آیا دانشمندان ساخت ‘درخت زندگی’ با معیوب روش ؟

محققان می گویند آنها به حل این سوال که چه اطلاعات ژنتیکی می تواند کمک به توضیح گذشته انقراض و تکامل از جدید و متمایز گونه است.

در یک مقاله جدید در مجله Natureآنها استدلال می کنند که طولانی-استفاده از روش های برای بازسازی مسیرهای تکاملی به شدت ناقص است.

در حالی که فسیل شناسی فراهم می کند بینش در مورد چگونه و چرا از الگوهای تنوع زیستی تغییر کرده در طول زمان زمین شناسی, فسیل بسیاری از موجودات زنده هستند بیش از حد اندک به چیزی می گویند و می گوید: Stilianos Louca استادیار در گروه زیست شناسی و عضو دانشگاه اورگان موسسه اکولوژی و تکامل. یک روش جایگزین که متکی به سیگنال های قابل شناسایی تغییرات در یک ارگانیسم آرایش ژنتیکی نیز می تواند گمراه کننده باشد.

“…من فکر کردم من تا به حال واقعا حس خوبی به این که چگونه این مدل کار کرده است. من اشتباه بود.”

“ما پیدا کردن کست شک و تردید جدی در بیش از معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مطالعات که با استفاده از درختان فیلوژنتیک از اطلاعات موجود برای بازسازی تنوع سابقه تاکسون به خصوص برای کسانی که تاکسون که در آن فسیل نادر هستند و یا که همبستگی بین عوامل محیطی مانند تغییر درجه حرارت جهانی و انقراض گونه نرخ” Louca می گوید: با استفاده از یک اصطلاح برای جمعیت یک یا بیشتر موجودات زنده که به صورت یک واحد است.

Louca و Matthew W. Pennell یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه بریتیش کلمبیا ارائه یک راه رو به جلو خود را با مدل ریاضی. آن را معرفی جایگزین متغیرهای شناسایی دراز مدت تکاملی حالات از فیلوژنتیک داده یا اطلاعات در توسعه تکاملی و تنوع.

“من کار کرده اند با این نوع سنتی مدل برای یک دهه در حال حاضر” Pennell می گوید. “من یکی از منجر به توسعه دهندگان از محبوب بسته نرم افزاری برای برآورد تنوع نرخ از درختان فیلوژنتیک. و به عنوان مثل من فکر کردم من تا به حال واقعا حس خوبی به این که چگونه این مدل کار کرده است. من اشتباه بود.”

آستین با استفاده از روش استخراج اطلاعات در مورد تکامل از داده های موجود و یا هنوز-موجودات زنده با استفاده از مدل رياضي تولد-مرگ روند. این نمی تواند منزوی کردن اطلاعات در مورد هر دو زایی و نرخ انقراض به خصوص برای اکثر گونه مانند باکتری ها که در سمت چپ هیچ فسیل.

فسیل شناسی روش برآورد تعداد گونه که به نظر می رسد و ناپدید شد در فواصل مختلف بر اساس کشف فسیل و برآورد حداقل و حداکثر سنین است. در این روش فیلوژنتیک اطلاعات کشیده شده است از تکاملی روابط موجود بین گونه ها عمدتا با استفاده از اطلاعات ژنتیکی و ساختار درختان فیلوژنتیک شناخته شده به عنوان “timetrees.” این است که اغلب انجام می شود با پیدا کردن زایی-انقراض سناریو که به احتمال زیاد تولید یک درخت فیلوژنتیک.

“در حالی که چشمگیر مجموعه ای از روشهای محاسباتی شده است بیش از دهه های گذشته برای استخراج هر چه اطلاعات در سمت چپ تا زمانی که در حال حاضر ما فاقد یک درک خوب از دقیقا چه اطلاعاتی است که در سمت چپ این درختان و چه اطلاعاتی را برای همیشه از دست داد,” Louca می گوید.

Louca و Pennell را مدلسازی روشن چه متغیرها را می توان استخراج از timetrees تحت تعمیم تولد-مرگ مدل.

“ما نشان می دهد که اندازه گیری و مدل سازی این شناسایی متغیرهای ارائه می دهد قوی تر به مطالعه تاریخی و تنوع و پویایی” آنها را در نوشتن این مقاله است. “یافته های ما نیز روشن است که فسیل شناسی داده ها ادامه خواهد داشت بسیار مهم برای پاسخ دادن به برخی از macroevolutionary سوالات.”

نتایج Louca می گوید نمی ابطال نظریه تکامل خود را. آنها, اما, قرار دادن محدودیت بر روی چه نوع از اطلاعات می تواند استخراج شده از اطلاعات ژنتیکی به بازسازی تکامل مسیر.

Louca تا به حال حمایت از یک دانشگاه اورگن شروع به اعطای. یک کمک مالی از کانادا در علوم طبیعی و مهندسی شورای پژوهشی بودجه Pennell مشارکتهای.

منبع: دانشگاه اورگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>