آیا ما واقعا نیاز به ارسال انسان به فضا ؟

چه آینده ای در پیش روست برای انسان در فضا ؟ در سال گذشته 50 سالگرد اول ماه فرود در بر داشت یک میزبان از خصوصی و دولتی و پروژه هایی که با هدف ارسال فضانوردان به مراتب فراتر از نزدیک به زمین مدار که باید محدود بشر اکتشافات فضایی از سال 1972. چین که فرود اولین سفینه فضایی در قمری به مراتب طرف در سال 2019 است قصد دارد به جای فضانوردان به ماه. هند که سقوط یک کاوشگر به ماه در سال 2019, رویاهای انجام به همین ترتیب. روسیه که به نظر نمی رسد که خیلی از جریان فضانورد برنامه هنوز هم فراهم می کند راکت و راه اندازی امکانات که ارائه فضانوردان با دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برای ایجاد یک قمری پایه به عنوان یک گام کلیدی در ارسال فضانوردان به مریخ است. Elon Musk و جف بزوس صرف مبالغ زیادی در آینده بشر ماموریت های فضایی. در واقع مشک در حال حاضر ایجاد یک رونق موشک کسب و کار است که ناسا با استفاده از تدارکات ایستگاه فضایی 250 مایل بالاتر از سطح زمین.

چه منافع خواهد شد جریان از این تلاش ها برای ارسال انسان بسیار دورتر به فضا ؟ به عنوان کودکان از 1950s ما هیجان زده شد و با الهام از ماهواره ها آغاز شد که به دور زمین در سال 1957 اولین فضانوردان—که به دنبال مسیرهای مشابه در سال 1960 ساخته شده و اولین راهپیمایی فضایی در سال 1965 و معلوم شد چه اوج پروازهای بشر به فضا: ناسا شش فضانورد اکتشافات از سطح ماه از سال 1969 از طریق 1972. فراتر از هر علمی بازده این تلاش ها افزایش روح انسان رسیدن به قله در 20 جولای 1969 زمانی که نیل آرمسترانگ مجموعه بشریت اولین رد پا بر روی ماه. در طول 1960s ما شد ستاره شناسان با اشتیاق عمیق برای کشف جهان هستی است.

اما در پنج دهه گذشته باید آموخت یک حذف درس در مورد چگونه به بهترین وجه به کشف هستی است. مردم جسارت به فضای شکننده هستند: آنها نیاز به یک منبع مداوم از اکسیژن و آب و غذا و سرپناه. آنها باید تحمل فواصل طولانی بی وزنی. خود را از قابلیت های فیزیکی ثابت باقی می ماند در سراسر دنيا ، و از دست دادن خود را هنگامی که آن رخ می دهد کست پال بیش از ما بود و شادی از شناسایی با خود به اکتشاف. در کنتراست خودکار فضاپیما تنها نیاز به یک منبع تغذیه. آنها هزینه بسیار کمتر از انسان انجام دهد, و ما می دانیم که چگونه به بهبود آنها در هر سال. و اگر آنها موفق, ما از دست دادن تنها دلار و علمی نتایج.

پس از اول ماه فرود فرستاديم و چند صد پروب در سراسر منظومه شمسی از درونی عطارد به Arrokoth (که قبلا با نام مستعار “Ultima تول”) یک planetesimal مدار فراتر از پلوتون. فضاپیما فرود آمد بر جیوه, زهره و مریخ را صرف سال در مدار اطراف سیاره مشتری و زحل و بررسی اورانوس و نپتون است. و ژاپنی فضاپیمای Hayabusa2 به زودی تصویب توسط زمین به انتشار یک کپسول با مواد از سیارک Ryugu یکی از قدیمی ترین اعضای منظومه شمسی است. چند ماه ماموریت نقشه برداری کرده اند ماه را دور سمت شناسایی ناهنجاری گرانشی است که “مردی در ماه” همیشه چهره زمین و کشف مقدار زیادی آب یخ زده در خاک در قمری قطب.

