پزشکان می خواهید به استفاده از تزریق مواد کشنده مواد مخدر در COVID-19 بيمار

پزشکان درمان موارد شدید COVID-19 باید شروع به ساخت غیر معمول درخواست: آنها درخواست متحده با مجازات مرگ برای دسترسی به فروشگاه خود را از تزریق کشنده داروها.

به طور خاص با توجه به آسوشیتد پرسپزشکان درخواست برای آرام میدازولام فلج واکرونیوم برمید و مواد مخدر فنتانيل — که ذخایر برای اعدام, اما که آنها می گویند می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کروناویروس مبتلا ،

“خود را ذخیره می تواند به نجات جان صدها نفر از مردم” می خواند نامه ای توسط پزشکان, داروسازان و کارشناسان بهداشت عمومی به ایالات متحده است که انجام تزریق کشنده. “هر چند این ممکن است بخش کوچکی از کل پیش بینی مرگ و میر ناشی از آن است که یک مرکزی اخلاقی بخشنامه که طب ارزش هر زندگی است.”

هنگامی که یک بیمار نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه پزشکان می گویند کسانی که مواد مخدر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن آنها تثبيت شده و راحت است. اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس کشیده تا به آمریکا سیستم بهداشت و درمان به محدودیت های خود را با توجه به APاز جمله داروها در تامین کوتاه مدت هستند.

فوق العاده ای در سطح محرمانه اطراف اعدام نیز به شمار یک چالش است. متحده تمایلی به حتی تایید اینکه آیا آنها هر گونه آرزو داروها با توجه به APچرا که دارویی نیست مانند داروهای خود را استفاده می شود برای تزریق کشنده.

بیش از دهه گذشته 13 ایالات متحده امضا قوانین است که آن را سخت تر برای به دست آوردن اطلاعات در روند اعدام های AP گزارش.

“من در تلاش نیست به اظهار نظر در مورد درستی یا نادرستی رفتار سرمایه مجازات” نامه امضا دکتر جوئل Zivot گفت: AP اخبار. “من در حال حاضر به عنوان یک بالین پزشک مراقبت از بيماران لطفا به من کمک کند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>