دیزنی جدید ‘افزایش مقاومت’ سوار شما قرار می دهد در یک حماسه “جنگ ستارگان” نبرد

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — آیا شما همیشه می خواستم برای پیوستن به مقاومت و مبارزه در کنار Poe و فین به رایگان در کهکشان از حکومت استبدادی از اولین سفارش ؟ اگر شما در شانس هستید که دیزنی به ایجاد همهجانبه و تجربه است که شما قرار می دهد درست در وسط فضای حماسی نبرد بین دو جناح.

سوار, افزایش مقاومت در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی از مهمترین و همهجانبه پیچیده و پیشرفته که جاذبه های دیزنی تا کنون ایجاد شده است pièce-de-résistance جدید 14 هکتار زمین لقب “جنگ ستارگان: کهکشان لبه” — که در هر دو جهان دیزنی در فلوریدا و دیزنی لند در کالیفرنیا است. برای جان سخت طرفداران این 20 دقیقه تجربه سعادت خالص است — نهایی در “جنگ ستارگان” تجارب است. که حداقل تا زمانی که برنامه ریزی شده جنگ های ستاره هتل باز می شود مدتی در سال آینده.

برای پیدا کردن ورودی از جاذبه های, به دنبال یک تفنگ قدیمی برجک. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

افزایش مقاومت

ماجراجویی خود را شروع می شود در کهکشان لبه در مقاومت در جنگل یک منطقه در سیاره داستانی Batuu. آن را در اینجا که در آن حامیان مقاومت جمع آوری در حالی که تلاش برای جلوگیری از خال خال با اولین سفارش سربازان که پرسه زدن بقیه از این سیاره است. در حالی که Batuu است که یک سیاره ما دیده ایم در هر نشان می دهد و یا فیلم به عنوان بخشی از “جنگ ستارگان” قصههای آن را هنوز هم احساس می کند فوق العاده آشنا و واقعا باعث می شود شما احساس به عنوان اینکه شما در جهان خیالی.

این عجیب و جالب کیهانی منطقه nestled در کهکشان لبه بیرونی شامل معماری روستایی است که باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما واقعا سفر به یک کهکشان دور دور دور. مناظر و صداها را از یک پایگاه فضایی شلوغ پر کردن حواس خود را به عنوان شما را راه خود را به مقاومت در پاسگاه.

ورود به “ظهور” مقاومت تا حدودی پنهان به منظور پیدا کردن این جاذبه (اگر شلوغ مشتاق مردم در انتظار خط نمی دهد آن را دور) شما باید به دنبال یک تفنگ قدیمی برجک. از اینجا شما باد از طریق خارج از صف آراسته با سنگ ها و درختان و راه خود را از داخل پایه. در نهایت شما آن را ساخته ام و غوطه وری می توانید شروع!

Rey به نظر می رسد از طریق هولوگرام برای استقبال از مهمانان به مقاومت و به آنها دستورالعمل برای یک ماموریت سری. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

راهرو باریک منتهی به قلب از پایه به نظر می رسد برای حک شده از Batuu سنگ و مقاومت در برابر چرخ دنده به عنوان موانع در طول صف دادن به کسانی که در انتظار در خط حد زیادی به نگاه. در نهایت صف باز می شود تا به یک غار است. آن را در اینجا که مهمان می رسد در اولین صحنه همهجانبه تجربه: یک animatronic BB-8 خوانده و هولوگرام از ری جزئیات ماموریت شما در مورد به کشتی سوار است.

مرتبط با: نگاهی به سفر از طریق دیزنی ‘Star Wars: Galaxy s Edge’

این سخت است برای تمایز بین آنچه که از پیش نشان می دهد سرگرمی و چه بخشی از سوار واقعی را تجربه کنند. دیزنی شده است و با استفاده از پیش نمایش محتوا و جذاب صف به عنوان یک وسیله تغذیه مهمانان مهم امنیت اطلاعات در حالی که همچنین سرگرم کننده آنها را به عنوان آنها منتظر جاذبه اصلی.