محدود به پایین به زمین مدار فضانوردان باید اساسا انجام گسترده آزمایش بر روی خطرات و الزامات زندگی در فضای محدود زیستگاه های. تا کنون بهترین دستاورد انسان در فضا شده است پنج نگهداری ماموریت های است که اجازه فضانوردان برای تعمیر ابزار بر روی تلسکوپ فضایی هابل که در مدار زمین در حداکثر ارتفاع که در حال حاضر از بین رفته شاتل فضایی می تواند آن را حمل به. ستاره شناسان که تشویق این تلاش ها بیش از هر کسی باقی مانده عمیقا آگاه از یک واقعیت جالب: هابل رنج می برد از مجاورت نزدیک به سیاره ما که انعکاس و تابش ساطع شده تا حد زیادی مانع این تلسکوپ توانایی به همکار به وضوح و عمیقا به فضا است. The James Webb Space Telescope, برنامه ریزی برای جایگزین در حال حاضر creaky هابل در سال آینده خواهد شد به کارگردانی به مقدار بیشتر شدت مورد علاقه “L2 نقطه” (دوم نقطه لاگرانژ), یک میلیون مایل از زمین است. فضاپیما در L2 می توانید به راحتی حفظ ثبات مدار اجتناب از رانش آهسته که کشش گرانشی خورشید و ماه تولید و جاهای دیگر. ستاره شناسان در حال حاضر نگهداری می شود فضاپیما در L2 به رعایت کیهان در مادون قرمز اشعه ماوراء بنفش و x-تابش تاثیر پذیری از دخالت از سیاره خود ما.

پس چرا ما باید انتظار نیست در آینده فضانوردان اگر بر نام برای تعمیر یکی از متعدد فضای منتقله از ابزار به فرستاده L2? یک فضانورد اعزامی به تعمیر یکی از این رصدخانه در L2 را شامل حداقل به اندازه پیچیدگی به عنوان یک فرود بر روی ماه—و احتمالا هزینه بیشتر نسبت به ایجاد و راه اندازی یک جدید و بهبود یافته مشاهده پلت فرم. در واقع ماموریت تعمیر تلسکوپ هابل هزینه به طور قابل توجهی بیش از جایگزینی آن با یک جدیدتر و بهتر از نسخه. اما این ماموریت ها بالا ما ارواح در حالی که نوشتن این تلسکوپ می شده اند عمیقی downer—یک یادآوری است که افکار عمومی که از تکبر و دومی عمل در حالی که جشن سابق طبعا نقش حیاتی در تعیین آنچه که ما دولت را انتخاب و انجام دهید.

تضاد بین فضانورد و خودکار ماموریت های فضایی رشد خواهد کرد همیشه قوی تر به عنوان ما ما را بهبود بخشد کوچک سازی مجازی-واقعیت و مصنوعی-هوش قابلیت های. امروز یک آموزش زمین شناسی در ماه می توانید انجام دهید و همچنین به عنوان یک روبات کاشف اما آینده زمین شناسی تحقیق و تفحص از دنیاهای دیگر نهفته است با بسیار بهبود یافته نسخه از مریخ ما rovers. این کاشفان استقرار ابزار های متعدد برای بررسی سنگ ها و مواد معدنی با استفاده از یک حافظه برابر—و به زودی برتر—برای هر انسان است. آنها خواهد گذشتن قمری یا سطح مریخ برای چندین دهه به طور مداوم به یادگیری در مورد توپوگرافی seismographic فعالیت و توزیع زمین شناسی اقشار به صورت فله و در جزئیات. مفهومی مشابه روبات در نهایت قادر به تعمیر فضاپیما در نقطه L2, در حالی که دیگران می تواند در ساخت سازه های پیچیده در فضا از جمله آرایه ای از تلسکوپهای رادیویی در رادیو-آرام فر از طرف ماه.

این مسئله اساسی از ارسال انسان به جهان هستی می پرسد که چگونه فضانوردان به راحتی می توانید تعمیر ابزار در اعماق فضا, چگونه به سرعت آنها می تواند زمین بر روی ماه و ساخت یک پایه وجود دارد و یا چرا آنها باید سفر به مریخ و تلاش برای ایجاد یک زیستگاه وجود دارد. به جای آن نمایش داده شد چرا ما باید انجام هر یک از این ؟ چهار انگیزه های اصلی سزاوار توجه ویژه به عنوان پاسخ به این سوال.

