دکتر, رتبه بندی را nosedive زمانی که بیماران باید صبر کنید

تاخیر طولانی در اتاق انتظار می مخزن بيماران اعتبار خود را از پزشکان و محققان گزارش.

“انتظار برای دیدن دکتر مثل این است که انتظار در خط برای یک سوار سرگرم کننده در دیزنی جهان می گوید:” Oren Gottfried استاد در بخش جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی و نویسنده ارشد مطالعه در مجله جراحی مغز و اعصاب: ستون فقرات.

“در حالی که پزشکی در سفر مهم است که آن را نمی باید بازخورد مثبت از سوار شدن پارک تفریحی که در آن دو ساعت صبر کنید به نظر می رسد ارزش آن حتی برای یک سواری کوتاه,” او می گوید.

“این نیست کاملا تعجب آور است اما اطلاعات ما نشان می دهد آن چیزی است که پزشکان باید آگاه باشند و باید مدیریت کند.”

Gottfried که مطالعات چه اساسی تعاملات می تواند در بهبود و دکتر و بیمار, روابط ارتباطات و نتایج کار با همکاران به تجزیه و تحلیل داده ها از 15 ماه از بازدیدکننده داشته است بیمار به 22 جراحان ستون فقرات در دانشگاه دوک شیوه های. این مطالعه شامل بیش از 27 ، 000 بازدیدکننده داشته است بیمار.

محققان در نظر گرفته جمعیت, اتاق انتظار بار در اتاق نیوز, رهبری, زمان, توجه داشته باشید به موقع بسته شدن به موقع پرونده سلامت الکترونیک پاسخ و ماهانه بیمار حجم.

با میانگین بازدید کلینیک مدت حدود 85 دقیقه محققان دریافتند که هر 10 دقیقه افزایش زمان انتظار همراه بود با 3 درصد کاهش در نمرات برای دکتر بیمار امتیاز کلی بازدید و تجربه و همچنین دکتر ارتباطی نمره.

“در هر زمان شما می توانید به بهبود نمرات 3 درصد است, که, بزرگ,” Gottfried می گوید. “بنابراین اگر 10 دقیقه در اتاق انتظار به معنی یک قطره از 3 درصد که چیزی است که باید دلیل آن را سخت به را تشکیل می دهند که واقعی, دکتر, بیمار مراجعه کنید.”

مرکز ملی برای پیشبرد ابتدایی علوم از موسسه ملی بهداشت تامین می شود ،

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im