پزشکان می گویند COVID “حملات” عروق خونی در سراسر بدن

یک تیم بین المللی از محققان می گویند که coronavirus نیست فقط حمله ریه — همچنین ضرب و جرح عروق خونی در سراسر بدن است.

“این ویروس نه تنها حمله به ریه ها آن حملات عروق در همه جا” بیمارستان دانشگاه زوریخ محقق فرانک Ruschitzka که مشغول به کار در این پژوهش گفت: South China Morning Post. “آن را وارد اندوتلیوم است که خط دفاع از رگ های خونی است. پس از آن به ارمغان می آورد خود دفاع کردن و باعث مشکلات در میکروسیرکولاسیون.”

یافته های منتشر شده در این هفته در مجله پزشکی معتبر لانستمی تواند توضیح دهد که چرا بیماران مبتلا به شرایط است که خود را تحت تاثیر قرار رگ های خونی مانند فشار خون بالا فشار خون بالا و بیماری های قلبی — در معرض خطر بیشتری از COVID از بقیه جمعیت.

“از آنچه ما دیدن بالینی بیماران مبتلا به مشکلات در همه ارگان ها — در قلب و کلیه و روده همه جا” Ruschitzska گفت SCMP.

Ruschitzska تیم با استفاده از میکروسکوپ الکترونی برای بررسی رگ های خونی سلول های COVID بیماران مبتلا به جایی که آنها در بر داشت نشانه هایی از آسیب.

بر اساس این مطالعه که به احتمال زیاد به دلیل SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19, حملات ACE2 گیرنده است که یک آنزیم در سلول های ریه و بسیاری از ارگان های دیگر در بدن انسان از جمله شریان کلیه ها و قلب.

Ruschitzka گفت SCMP که او امیدوار است برای چشم انداز ACE2 بازدارنده و داروهای ضد التهاب که به او مشکوک می تواند دیواره عروق خونی بیشتر انعطاف پذیر به ویروس.

در مصاحبه با SCMPهر چند دانشگاه هنگ کنگ استاد پاتولوژی جان نیکولز ابراز احتیاط در مورد یافته است.

“در حالی که بسیاری از ساختارهای ممکن است به نظر می رسد شبیه به ویروسی ذرات با استفاده از میکروسکوپ الکترونی دیگر تکنیک های آزمایشگاهی باید انجام شود برای تایید واقعی عفونت ویروسی” Nicholls به این روزنامه گفت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de