پزشکان با استفاده از واقعیت ترکیبی برای درمان COVID-19 بيمار

پزشکان در انگلستان آغاز شده با استفاده از مخلوط هدست واقعیت به برقراری ارتباط با همسالان خود به شدت قطع چگونه بسیاری از کارگران پزشکی نیاز به تماس با COVID-19 بيمار.

مایکروسافت عینک اجازه پوشنده لباس برقراری ارتباط با همکاران و یا درخواست اطلاعات مانند x-ray نتایج از تکنسین های انتظار با خیال راحت در یک اتاق با اخبار بی بی سی گزارش می دهد. و در حالی که این ایده به نظر می رسد بیگانه در ابتدا پزشکان گفت BBC News آنها فکر می کنم این تکنولوژی قطعا کمک خواهد کرد که حد آینده گسترش coronavirus.

“این یک حیله” دکتر جیمز کینرس یک جراح در کالج امپریال گفت BBC News. “آن را فراهم می کند پزشکان با قابلیت های است که آنها نمی باید با هر پلت فرم های دیگر است که باید فوری بیمار بهره مند شوند.”

با تکیه بر واقعیت ترکیبی برای برقراری ارتباط با سایر کارکنان پزشکی استفاده می شود که به همه کار در همان اتاق عجیب و غریب تنظیم به دکتر لوئیس Koizia یک مشاور با پزشک در بیمارستان سنت مری گفت: اخبار بی بی سی. اما پس از مورد استفاده قرار گرفتن به آن را به او ترجیح داده آن را به جایگزین.

“در ابتدا آن را احساس کمی عجیب و غریب و کمی عجیب و غریب” Koizia گفت BBC News. “اما در واقع, اگر من نسبت آن به PPE و پشت بام ها و عینک که من پوشیده بود از قبل آن را احتمالا راحت تر است.”

کینرس حتی مظنون پزشکان ادامه خواهد داد به استفاده از مخلوط واقعیت پس از همه گیر به پایان می رسد.

“بنابراین من نمی بینم این فن آوری که در هر نقطه” کینرس گفت BBC News. “در واقع اگر هر چیزی من می بینم این که خیلی بیشتر به طور گسترده ای مستقر شده اند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>