نشاط روح انسان. ارسال انسان به فضا می افزاید: شکوه به زندگی ما. غلبه بر چالش های بیشماری روبرو دراز مدت spaceflight الهام بخش و لذت ما. تقریبا همه به طور طبیعی در پاسخ به قهرمانانه دستاوردهای, و, بسیاری از ما در نظر یک انسان فرود بر روی مریخ به عنوان برترین دستاورد از گونه های ما. اما برای بسیاری از دانشمندان و برخی در میان مردم چنین واکنش های قوی موفق به توجیه هزینه ها و خطرات ناشی از این ماموریت است.

ما باید توجه داشته باشید که دیگر انگیزه های نهفته در پشت فشار برای فضانورد اعزامی به آسمانی ما ، این شامل تمایل به شکست دادن رقبای ما اعتقاد به این که فضا ارائه می دهد یک احتمالی پناه از یک ناتوان زمین و اشتیاق برای بهره برداری از مواد خام در نزدیکی منظومه شمسی است. هر یک از این استدلال به نظر ما به نفع اعزامی نه با انسانها بلکه با ما همیشه بهبود فضاپیما و ربات کاوشگران—حداقل تا زیستگاه برای پناه از انتخاب مردم آماده هستند.

غرور ملی. جنگ سرد استدلال که روس ها می تواند “تصرف زمین” با ایجاد یک قمری پایگاه هرگز ساخته شده چرا که هر کشوری به دنبال استفاده از فضا برای راه اندازی سلاح تلاش خواهد بود به انجام این کار نزدیک به زمین از یک چهارم میلیون مایل دور. وجود دارد باقی می ماند و غرور و افتخار است که یک ملت ممکن است احساس کنید از ارسال اولین انسان به دیگر کرات به عنوان زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه یک آینده “هنگامی که فضانوردان آمریکایی را خواهد کشت ما ستاره و راه راه بر روی سطح مریخ” اضافه کردن غرور مالکیت به هیجان دستاورد بشر.

بقای انسان. مدت کوتاهی قبل از مرگش در سال 2018 استفان هاوکینگ اعلام کرد که “گسترش ممکن است تنها چیزی است که موجب صرفه جویی در ما از خودمان است. من معتقدم که انسان نیاز به ترک زمین است.” اخیرا بزوس گفت: انسان نیاز به سفر به فضا به دلیل “ما در روند از بین بردن این سیاره است.” در میان دیگر نتایج او پیش بینی مستعمرات فضایی غول پیکر که هر اجازه می دهد میلیون ها نفر از مردم در فضا زندگی می کنند.

به علاقه مندان فضایی غول پیکر مستعمرات و زیستگاه انسانی در مریخ ارائه نه تنها سایت های برای ایجاد یک جامعه بهتر است اما همچنین مکان های که در آن ما ممکن است تغییر انسان خود را تا حدودی برای اقتباس به پایین گرانش در مریخ و یا در بسیاری از حالات به مصنوعی نیروی گرانشی تولید شده در داخل عظیم چرخش چرخ از یک میلیون نفر “posthuman محیط زیست” که در آن مهندسی ژنتیک می تواند تلاش برای کاهش بیماری ها و طول عمر انسان.

از جمله برنامه های آینده درخواست تجدید نظر به کسانی که زمین را در آینده به شدت نامشخص و یا حتی نا امید کننده است. یک لحظه فکر کردم اما تمایل به نشان می دهد که (یک) این مفهوم است که ما می توانند یاد بگیرند از ما خطا بر روی زمین به منظور زنده ماندن در فضا شامل pie-in-the-sky خوشبینی و (ب) میلیاردها نفر از مردم به چپ سزاوار بیشتر مورد توجه است. اگر ما نمی توانیم حل بشریت مشکل در سیاره خانه ما, ما به نظر می رسد بسیار بعید است که قادر به انجام این کار توسط ایجاد خودمان را در فضا است.

