پزشکان فکر می کنم این ممکن است اولین نشانه از Coronavirus

یوتا جاز بازیکن رودی Gobert که آزمایش مثبت برای coronavirus توییتی این آخر هفته که او نمی تواند بوی هر چیزی.

Gobert نیست به تنهایی. تعداد فزاینده ای از پزشکان گمان می کنند که برای بسیاری از بیماران اولین علامت از اشکال — قبل از یک ثبتشده سرفه یا تب می تواند از دست دادن حس خود را از طعم و مزه بو و یا هر دو.

جذاب داستان جدید در نیویورک تایمز دنبال کردن رو به رشد در سراسر جهان شواهدی وجود دارد که کسانی که ظریف علائم می تواند در بسیاری از موارد می شود منادی از coronavirus تشخیص است. برخی حتی تا آنجا رفت که نشان می دهد که اگر شما نمی توانید بوی سیر و پیاز شما sautéing شما باید در نظر اقدام به عنوان اگر شما از این ویروس برای اهداف بهداشت عمومی.

“تقریبا هر کسی که در بیمارستان بستری است و این همان داستان” دکتر مارکو Metra که در بیمارستان درمان صدها نفر از COVID-19 بيمار گفت: بار. “شما بپرسید در مورد بیمار زن یا شوهر است. و بیمار می گوید: “همسر من به تازگی خود را از دست داده بو و طعم اما در غیر این صورت او خوب است.’ بنابراین او به احتمال زیاد آلوده و او در حال گسترش است آن را با یک فرم بسیار خفیف.”

کارشناسان تلقی شواهد کافی است که روز یکشنبه یک گروه برجسته از آمریکا سر و گردن پزشکان نامیده می شود برای از دست دادن طعم و بو به آن اضافه شود به لیست غربالگری معیارهای COVID-19.

در مراحل اولیه تحقیقات در کره جنوبی و چین و ایتالیا به نظر می رسد برای اثبات این پدیده با توجه به سی ان انو بار ذکر دو محقق که گفت: آنها مشاهده شده همان چیزی که در آلمان.

خبر خوب وجود دارد, با توجه به یک استاد پزشکی در Ludwig-Maximilians دانشگاه مونیخ که صحبت به بار: بسیاری از بیماران در حال به دست آوردن هر دو احساس خود را از طعم و مزه و بوی پس از عفونت پاک می کند ،

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de