DIY ماسک صورت اساسا بی فایده برابر Coronavirus

بافندگی علاقه مندان به سخت کار پر غول پیکر, سوراخ خمیازه, در کشور عرضه ماسک صورت برای کارکنان بهداشتی درمانی. و آنها در تعداد رو به رشد. نیویورک تایمز آنها را به نام “دوخت ارتش” در گزارش اخیر.

با وجود نیات خوب خود را این واقعیت ساده است که صفحه اصلی-کاشته پارچه ماسک ها تقریبا بی فایده است در محافظت در برابر ویروس به عنوان Wirecutter گزارش و فقط باید آخرین چاره برای پزشکان در این زمینه است.

در سن coronavirus تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) مانند فولاد ماسک و دستکش و در صورت سپر در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای سخت به آمده است. و این واقعا خبر بد: بدون سالم, بهداشت و درمان, کارگران بدون درمان. هیچ درمان مرگ و میر بیشتر.

“در خانه ماسک صورت در نظر گرفته نمی شوند [PPEs] و باید یک گزینه تنها زمانی که وجود دارد مطلقا هیچ ماسک یا ماسک صورت چپ و با استفاده از دیگر تجهیزات حفاظتی مانند صورت سپر” CDC سخنگوی Arleen Porcell گفت Wirecutter یک ایمیل به در.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این استراتژی در نظر گرفته شده است رفت و آمد مکرر گذشته و نه پایبند به نوعی استانداردهای مراقبت در ایالات متحده, اما اذعان این واقعیت های سخت بر روی زمین” Porcell اضافه شده است.

بهترین سناریو برای پزشکان باقی مانده است که باید N95-گواهی ماسک ماسک آنها به عنوان گرفتن بیش از 95 درصد از ذرات. فولاد ماسک به سادگی با ایجاد یک سد فیزیکی و اصلا مهر و موم.

مطالعات تایید این واقعیت است که در خانه پارچه ماسک بسیار وحشتناک در ابتلا به ویروس. سال 2013 دانشگاه کمبریج مطالعه نشان داد که چای حوله و کیسه جارو بودند دور و نزدیک به اثربخشی واقعی فولاد ماسک در مسدود کردن نوع خاصی از ویروس.

و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که مردم ممکن است فکر می کنم خود پارچه ماسک صورت می تواند انجام بیش از آنها در واقع می توانید در واقع یک احساس امنیت کاذب در واقع می تواند انجام بیش از آسیب خوب. با لمس کردن سطح آلوده پخش شده و سپس این ماسک در واقع می تواند تا پایان با شما و گرفتن اطلاعات شخصی خودتان است. علاوه بر این ماسک های خانگی درستی نیست سترون.

پس چه می توانید انجام دهید ؟ در اینجا نتیجه: از نظر اهدای پول به بیمارستان محلی به طوری که آنها می توانید استطاعت به خرید مناسب PPEs. ترک ماسک ماسک در فروشگاه — آنها نمی محافظت از شما را از ابتلا به این ویروس تنها به حفاظت از مردم در اطراف شما از دریافت آن را از شما. ملی با کمبود ماسک نمی ذخیره آنها را برای خودتان و مطمئن شوید که بهداشت و درمان پزشکان در خط مقدم دسترسی به آنها را به جای.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>