“آیا من باید COVID-19?’ ابزار آنلاین رایگان آیا تریاژ

آیا من باید COVID-19? جدید آنلاین ابزار اجازه می دهد تا مردم در همه جا ارزیابی چگونه به احتمال زیاد آن است که آنها به قرارداد رمان coronavirus.

C19check.com باعث می شود آن را آسان برای عموم مردم به خود تریاژ و طراحی شده است در بخش, برای جلوگیری از افزایش بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی.

این ابزار رایگان می آید از نرم افزار حیاتی با راهنمایی از اموری گروه طب اورژانس بهداشت طراحی مرکز و اموری از بحرانی رویداد آمادگی و پاسخ.

این سایت برای اهداف آموزشی و نه یک جایگزین برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ارزیابی است.

“همه ما در حال مبارزه در راه بزرگ و کوچک به حفظ و عزیزان ما را از آسیب برسد. اما اضطراب و عدم اطمینان از بهترین راه برای انجام این کار می تواند در نتیجه شلوغ اورژانس که مشکل مدیریت خروش می گوید:” جاستین Schrager طب اورژانس پزشک در بیمارستان دانشگاه اموری و از بنیانگذاران حیاتی است. “هدف ما با C19check.com برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد در حالی که همچنین ساخت آن را فوق العاده ساده برای مردم به درک و به دنبال دستورالعمل CDC.”

C19check.com عمل به عنوان یک راه آسان برای هضم کارشناس اطلاعات و انتخاب بهترین طرح از عمل است. بر اساس پاسخ به سوالات در مورد علائم و نشانه های, سن, و دیگر مشکلات پزشکی فرد است که به کارگردانی راهنمایی بر اساس دستورالعمل CDC و قرار داده شده است به یکی از سه دسته:

  • خطر بالا (نیاز به توجه فوری پزشکی),
  • خطر متوسط (می توانید با دکتر خود را برای راهنمایی در مورد چگونه به بهترین خود را مدیریت بیماری),
  • کم خطر (می توانید به احتمال زیاد اداره مراقبت از خود و یا بهبود می یابند در خانه).

در هر صورت این فرد هرگز منصرف از به دنبال مشاوره پزشکی حرفه ای و یا تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای راهنمایی بیشتر.

“پزشکان می دانند که شلوغ اتاق انتظار می تواند مشکل را بدتر می کند چرا که مردم بیمار با COVID-19 می تواند دیگران را آلوده سرعت کلی میزان عفونت می گوید:” الکس Isakov, مدیر اجرایی دانشگاه اموری از بحرانی رویداد آمادگی و پاسخ و coauthor از الگوریتم مرتب سازی بر اساس. “نگه داشتن استرس سیستم و محدود کردن قرار گرفتن در معرض در خطر جمعیت در حال رفتن به کلید برای مدیریت جامعه گسترش COVID-19.”

سایت زنده است و در دسترس خواهد بود برای مدت زمان COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی. آن ساخته شده بود به عنوان خدمات عمومی و کاملا رایگان است. آن را در دسترس بر روی هر کامپیوتر و هر دو وضع مردم و متخصصان پزشکی می توانید از آن استفاده کنید. آن جمع آوری اطلاعات شخصی. آن را می سازد این شرکت هیچ پول است. کاربران می توانید انتخاب برای به اشتراک گذاشتن یک کد پستی به منظور کمک به تحقیقات ردیابی جغرافیایی گسترش و احتمالی بهبودی از این بیماری همه گیر.

“ما در طراحی این ابزار به عنوان یک راه برای داشتن چیزی که کاربر پسند و مبتنی بر شواهد برای ارزیابی خطر و کمک به راهنمای آنها را به گام های بعدی لازم می گوید:” آنا اسکله Yaffee استادیار طب اورژانس و مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس بخش در اموری دانشکده پزشکی دانشگاه. “ما می خواهیم افرادی که کم خطر به برخی از محتاط اطمینان و کسانی که در معرض خطر بالاتر به می دانم که چگونه به دنبال مراقبت و دریافت اطلاعات بیشتر.”

“هدف از این ابزار است برای توانمند سازی افراد برای درک بهتر CDC راهنمایی و کمک به آنها اطلاع در مورد اینکه آیا آنها باید در خانه بماند, به دنبال مراقبت های پزشکی و یا رفتن به بیمارستان می گوید:” دیوید رایت صندلی از طب اورژانس گروه.

“ما درک عمومی در مورد این بیماری همه گیر در مورد علائم و نشانه ها. آنها می خواهند هدایت و ما ساخته شده است این به عنوان یک منبع برای کمک به راهنمای اقدامات خود را با آسان به استفاده از اطلاعات در دسترس.”

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im