در “ظهور” مقاومت قبل را نشان می دهد احساس نمی مانند را نشان می دهد در همه اما به جای قطعات اصلی و ضروری از تجربه. پس از دریافت دستورالعمل از ری را هولوگرام مهمان هستند منجر به حمل و نقل کشتی برای شرکت در یک ماموریت سری در مقاومت پایه در یک سیاره به نام Picara.

ستوان بک و Nien Nunb مسئول یک کشتی حمل و نقل است که در اجرا با اولین سفارش. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

مقاومت کشتی شما به خودتان پیدا کنید در است سرنشین, Nien Nunb کلاسیک “جنگ ستارگان” شخصیت و سابق دلالان اسلحه که پیوست اتحاد شورشی در سه گانه اصلی است. سه دهه پس از Nien Nunb ساخته شده خود را بر روی صفحه نمایش اولین دیزنی دنبال کردن اصلی بازیگر به تلافی نقش خود را در سه گانه جدید و همچنین صدا را به animatronic خلبان برجسته در “ظهور مقاومت است.”

Nien Nunb پیوست توسط سروان. بک یک Mon, کالاماری افسر مانند Adm. Ackbar. حمل و نقل کشتی نیز بهترین خلبان در مقاومت پو Dameron و دو دیگر X-wing خلبانان که تلاش برای اسکورت آن را به Picara; اما همه چیز به چپ چپ بسیار به سرعت.

اولین سفارش کمین

پس از خروج برای Picara اول کشتی سفارش ره گیری خود را حمل و نقل کشتی قبل از آن می توانید پرش به hyperspace و یک نبرد کوتاه می شکند — شما می توانید آن را آشکار در چندین صفحه نمایش های ویدئویی در اطراف کشتی. کشتی خود را در حال حاضر دستگیر شده اند و همان درب وارد شده توسط شما از طریق زودتر در حال حاضر باز می شود به فاش کردن ستاره ویرانگر آشیانه.

ایستاده قبل از اینکه شما ده ها تن از ضربت (که برخی از آنها در واقع حرکت شما بر این باورند که همه آنها ممکن است قادر به انجام این کار) در مقابل یک صفحه نمایش غول های مشابه را به فضا; a TIE fighter مستقر شده است در این نزدیکی هست.

روی عرشه ناوشکن ستاره عظیم است. یک گروه ضربت در مقابل شما می ایستد; a TIE fighter آویزان به سمت راست. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

زمانی که شما قدم بر روی عرشه ناوشکن ستاره آن احساس می کند مانند شما فقط پا به یک فیلم روی صفحه نمایش. در واقع پس از سوار من رفت و برگشت و rewatched “نیروی بیدار” که بلافاصله ساخته شده تجربه من در سوار شدن که بسیار شگفت انگیز است.

وجود دارد یک صحنه در فیلم که در آن پو و فین در حال تلاش برای فرار و پرش در یک کراوات جنگنده — یک نوع از کشتی است که شبیه به یک پاپیون است و به طور معمول سرنشین توسط نیروهای امپراتوری. روی عرشه ناوشکن ستاره احساس می کند مانند همان مجموعه ای Poe و فین بودند در “نیروی بیدار.”

مربوط به: ‘جنگ ستارگان’! 40 حقایق از یک کهکشان دور

هر جزئیات از این تجربه باور نکردنی است. به نظر می رسد و احساس می کند مانند شما در واقع در یک ناوشکن ستاره. وجود دارد حتی droid بنادر ساخته شده به دیوار. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

اولین سفارش افسران در حال رفتن به سعی کنید به حرکت با شما همراه به بازجویی منطقه, اما مطمئن شوید که برای متوقف کردن و ضربه محکم و ناگهانی به عنوان بسیاری از عکس به عنوان شما می خواهم قبل از حرکت. پس از همه, آن را هر روز شما می توانید به هیئت مدیره یک ستاره ویرانگر.