مواد خام. اگر چه کمتر ذکر شده در جهان گسترده تر و یک انگیزه بزرگ برای رسیدن به نزدیکی اجرام منظومه چشمه از مد افتاده جامد میل: تلاش برای مواد خام برای سود. یکی از ادعا توجیه برای ارسال انسان به ماه با تمرکز بر توانایی های بالقوه خود را برای برداشت هلیوم-3 نادر ایزوتوپ هلیم. بر خلاف کسانی که از هلیم-4 به مراتب شایع تر از ایزوتوپ پایدار از عنصر هلیم-3 هسته فیوز خواهد شد به آسانی پس از رسیدن به آنها به اندازه کافی حرارت بالا. چرا که این همجوشی انتشار مقدار زیادی از انرژی اما هیچ رادیواکتیو محصولات هلیم-3 هسته می تواند تقریبا ایده آل سوخت هسته ای است. در زمین هلیم-3 هسته تزیین تنها در حدود یک میلیونیوم در حال حاضر کمیاب هسته هلیوم, اما آنها نسبی فراوانی در قمری خاک افزایش می یابد 100 برابر بالاتر است. متفکرین پیشنهاد یک آینده جامعه اجرا می شود که در هلیم-3 هسته از ماه که شامل اندازه کافی از این هسته به ارائه بسیاری از قرن ها در جهان کنونی مصرف برق.

سیارک ها نیز ارائه یک جاده به ثروت است. اگر چه بسیاری از سیارک ها یک ترکیب است که شبیه به زمین است تعداد کمی از آنها تشکیل شده است تا حد زیادی از فلزات مانند آهن و نیکل و کبالت—همراه با مقدار بسیار کوچکتر از نقره و طلا و پلاتین. فلزی غنی از سیارک است که تنها به اندازه یک خانه شامل یک میلیون پوند فلزی از جمله 100 پوند از پلاتین و طلا و دیگر فلزات نادر است. ما می توانید تصور کنید در آینده ماموریت های فضایی که با استفاده از بیشتر مواد معدنی فراوان برای ساخت و ساز از معدن مستعمرات اما که در قرعه کشی بخش عمده ای از سود خود را از بازگشت از با ارزش ترین فلزات به زمین است.

آیا هر موجود موافقت نامه های بین المللی در مقابله با این مسائل ؟ در سال 1967 کشورهای مختلف تصویب سازمان ملل متحد فضای بیرونی پیمان که کامل و رسمی عنوان شامل “ماه و دیگر اجرام آسمانی.” 100 به همراه سازمان ملل که تصویب این معاهده شامل تمام کسانی که به احتمال زیاد به انجام اکتشافات فضایی در طول دهه های آینده (با استثنای احتمالی ایران است که امضا این پیمان اما تصویب آن).

پیمان کلیدی مقررات منع قرار دادن سلاح های کشتار جمعی در ماه در مدار و یا در جای دیگر در فضا است. آنها همچنین از دولت که اجرام آسمانی استفاده می شود منحصرا برای مقاصد صلح آمیز و “نه موضوع ملی تخصیص” به هر وسیله و همه احزاب به دنبال خواهد داشت قوانین بین المللی در فعالیت های مربوط به اکتشاف و استفاده از فضای بیرونی است. یکی ممکن است به راحتی ببینید که فضای وکلا که رو به آینده پیش رو از آنها می تواند اختلاف اصطلاح “ملی تخصیص بودجه” که به سختی به نظر می رسد برای رد کردن عملیات توسط اشخاص خصوصی که اضافه نمی کند به طور مستقیم به یک کشور ثروت است. بعلاوه زمان ژئوپولیتیک آب و هوا نشان می دهد این پیمان شرایط ممکن است به طور کامل حاکم بر اقدامات هر دولت و یا خصوصی ،

اجازه دهید به بررسی استدلال به نفع ارسال انسان به فضا در جهت معکوس از آن ما مطرح شده آنها.

