پزشکان نیاز به تمرکز کمتر بر وزن بیمار

در آغاز تقریبا هر بازدید دکتر, شانس هستند شما خواسته خواهد شد که به مرحله در مقیاس و وزن خود را اندازه گیری که برای روز امتحان رکورد و شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک فرد که پزشک به ارمغان آورده است تا وزن او در برخی از نقطه. اما بسیاری از مکالمات در اطراف وزن را تبدیل به مانعی نیست کمک در مبارزات انتخاباتی به مردم را سالم. پزشکان توصیه به کاهش وزن هنوز هم بسیار رایج است حتی اگر با استفاده از اندازه بدن به عنوان یک one-size-fits-all پروکسی برای سلامتی می تواند مبهم پیچیدگی از یک فرد خاص فیزیولوژی.

بالاتر توده بدن همراه با افزایش خطر ابتلا به فشار خون بالا و دیابت و بیماری عروق کرونر. بسیاری از مطالعات اپیدمیولوژیک صدها هزار نفر (در برخی از موارد, میلیون نفر) از بيماران نشان داده اند که سنگین تر از افراد در معرض خطر بيشتری برای ابتلا به این بیماری است. اما تصویر بزرگ است نه کل تصویر. محققان از شناسایی یک زیر مجموعه از افراد چاق در نظر گرفته می شود “متابولیکی سالم”—به این معنی که آنها نمی, نمایشگاه, فشار خون بالا یا دیابت پیشرو به نام مقاومت به انسولین به عنوان مثال. اگر چه این اعداد را تا حد زیادی متفاوت است بسته به مطالعه متابولیکی سالم جمعیت می تواند شامل هر نقطه از 6 تا 75 درصد از افراد چاق.

یکی از جذاب گزارش منتشر شده در سال 2016 یافت که بالاتر از شاخص توده بدن (یا BMI نسبت وزن به قد) “فقط در حد متوسط افزایش خطر دیابت در میان افراد سالم” و ناسالم نازک نفر دو بار به عنوان به احتمال زیاد به دیابت به عنوان چربی سالم مردم است. به وضوح وجود دارد بیشتر به این معادله از وزن. اگر چه ارتباط بین اضافه وزن و بیماری بسیار واقعی فرد با تجربه می تواند تا حد زیادی متفاوت است و بستگی شخصی فیزیولوژی و رفتار است.

با وجود چنین یافته های پزشکان به طور معمول توصیه می کنند رژیم غذایی برای از دست دادن وزن به عنوان وسیله ای برای “درمان” سلامتی شاخص مانند کلسترول بالا و بی خوابی در بیماران چاق—روش گردابی میزان موفقیت. عملا هیچ رژیم غذایی با این نسخهها کار در دراز مدت (رژیم غذایی-واسطه شرکت های ضعیف اگر هر گونه اطلاعات برای اثبات ادعای خود را از اثر). نتیجه: 95 تا 98 درصد از کسانی که تلاش برای از دست دادن وزن موفق و تا دو سوم تا پایان سنگین تر از زمانی که آنها شروع شد. هزینه های سال به دام افتاده در یک چرخه از دست دادن وزن و به دست آوردن آن از دست دادن دوباره آن را همراه با فقیر قلبی و عروقی سلامت و منجر به فشار خون بالا و مقاومت به انسولین و کلسترول بالا. آن زمان است که پزشکان خندق مقیاس محور مراقبت های بهداشتی تمرین و تمرکز بر رفتارهای که ثابت کرده اند نتایج مثبت برای سلامت. تغییر در شیوه زندگی مانند افزایش تغذیه با خوردن میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار همراه با افزایش فعالیت بدنی و مصرف دخانيات و می تواند در بهبود فشار خون و چربی خون و سطح انسولین حساسیت—اغلب به طور مستقل از تغییرات در وزن بدن است.

در میان بیشتر موذی محصولات از وزن محور مراقبت های بهداشتی در حال افزایش ننگ و شرم تجربه اضافه وزن دارند. خوب گزارش موردی تجربه بی حد و حصر افراد چاق است که پزشکان اغلب تجویز کاهش وزن بدون بررسی آنها در حال اجرا آزمایش و یا انجام سایر روش های طبیعی برای شرایط که مردم نازک خواهد بود نمایش به صورت خودکار. تحقیقات بیش از دو دهه گذشته نشان داده است که متخصصان بهداشت نگرش منفی نسبت به افراد به عنوان نویسنده یک مقاله مروری نوشت: در سال 2013 در زمان چاقی گزارش. نه تنها که اما پزشکان ملاقات با بیماران در حال کوتاه تر در دمای و پزشکان به طور معمول استفاده از کلمات منفی در سابقه پزشکی از چنین افرادی است.

برخی حاضر به دیدن این بیماران در همه به عنوان South Florida Sun Sentinel گزارش شده در سال 2011. چنین مغرضانه شیوه نگه داشتن مردم از منظم امتحانات سالانه و جلوگیری از تشخیص جدی شرایط اساسی. و تحقیقات نشان می دهد که استرس مزمن زندگی با شرم از سنگین بودن فرد ممکن است زمینه ساز تغییرات متابولیک که باعث افزایش ذخیره سازی چربی, بالا بردن فشار خون و رانندگی چربی خون سطح.

برای تمرین مبتنی بر شواهد طب untainted توسط ننگ پزشکان باید با تکیه بر وزن به تنهایی به عنوان یک شاخص سلامت و کورکورانه به تجویز کاهش وزن برای درمان بیماری های بهداشتی. به جای پزشکان باید تمرکز بر تغییرات رفتاری برای بهبود سلامت است. مردم از تمام اندازه ها به عنوان شواهد مبتنی بر پروتکل هایی است که آنها را توانمند سازی و آنها را سالم نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im