دکتر: هیچ یک لینک بین Vape ریه و COVID-19

به یاد داشته باشید vape ریه ؟ و یا به عنوان پزشکان و مقامات بهداشت به پایان رسید تا با تماس با آن EVALI?

دانشگاه کارولینای شمالی دانشکده پزشکی گوش ویلارد Harrill می کند و او در واقع در بر داشت تشابه بین سال گذشته vape ریه بیماری همه گیر و مداوم coronavirus همه گیر است که بسیاری از ایالات متحده در مستند.

“در مواجهه با تحول COVID‐19 همه گیر” Harrill نوشت در سرمقاله منتشر شده در مجله Laryngoscope تحقیقی گوش و حلق در روز دوشنبه “از آن آسان است برای فراموش کردن گذشته سال بسیار مربوط به بیماری همه گیر e‐سیگار یا vaping استفاده از محصول‐مربوط به ریه آسیب (EVALI).”

در سرمقاله Harrill نشان داد که heatmaps ایالات متحده نشان EVALI موارد و مرگ و میر و COVID-19 موارد توسط دولت بسیار مشابه است. هر دو ارائه نقاط در کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و نیویورک و ایلینوی.

اما مطلب قابل توجه, Harrill می نویسد: این است که چگونه در جریان همه گیر می تواند باعث یک موج جدید در vaping و سیگار کشیدن.

به عنوان مردم تبدیل به رذیلت مانند نیکوتین و علف های هرز برای مقابله با استرس از coronavirus Harrill پیش بینی جدید سنبله در نوجوانان vaping که قرار دادن این افراد در خطر حتی بیشتر از داشتن یک بیشتر مورد شدید از COVID-19 از آنها در غیر این صورت.

“در بهداشت عمومی منشور ریوی التهاب ناشی از vaping/به پایان می رسد استفاده در نوجوانان و هزاره جمعیت به طور قابل توجهی افزایش COVID‐19 ریوی عوارض در چه باید سالم COVID‐19 گروه های در معرض خطر” Harrill می نویسد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>