مواد خام و تحول سیاره سطوح. در سال 2015 کنگره آمریکا با تصویب قانون رسمی شناخته شده به عنوان فضا عمل می کنند که با رد هر گونه ادعای اقتدار بیش از اشیاء کیهانی اما ترویج حق U. S. شهروندان (که به طور طبیعی شامل شرکت های بزرگ) برای شرکت در “تجاری بهبود فضای منابع رایگان از تداخل مضر … منوط به مجوز و ادامه نظارت توسط دولت فدرال است.” شگفت انگیزی کلمه “بازیابی” رایج در مواد معدنی-استخراج محافل تمایل به پنهان آشکار اثرات چنین فعالیت هایی است. در یک اخلاقی بر اساس ما به عنوان انسان از شهروندان ایالات متحده و یا افراد خصوصی و یا شرکت های دارای حق تغییر و یا حتی از بین بردن چشم انداز از دیگر اجرام آسمانی? به برخی از پاسخ واضح است: البته ما انجام دهد. و منابع از این انجمن متعلق به کسانی است که برای اولین بار می توانید از آنها بهره برداری.

مخالف استدلال اخلاقی آغاز می شود با این فکر که انسان باید برای شروع این فعالیت ها به آرامی از آنجا که هر آنچه که ما انجام نمی ممکن است قادر به تعمیر. به دانشمندان بدترین تهدید از “بهبود” از دنیاهای دیگر منابع ساکن در امکان است که فعالیت های انسانی می تواند برای همیشه لطفا برای ابر دانش ما از منشا و توزيع زندگی در منظومه شمسی است. هر جا که ما زمین ما به ناچار به ترک اثری از خود ما اشکال زندگی است. ناسا نگران این مشکل همیشه از اول قمری پروب و گرفته می شود درد که آژانس می داند که هرگز نمی تواند به طور کامل موفق به جلوگیری از آلودگی بیولوژیکی از دنیاهای دیگر. در مقیاس بزرگ استخراج تلاش, اما هرگز نمی تواند ادامه بدون این آلودگی است. حتی ماه و یا سیارات خصمانه به زندگی اگر آنها در حال حاضر هستند ممکن است اثری از گذشته فعالیت بیولوژیکی.

به صورت مستعمره در مریخ—حتی “بی ضرر” آنهایی است که هدف آن صرفا اکتشاف—مشکل افزایش شدت: اکثر کارشناسان معتقدند که احتمالا حیات در مریخ وجود داشته که آب زد آزادانه بر روی سطح آن است و ممکن است که آن را ممکن است هنوز, زنده ماندن در زیر زمین استخر. کشف زندگی در نزدیکی یک جهان باید نشان می دهد از طریق مقایسه DNA آن و یا معادل آن مواد, آیا حیات در منظومه شمسی نشات گرفته به طور جداگانه و یا انتقال خود را از جهان به جهان پردازنده meteoroids یا سیارک ها. اگر پیدا کنیم و زمین-مانند موجودات زنده در مریخ توانایی ما برای تشخیص از دست خواهد رفت اگر ما نمی تواند بگوید که آیا این انتقال رخ داده در سال های اخیر و یا میلیون ها سال قبل است.

طرفداران بهره برداری از دنیاهای دیگر اغلب نقطه به آینده ای با شکوه در مریخ پس از مهندسین باید “terraformed” سیاره به تولید بیشتر در زمین-مانند شرایط. با انتشار به اندازه کافی مقادیر زیادی از دی اکسید کربن است که در حال حاضر اقامت در سنگ و در مریخ را متواضع کلاه قطبی همراه با گازهای دیگر و حتی بهتر در به دام انداختن گرما ما می تواند تولید یک “اثر گلخانه ای” که افزایش سطح این سیاره درجه حرارت و افزایش فشار اتمسفر به نقطه ای که آب مایع می تواند یک بار دیگر جریان بر روی سطح مریخ. کسانی که در مخالفت با بازسازی کل سیاره شروع با یک نگاه سخت در آنچه انسان انجام داده اند به “terraform” زمین.

