگره آمریکا دریافت بیشتر انجام می شود ؟

داشتن یک حزبی و گاهی تفرقه کنگره ممکن است سازنده تر از اگر دو حزبی گروه هنجار با توجه به تحقیقات جدید.

این مطالعه با استفاده از جدید مدل ریاضی برنامه نویسی به کشف چگونه ما سناتورها و نمایندگان با هم کار کنند در گروه یا ائتلاف. به دنبال در این ائتلاف اجازه می دهد تا به یک درک عمیق تر از کنگره از تجزیه و تحلیل congresspeople صرفا بر اساس خود احزاب است.

“ما معمولا فکر می کنم از این کنگره به عنوان سازمان یافته در اطراف احزاب سیاسی اما ما متوجه شدیم که آن را حس می کند بیشتر به فکر می کنم در مورد ائتلاف می گوید:” Zachary نیل استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان و coauthor از مطالعه. “ائتلاف اغلب حزبی با اعضای خود همه که از همان حزب سیاسی. اما ائتلاف می تواند هر دو حزب بیش از حد. موارد وجود دارد از چپ متمایل ائتلاف تشکیل شده عمدتا از دموکرات ها اما که شامل برخی از جمهوری خواهان و برخی از موارد از راست متمایل ائتلاف تشکیل شده عمدتا از جمهوری خواهان اما که شامل برخی از دموکرات ها.”

این تعصب از بزرگترین ائتلاف در (یک) مجلس نمایندگان آمریکا و (ب) ما سنا از جلسه شروع و در سال 1979 به جلسه در شروع 2015. تا اواخر دهه 1990 هر دو حزب ائتلاف مشترک بودند اما در طول قرن 21 ائتلاف شده اند تقریبا به طور کامل حزبی.

ائتلاف نمی کاملا به عنوان ساده به عنوان احزاب سیاسی چون اعضا می تواند از هر دو حزب سیاسی توضیح می دهد ثمین عارف پژوهش منطقه صندلی در آزمایشگاه دیجیتال و محاسباتی جمعیت شناسی در موسسه ماکس پلانک. مدل های جدید کمک به پیدا کردن این ائتلاف از قانون گذاران که به طور مداوم با هم کار کنند با حمایت شرکت صورتحساب حتی اگر قانونگذاران آمده از احزاب مختلف.

“اکثر مردم فکر می کنم از همه قانونگذاران جمهوری خواه با هم کار و دموکراتیک قانون کار با هم” عارف می گوید. “ما با استفاده از جدید ما بهینه سازی مدل برای شناسایی ائتلاف و سپس پرسید:” آیا فکر کردن در مورد ائتلاف به ما بگویید بیشتر در مورد چگونه آثار کنگره از فکر کردن در مورد احزاب?’ و برای مجلس نمایندگان آن را ندارد.”

محققان اعمال خود را در مدل های جدید به ما کنگره بین سال های 1979 و 2015 برای نشان دادن سطح قطبش و تعصب. آنها سپس مقایسه این یافته ها در برابر اثر گرفتن صورتحساب گذشت.

“کنگره می گذرد کمتر اسکناس در هر سال—شما ممکن است می گویند که آنها در حال بدتر شدن در ابتدایی ترین وظیفه—و برخی ممکن است استدلال می کنند که این به دلیل قطبش” نیل می گوید. “اما حزبی ائتلاف در واقع کمک به کار انجام می شود در مجلس نمایندگان آمریکا. در واقع خانه خواهد بود حتی بیشتر بی اثر در عبور صورتحساب اگر نیست آن را برای سطوح بالایی از تعصب.”

عارف توضیح می دهد که مدل های جدید مهم سیاسی محققان چرا که تا به حال شناسایی ائتلاف های سیاسی با چنین دقت بود و دست و پا گیر و تقریبا غیر ممکن است. در حال حاضر آنها می توانند شناسایی گروه بسیار موثر تر و سریع تر از آنچه که به لحاظ نظری می رود.

نگاه به آینده—به 2020 انتخابات و فراتر از آن—محققان وزن جوانب مثبت و منفی از حزبی قطبش و دراز مدت آن اثر است.

“تعصب ممکن است کمک به کنگره تصویب لوایح به قانون اما این بدان معنا نیست که کنگره های آینده با دیدگاه های مختلف نمی سرنگونی آنها را” عارف می گوید. “بنابراین حزبی قطبش تنها ممکن است منافع کوتاه مدت; هنوز هم این روند در داده های ما نشان می دهد روند کنونی به سوی یک تقسیم در امتداد خط حزب است که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.”

این تحقیق به نظر می رسد در علمی گزارش.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de