حوض یک فضاپیمای SpaceX به ایستگاه فضایی این شبیه ساز

Elon Musk-led شرکت فضایی SpaceX راه اندازی کرده است یک مرورگر مبتنی بر شبیه ساز است که اجازه می دهد تا شما را به بیش از کنترل یک خدمه فضاپیمای اژدها و جایگاه آن را به ایستگاه فضایی بین المللی.

آن را به یک شات اینجا را کلیک کنید.

هشدار عادلانه آن را آسان حفظ یک مسیر خوب. اما ناسا مدیر جیم Bridenstine ظاهرا آن را به میخ در ابتدا سعی کنید با استفاده از SpaceX را در مقیاس کامل docking شبیه ساز در سال گذشته به ادعای او در یک صدای جیر جیر.

کنترل در مرورگر شبیه ساز نیست دور از خدمه اژدها با توجه به SpaceX. این شرکت می گوید این بازی با استفاده از “کنترل از رابط واقعی” در یک اخطار نمایش داده می شود قبل از شروع شبیه سازی.

در واقع خدمه کپسول اژدها قادر به مستقل متصل — به عنوان نشان داد در طول این شرکت موفق uncrewed تست پرواز در سال گذشته — اما فضانوردان قادر به گرفتن کنترل دستی در هر نقطه ای در صورت لزوم.

بازی عرضه صرف هفته قبل از SpaceX در حال برنامه ریزی برای راه اندازی اولین crewed خدمه اژدها ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

“پرواز کار بسیار منحصر به فرد است: نزدیک به ایستگاه فضایی و پرواز در نزدیکی سپس به آرامی در تماس است شاید کمی متفاوت از آنچه شما می توانید برای پرواز یک شاتل فضایی یا یک هواپیما” ناسا فضانورد باب Behnken گفته TechCrunch در هفته گذشته با اشاره به خدمه اژدها رابط مربوط به اینده.

“البته شما می دانید در حال رشد به عنوان یک خلبان حرفه ای تمام وجودم, داشتن یک راه خاص برای کنترل وسیله نقلیه, این است که قطعا متفاوت” Behnken اضافه شده است.

در کنار همکار فضانورد خمیر Hurley, Behnken خواهد شد در هیئت مدیره اژدها کپسول در اولین crewed تست پرواز در اواخر این ماه.

ادامه مطلب: SpaceX شبیه ساز به شما نشان می دهد چه آن را در واقع می خواهم به حوض خدمه اژدها با ایستگاه فضایی [Reason]

بیشتر خدمه اژدها: SPACEX به طور رسمی اعزام فضانورد به فضا در ماه آینده

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de