بقای انسان. گذشته از مشکلات بسیار زیاد ایجاد پایدار میلیون نفر مستعمرات (مورد نیاز برای کافی دراز مدت تنوع ژنتیکی) هر ماه یا سیاره ای استعمارگران را همان صفات انسانی است که باعث مشکلات در زمین است. در نظر دارد به ترک پشت هشت میلیارد دلار از همکار خود انسان بر روی یک سیاره در حال مرگ ممکن است تولید ناآرامی کافی برای از خط خارج شدن پروژه است.

غرور ملی. یکی از نیاز به یک worlder که به رسمیت شناختن ملی رقابت برای کشف اشیاء نزدیک—و حتی بیشتر از آن برای بهره برداری از منابع فضا—نتواند به ارائه پایدار و اساس منطقی اکتشاف. با صادرات دنیوی ما رقابت در فضا را به ما افزایش احتمال جنگ در هر دو سالن.

نشاط روح انسان. بحث حکمت از ارسال انسان به فضا به ناچار گرداند به افزایش بسیار زیاد است که بشریت را از پیگیری فضانوردان به عنوان آنها کشف دنیاهای دیگر. غیر قابل انکار هر چند این احساسات ممکن است آنها به سختی حل و فصل این مسئله است. آنچه باقی می ماند این است که کلید این سوال که آیا این روحانی بالا بردن تا کنون برتری هر خبری که ممکن است ارسال توسط سفینه های فضایی که انسان در فضا باید ارزش هزینه و خطر آلوده دنیاهای دیگر همراه با تشویق بهره برداری از این جهان برای منافع اقتصادی است.

حدود 3 درصد از فضانوردان که شروع یک سفر به فضا باقی مانده است.” اگر چه ما افزایش درک از نحوه پرتاب و بازگشت فضاپیما با خیال راحت ممکن است به کاهش این درصد “گردشگری فضایی”—یک عبارت است که نشان می دهد که مردم عادی می توانید لذت بردن از هیجان سفر در سراسر زمین و یا حتی دورتر—پنهان خطرات واقعی. فضا مسافران طولانی خواهد شد شبیه به شیرین کاری موتورسوار Evel Knievel بیشتر از آنها ژول ورن داستانی ماجراجو Phileas Fogg.

کسانی که احساس می کنید که ما خودکار سیاره کاوشگران هرگز نمی تواند نزدیک به تجربه بشر در نشاط بخشی ارواح ما ممکن است پیدا کردن یک متواضع عمل متقابل در ما کاوشگران رباتیک در مریخ که به فرمان گسترده توجه و حتی برخی از انسان شناسایی در طول سال خود را بر روی سیاره سرخ. ناسا مریخ نورد فرصت برای مثال صرف بیش از 15 سال در مریخ و طی پیچیده توپوگرافی برای بیش از دو ده مایل در برچسب قیمت است که تقریبا به طور قطع کمتر از 1 درصد از آنچه که قابل مقایسه با انسان اعزامی هزینه امروز. علاوه بر این, ما ممکن است منطقی انتظار می رود که فرهنگ عامه را گسترش خواهد ما شناسایی با ما شگفت انگیزی spacefaring ماشین آلات.

خصوصی اعزامی. این بحث به فرض وجود یک فروم برای بحث در جوانب مثبت و منفی انسان در فضا و رسیدن به یک (بیشتر یا کمتر) نتیجه گیری منطقی. آنچه از superrich که کار از جمله محدودیت ؟ بهره برداری از مواد خام در فضا ارائه می دهد طیف گسترده ای از ساخت و ساز تخریب و تقابل میان احزاب خصوصی و شرکت های بزرگ. اگر این احزاب را انتخاب کنید و به عمل که می توانید آنها را متوقف کند ؟ ما باید سعی کنید? تاریخ بشر نشان می دهد که هیچ کمبود داوطلبان خواهد رسید از جمله کسانی که با خوشحالی می پذیریم به دست آوردن شهرت از بودن در میان برای اولین بار به زمین مثلا در مریخ بدون هیچ گونه چشم انداز سفر بازگشت.

