دکتر که پخش دلگرم کننده ‘اورژانس انتقال’ برای کمک به ما از طریق coronavirus همه گیر

دکتر پیام برای هر کسی که نگران این ترسناک زمان: نگران نباشید, ما از این طریق دریافت کنید. سیزده (Jodie Whittaker) ملبس به او یاد نگاه و صعود به یک کمد به او ارائه پیام حمایت از همه دکتر که طرفداران خارج وجود دارد که نگران گسترش coronavirus.

در یک “اورژانس انتقال” دنیوی زمان-مسافر نشان می دهد که T. A. R. D. I. S. شده است چیدن “روانی سیگنال” و می خواهد به یاد بینندگان به نگاه کردن به یکدیگر است. “شما نمی خواهد تنها نگران,” او می گوید. در دقیقه طولانی کلیپ دکتر توضیح می دهد که او خود جدا (و یا پنهان کردن) از ارتش Sontarans و چند قطعه از مشاوره برای کسانی که در حال حاضر مجبور به انجام همان…

مربوط به: دیدار با زمان اعیان: بسیاری از چهره های دکتر
به روز رسانی:
coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

1. به یاد داشته باشید شما می توانید از طریق این. در حالی که همه چیز باقی می ماند نامشخص است و معلوم نیست این سهام تلخ یادآوری است که “تاریکی هرگز غالب است.” بدون توجه به آنچه. او به آینده بوده است به طوری که او می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.

2. جوک بگویید. شاید مورد علاقه ما بیت از مشاوره: جوک بگویید. “حتی آنهایی که بد. به خصوص آنهایی که بد.” راجر که!

3. نوع است. دکتر به ما یادآوری برای بررسی در با دوستان و همسایه و غریبه ها به طور یکسان. “نوع است. حتی مهربانتر از شما بودند دیروز – و من می دانم که شما فوق العاده مهربان دیروز!” در حالی که او می داند که چگونه بزرگ بشریت می تواند او همچنین می داند که ما همیشه می تواند بهتر شود. سیزده می خواهد شما را به بحث و بررسی در با مردم “چون در نهایت همه ما خانواده است.”

4. گوش دادن به علم و گوش دادن به پزشکان. در حال حاضر پزشکان و متخصصان بهداشت و خدمات کارگران در حال کار ته خود را برای ما چون همانطور که دکتر می گوید: “آنها به شما کردم.” بنابراین گوش کردن اقامت مطلع و ایمن ماندن.

5. قوی ماندن, ماندن مثبت است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک پیام از امید از یک نوع بار-مسافر به ما لبخند هنگامی که بار سخت است. “قوی باقی بماند. مثبت باقی بماند. شما رو به این.”

همراه با این ویدیو فوق العاده دکتر که تیم های داستان های کوتاه و پشت صحنه جرقه بزند در توییتر به نگه داشتن روحیه بالا است. و خوشبختانه showrunner Chris Chibnall تنظیم شده است به ازای فصل 13 بنابراین ما مطمئن هستیم که همه ما پرسش های بزرگ از آن فصل 12 آخر پاسخ داده خواهد شد به زودی به اندازه کافی.

اگر شما هنوز به گرفتن بر روی ذهن خم آخرین فصل در اینجا این است که چگونه به سازمان دیده بان دکتر که هر کجا که شما هستند.

این داستان ارائه شده توسط GamesRadar+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>