DNA ‘تکرار فاجعه’ می تواند کشتن سلول های سرطان

ما سلول های تکثیر DNA خود را بسیار آزادانه تر از آنچه قبلا تصور محققان گزارش.

این یافته های جدید ممکن است مفید باشد برای رمان در حال توسعه درمان های تهاجمی در برابر انواع سرطان ها است.

سلول می تواند هر دو زنده ماندن و ضرب تحت استرس بیش از آنچه قبلا تصور این تحقیقات جدید نشان می دهد.

“…ما ممکن است در تولد یک مجموعه جدید از مولکول است که می تواند در مبارزه با سرطان است.”

محققان ساخته شده کشف خود را با مهار ضروری ژن DNA پلیمراز آلفا یا POLA1 که در آغاز همانندسازی در طول تقسیم سلولی.

“اگر ما متفکرین من می گویند که ما ممکن است در تولد یک مجموعه جدید از مولکول است که می تواند در مبارزه با سرطان می گوید:” لوئیس تولدو عنوان استاد در مرکز کروموزوم ثبات در گروه سلولی و مولکولی پزشکی در دانشگاه کپنهاگ.

“اساسا اگر ما به نوبه خود به پیدا کردن در آن سر این رمان استراتژی با هدف بهره برداری در-ساخته شده است ضعف در سلول های سرطانی و آنها را به سقوط در حالی که آنها تقسیم کنید.”

تحمل استرس در طی همانند سازی DNA

هنگامی که یک سلول تقسیم دو رشته DNA باز می شود درازا مانند یک زیپ بودن استخراج. جدید دو رشته ساخت در هر یک از رشته های جدا شده به طوری که شما به تدریج تا پایان با دو جدید “زیپ.”

قبل از زیپ نیمه فرم کمی از DNA است که زمانی در معرض در یک رشته فرم. این فرایند لازم است برای زیپ به شکل. محققان به طور سنتی در نظر گرفته شود مقدار زیادی از تک رشته DNA به عنوان یک نشانه ای از آسیب شناختی استرس در سلول.

اما محققان در پشت این مطالعه جدید کشف کردند که “DNA unzippers” عمل آزادانه تر از انتظار است. این می تواند به تولید مقادیر زیادی از تک رشته DNA که محققان در حال حاضر نشان می دهد که یک شکل از استرس طبیعی است که سلول ها در واقع می تواند تحمل کند و در مقادیر بالا.

“هنگامی که ما را به سلول های تولید تک رشته DNA سریع تر از آنچه که آنها می تواند حفاظت از کروموزوم به معنای واقعی کلمه خرد در صدها قطعه…”

هنوز برای این تحمل به وجود سلول نیاز به مقدار کافی از پروتئین محافظ RPA برای پوشش تک رشته DNA قطعات.

“ما را دیده اند که می تواند سلول های تکراری ژنوم خود را حتی با مقادیر زیادی از تک رشته DNA است. آنها می توانید تقسیم و در زندگی سالم چرا که آنها با بزرگی بیش از RPA مولکول است که به عنوان یک محافظ چتر می گوید:” اولین نویسنده Amaia Ercilla سابق postdoc در دانشگاه کپنهاگ.

“اما وجود دارد یک تلنگر از طرف سکه است. هنگامی که ما را به سلول های تولید تک رشته DNA سریع تر از آنچه که آنها می تواند حفاظت از کروموزوم به معنای واقعی کلمه خرد در صدها قطعه یک پدیده تماس با ما تکرار فاجعه است. ما همیشه فکر می کردم که ما می تواند با استفاده از این برای مثال برای کشتن سلول های سرطان,” او اضافه می کند.

مبارزه با سرطان

هر دو Ercilla و تولدو توضیح است که تحت شرایط عادی بسیار دشوار است به سبب تخریب سلول ذخیره RPA.

همان درست است در این مطالعه جدید که محققان با استفاده از انواع شیمی درمانی برای افزایش مقدار از تک رشته DNA است. حتی زمانی که با استفاده از بهترین ترکیبات موجود تا کنون آن را در زمان حدود یک ساعت به نایاب RPA ذخیره در یک سلول تحریک تکرار فاجعه و مرتبط با مرگ همراه است.

با این حال محققان بر این باورند که آنها پیدا کرده اند آنچه تولیدو تماس “نهایی single-stranded DNA ژنراتور.” هنگامی که آنها با استفاده از یک اصطلاح POLA1 بازدارنده سلول های خود را ملاقات کرد و سرنوشت نهايي پس از فقط پنج دقیقه.

“اگر چه هیچ DNA جدید را می توان ساخته شده که ما را مهار POLA1 DNA unzippers نگه داشتن پیشبرد و تولید تک رشته DNA با سرعت بسیار بالا می گوید:” تولدو.

“همه سلول ها را می توان حساس به POLA1 بازدارنده از جمله سلول های سرطانی و ما ممکن است گمان کنیم که این استراتژی می تواند به خصوص مفید در برابر بسیار تهاجمی انواع سرطان است که تکثیر در سرعت بالا.”

محققان بعد سعی کنید برای پیدا کردن بیشتر مولکول های بیولوژیکی که مهار POLA1 ژن که در ترکیب با مواد دیگر آنها می تواند استفاده برای درمان بیماران مبتلا به سرطان.

این تحقیق به نظر می رسد در تلفن همراه گزارش.

پشتیبانی برای مطالعه از شورای تحقیقات اروپا دانمارکی بنیاد ملی تحقیقات و Novo Nordisk پایه و اساس است.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im