شیرجه رفتن به مایکروسافت Azure و آمادگی برای کلید گواهینامه با این آموزش

Microsoft Azure, نوع معامله بزرگ است. این ابر رایانه خدمات درایوهای مجازی دسکتاپ ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل و شبکه تحویل محتوا اطمینان حاصل شود که فایل های خود را همیشه در دسترس هستند و خیلی بیشتر. به گفته مایکروسافت 95% از فورچون 500 با استفاده از Microsoft Azure.

و لاجوردی است که تنها رفتن به تبدیل شدن به بیشتر مهم این بخش است. حتی قبل از وضعیت فعلی کار از راه دور در حال تبدیل شدن بیشتر محبوب به عنوان راهی برای کاهش اثرات زیست محیطی و به کارگران انعطاف پذیری بیشتر. در سال 2019 یک نظرسنجی متوجه شد که 43 درصد از کارکنان مشغول به کار از راه دور حداقل برخی از زمان. و اکنون که میلیون ها نفر بیشتر در حال کار از خانه خدمات ابری در حال رفتن به تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است که بیشتر محل تجدید آینده ،

بنابراین آینده از آن استوار در ابر. و کامل 2020, Microsoft Azure, Certification Prep Bundle می تواند به شما کمک کند آموزش به صورت حرفه ای در این زمینه است.

بنیادی-سطح آموزش

اگر شما فقط با شروع از لاجورد ده دوره بسته نرم افزاری است برخی از کلید نقطه شروع. “لاجوردی پروژه مبتنی بر آموزش عملی” آغاز می شود با بیست و درسهایی که ارائه بنیادی در سطح راهنمایی برای درک لاجوردی. هنگامی که شما راحت با کسانی که درس را “AZ-900: Microsoft Azure, اصول معاینه سریع دبستان” 26-درس دوره دریافت خواهد کرد که شما آماده برای مایکروسافت AZ-900 آزمون که گواهی خود را درک ابر اصول و چگونه لاجوردی با استفاده از آنها.

اگر شما برای هدف عمومی یا مدیر نقش “AZ-103 لاجوردی مدیر آزمون گواهینامه 2020” طول می کشد شما را از طریق گام بعدی برای خود AZ-103 گواهینامه توسعه دانش لاجوردی با تمرکز بر طراحی و استقرار. و هنگامی که شما تسلط چگونه لاجوردی است که به طور کلی استفاده می شود شما می توانید گسترش فراتر از آن است که با “AZ-203 در حال توسعه راه حل های مایکروسافت برای Azure Exam Prep” که به شما نشان دهد که چگونه به شروع به فکر کردن از لاجورد خارج از معمول جعبه.

در نهایت “لاجورد MasterClass: مدیریت ابری Azure را با بازوی قالب” میسازد چگونه لاجوردی مدیر منابع یا بازو می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مقابله سازماندهی و مدیریت مقادیر عظیمی از اطلاعات به سادگی و به سرعت با استفاده از Azure را در قالب.

انتخاب مسیر خود را

هنگامی که شما اصول اولیه تسلط شما می توانید انتخاب کنید یک مسیر با لاجوردی که متناسب با آینده خود را.

ابر معمار: “AZ-300 لاجوردی معماری فن آوری های آزمون گواهینامه” راه رفتن شما را از طریق اطلاعات حیاتی شما نیاز به دانستن به عنوان یک لاجوردی متخصص به امن AZ-300 گواهینامه و سپس به دنبال آن با “الف-301 لاجورد طراحی معماری آزمون دبستان” ارائه می دهد که انجام آن را به خودتان تکالیف به منظور توسعه تسلط خود را.

یادگیری ماشین: به عنوان یادگیری ماشین محبوب تر می شود, ابر خدمات کلیدی خواهد بود برای ذخیره سازی داده ها و شبکه دستگاه های مورد نیاز. “یادگیری ماشین در ابر با لاجوردی یادگیری ماشین” با استفاده از داده های واقعی و لاجوردی UI و الگوریتم های از پیش تعیین شده برای ایجاد تفاهم با لاجوردی میلی لیتر.

مدیریت داده ها و ذخیره سازی: “لاجوردی MasterClass: مدیریت و ذخیره سازی دیسک ها در ابر با لاجوردی ذخیره سازی” را نشان می دهد به شما نحوه ساخت و پیاده سازی موثر ذخیره سازی اطلاعات معماری در لاجوردی به پشتیبانی از ماشین های مجازی CDNs و بیشتر.

تجزیه و تحلیل زمان واقعی: اطلاعات خام است فقط به عنوان خوب به عنوان الگوهای شما را از آن. “لاجوردی MasterClass: تجزیه و تحلیل داده ها با لاجوردی جریان تجزیه و تحلیل” طول می کشد شما را از طریق لاجوردی را تجزیه و تحلیل داده های ابزار برای اطمینان از مناسب داده ها می رسد و در زمان مناسب با راه حل های انعطاف پذیر به راحتی مقیاس بالا یا پایین.

محاسبات ابری است که تنها در حال تبدیل شدن مهم تر است و همانطور که ما تبدیل به تلفن همراه بیشتر و کمتر به میز ما و نه به پنج چت روم, آن خواهید بود کیستون آینده کار می کنند. کامل 2020, Microsoft Azure, Certification Prep Bundle کمک خواهد کرد که شما در حفظ و آن را فقط به قیمت 39 دلار در حال حاضر است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net