پزشکان در حال شبیه سازی COVID بیماران آنتی بادی برای درمان جدید

به منظور توسعه یک درمان پیشگیرانه برای coronavirus پزشکان به خدمت گرفتن هزاران نفر از بیمارانی که در حال حاضر در حال بهبود است.

و یا بیشتر به طور خاص آنها جلب آرزو آنتی بادی است که آن دسته از بیماران سیستم ایمنی بدن تولید شده در پاسخ به این ویروس.

پزشکان و محققان از کوه سینا سیستم بهداشت و درمان و شرکت داروسازی سورنتو درمان همکاری کرده اند تا به کلون کسانی که محافظ آنتی بادی و استفاده از آنها را به صورت انبوه تولید کند چه آنها خواستار یک “دارویی کوکتل.”

زمانی که اداره به یک ساده — یا هنوز-مثلا — فرد آن آنتی بادی می تواند کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن خود را در برابر coronavirus مشابه به چگونه یک واکسن به کار می کنند. آنها همچنین امید آن می تواند به بیمار کمک کند که گرفتار coronavirus اما هنوز کاملا نمی جنگیدند آن خاموش نشده است.

با توجه به سورنتو مدیر هنری جی که هنوز توسعه نیافته درمان انتظار می رود که برای محافظت از بیماران تا آنجا که دو ماه متوالی و می تواند کمک به محافظت از مردم بیش از یک واکسن خواهد بود.

“واکسن طول می کشد زمان برای ایجاد مصونیت و هر کس نمی خواهد پاسخ به یک واکسن به خصوص افراد مسن و ایمنی بدن به خطر بیافتد بیماران,” او گفت: فوتوریسم. “خنثی کننده آنتی بادی کوکتل کنار نیاز به یک بیمار برای پاسخ به واکسن و فوری ایمنی پس از تزریق.”

همکاری با کوه سینا سورنتو محققان را دریافت کنید دسترسی به نمونه خون از حدود 15000 بیماران. همه آنها غربالگری شدند coronavirus با استفاده از یک تست تشخیصی طراحی و توسعه توسط کوه سینا میکروبیولوژیست Florian Krammer که کردم اضطراری با استفاده از مجوز از FDA.

در نهایت سورنتو امیدوار است که برای شناسایی آنتی بادی ارائه قوی ترین حفاظت در برابر coronavirus و کلون و آنها را یکهو.

“این است که باور ما این است که همانطور که ما دوباره باز کشور و اقتصاد ما را ببینید محلی شعله ور شدن یو پی اس های عفونی گسترش SARS-CoV-2,” او گفت: در آزادی مطبوعات. “متاسفانه با coronaviruses جهش بخشی از معادله است و می تواند به ارائه درمان های بی اثر در طول زمان است.”

مطمئن شوید که coronavirus نمی کند و صرفا انطباق و ارائه کوکتل بی فایده این طرح است که شامل سه نوع مختلف آنتی بادی به عنوان یک نوع از ایمن. در این راه او گفت: درمان “طراحی شده است که مقاوم به آینده جهش ویروس.”

محققان انتظار برای شروع آزمایشات بالینی در هر دو بیمار و مثلا بیماران در ماه های آینده. اگر همه می رود و او می گوید او انتظار تجربی درمانی در دسترس خواهد بود تا پایان سال با تیم خود را ارسال برای تایید FDA در ماه سپتامبر.

“ما پیش بینی است که ما باید از آنتی بادی های مشخص شده در پایان ماه مه و محصول آماده برای درمانگاه اواسط جولای,” او گفت:.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>