پزشکان در حال درمان Coronavirus با کوکتل از ایدز آنفولانزا مواد مخدر

پزشکان در تایلند تا به حال برخی از موفقیت درمان coronavirus بیماران با ترکیبی از داروهای موجود معمولا مورد استفاده برای درمان ایدز و آنفلوآنزا.

درمان به سرعت در حال بهبود های متعدد بیماران بیماری با توجه به انتخاب. مثلا 70 سال آزمایش مثبت برای coronavirus برای ده روز متوالی اما پاک شد 48 ساعت پس از پزشکان سعی درمان تجربی.

اگر بیشتر تیم پزشکی بررسی کنید که مواد مخدر کمک کند, مقامات بهداشتی می تواند یک ارزش جدید سلاح در زرادخانه خود را در برابر جهانی 2019-nCoV شیوع.

“این است و نه درمان اما وضعیت بیمار تا حد زیادی بهبود یافته” متخصص ریه Kriangska Atipornwanich بانکوک Rajavithi بیمارستان گفت: عصر ایران. “چشم انداز خوب است اما ما هنوز به کار بیشتر مطالعه به منظور تعیین که این می تواند یک درمان استاندارد.”

این Rajavithi پزشکان به کروناویروس بیماران anti-HIV داروها لوپیناویر و ریتوناویر و همچنین به عنوان یک دوز سنگین از آنفولانزا داروی اوسلتامیویر با توجه به انتخاب.

تایلند وزارت بهداشت هنوز ارزیابی موفقیت درمان است. رویترز گزارش می دهد که این وزارتخانه انتظار می رود به آمده تا با دستورالعمل برای زمانی که آنها با تکیه بر این کوکتل مواد مخدر به عنوان غیر منتظره ای بالا دوز دارو آنفولانزا داده است برخی پزشکان قابل تامل است.

“در ابتدا ما اعمال خواهد شد این روش فقط برای موارد شدید” Somsak Akkslim مدیر کل پزشکی بخش خدمات گفت: عصر ایران.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>