چه پس از آن باید انجام شود ؟ باید اعضای عمومی مقابله با این استدلال و تلاش برای نفوذ دولتی تصمیم گیری ؟ آیا ما می خواهیم برای تنظیم فضای ماجراجویی—و اگر چنین است چگونه است ؟ یا آیا ما ترجیح می دهند به اجازه “فضا مرز” کار خود را? خصوصی افراد هر چند آگاه از ملاحظات ما مطرح شده نیاز به پاسخ به هیچ کدام اما خود در spacefaring تلاش. اظهارات مشک و بزوس شهادت به باورهای عمیق در فعالیت های انسان در فضا است که آنها ظاهرا با توجه به عنوان و نه حتی نیاز به توجیه. مشک است تا عمیقا در آغوش این باور است که تنها انسان در فضا می تواند تحقق این تمایل انسان برای کشف دنیاهای دیگر که او توییتی “nuke مریخ!” به بیان طرح خود را به استفاده از سلاح های هسته ای به منظور انتشار دی اکسید کربن ذخیره شده در خاک مریخ و کلاه قطبی به منظور ایجاد اثر گلخانه ای برای گرم کردن سیاره است.

آیا سوء استفاده پیشنهاد شده توسط مشک و بزوس را الهام بخش ما را به تلاش بیشتر در زمین—یا باعث می شود ما به تصور کنید که ما می توانید در مورد مشکلات در سیاره ما—یک سوال باز باقی می ماند. چرا که امید کمی از محدود کردن این تلاش وجود دارد ما ممکن است به خوبی به آنها اجازه پیشرفت به عنوان استادان فضا می خواهید باور که ما همیشه باید که انسان به زودی خردمندترین راه را ادامه دهید.

هیچ کدام از ما در بحث ها و پیشنهادات خود را به نظر می رسد فراتر از چند دهه به اندازه کافی کشش طولانی از زمان به برحذر بودن دقت پیش بینی ما توانایی. اگر تمدن بشری با موفقیت غلبه بر آن مشکلات فعلی و دستیابی به ثبات دراز مدت ما قطعا باید مردم را به دنیاهای دیگر در منظومه شمسی ما. اگر ما کشف بسیار سریع تر استفاده از نیروی محرکه و یا پیدا کردن یک راه برای طولانی تر کردن زندگی انسان و یا اختراع یک وسیله القای بی حد و حصر تعلیق زندگی در طول یک multicentury سفر ما می توانید ارسال انسان به نزدیکترین ستاره ها و سیاره خود را سیستم های. اگر ما در ایجاد مستعمرات انسان در فضا ساکنان آنها ممکن است تحت تغییرات تکاملی است که آنها را مناسب تر برای سفر به فضا. اگر به عنوان به احتمال زیاد به زودی اتفاق می افتد ما می توانیم دستکاری ژنوم انسان به عنوان ما مانند ما می تواند تولید یک مجموعه جدید از موجودات طراحی شده برای سفر به فضا.

هیچ یک از این “ifs” به ما می گوید زیادی در مورد آنچه که ما باید انجام دهید در عرض چند سال آینده. و نه آنها را رد کردن ماشین آلات به عنوان برتر برای هر انسان ممکن است ما اختراع. طرح در حال حاضر وجود دارد برای فضاپیما که شامل عکاسی و تجهیزات ارتباطات رادیویی, اما که وزن تنها یکی-سی امین اونس. این می تواند شتاب توسط لیزر به 20 درصد از سرعت نور و رسیدن به نزدیکترین ستاره در عرض چند دهه. این مفهوم منجر به این ذهن خم هر چند به سختی غیر ممکن است تصور است که در نهایت ما می توانیم آگاهی انسان, دانلود از افراد و یا ایجاد شده توسط هوش مصنوعی به nanoexplorers است که طیف وسیعی از طریق وسعت فضا به نام انسانیت. احتمالا آنها ممکن است ملاقات و ارتباط برقرار کردن با شبیه پروب از آرایه ای از تمدن های دیگر.

در ضمن ما را به اندیشیدن فعلی مزیت است که ما خودکار کاوشگران عرصه نزدیک به زمین حفظ بیش از همتایان انسانی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im