در حال حاضر که شما دستگیر شده اند شما راه رفتن پایین راهرو کوچک تشکیل منظم صف قبل از اینکه از هم جدا شده و به گروه های کوچک تر و “بازجویی قرار گرفت.” اعضای بازیگران اینجا بودند یکنواخت عالی در بازیگری فقط بی ادب به اندازه کافی برای حفظ وضعیت خود را به عنوان بد اولین سفارش ماموران در حالی که هنوز خدمت خود را عملیاتی کند.

مقاومت معافیت شما از بازجویی همراه و برنامه های شجاعانه فرار کردن ستاره ویرانگر. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

هنگامی که شما دسته بندی شده به گروه های کوچک از 16 نفر و اختصاص رنگ به ایستادن بر روی ماموران سپس با همراهی گروه برای بازجویی همراه است. در اینجا شما خواهد شد در مورد سوال با هولوگرام از ژنرال Hux و Kylo رن آنها به عنوان تلاش برای استخراج محل راز شورشی پایه از شما.

خوشبختانه رن و Hux هر دو مورد نیاز بر روی پل و گام به دور است. در اینجا که در آن شور و هیجان آغاز می شود! یک طرح درخشان به نظر می رسد در یکی از دیواره های سلولی — مقاومت وارد کرده است برای کمک به شما فرار! این است که در آن واقعی “سوار” بخشی از تجربه آغاز می شود.

زندانی فرار

مهمانان در حال لود شده به حمل و نقل وسایل نقلیه مبدل به عنوان یک زندانی حمل و نقل و رانده شده توسط یک R5 خوانده است که یک برنامه ریزی دقیق برای کمک به شما فرار. این ترفند خواهد بود برای به دست آوردن گذشته دیگر droids و ضربت است که در حال گسترش در سراسر کشتی.

فین به نظر می رسد به شما بگویم که چگونه به فرار. برنامه های در حال ارسال به r5 droid مرور خود را سوار خودرو. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com )

سوار وسیله نقلیه برای افزایش مقاومت اجرا می شود در یک بی راهه سیستم که تا به حال استفاده شده است تنها در دیزنی در خارج از کشور پارک (که در پاریس و شانگهای و هنگ کنگ و توکیو). خودرو را crisscross مسیر را با وسایل نقلیه دیگر به نوبه خود و چرخش همراه به ظاهر مسیرهای تصادفی در با شکوه مجموعه که بیشتر فوق العاده دقیق و عظیم تر از هر چیزی قبل از دیده می شود در دیزنی پارک.

بسیار وجود دارد عمل رفتن در “ظهور مقاومت” است که آن را سخت به آن را ببینید همه در یک بروید. دو سوار وسایل نقلیه اجرا در یک زمان و یا حداقل این است که آنچه در آن مانند به نظر می رسد چرا که بعد از خروج از برگزاری سلول تنها مردم شما روبرو می شوند در 16 است که شما شده است با پس از بازجویی همراه است.

من نمی خواهم به از بین بردن همه شگفتی در طول راه, اما من می توانم تایید می کنند که دیزنی را ارائه وعده خود برای ساخت دو مقیاس کامل در-در (تمام زمین زرهی حمل و نقل) وسایل نقلیه است که به نظر می رسد به عنوان بخشی از تجربه است. در این فیلم برای اولین بار به منظور نیروهای زمینی با استفاده از غول چهار پا و مبارزه با وسایل نقلیه برای سوار شدن حملات علیه مقاومت است.

شما فرار از کشتی از طریق یک فرار غلاف که شما قطره را به این سیاره است. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

تجربه به پایان می رسد خود را با وسیله نقلیه قفل به فرار غلاف قبل از “رها” به پایین به Baatu. اعضای مقاومت وجود دارد و در پایان تبریک به شما در ماموریت خود را و به شما خوش آمد به این علت است.

تمام جاذبه سفر باور نکردنی است که یکپارچه می آمیزد چهار های مختلف سیستم سوار با فک انداختن پیاده روی را از طریق تجارب در حالی که همچنین با اضافه کردن عناصر تئاتر زندگی می کنند. و برای من اعضای بازیگران (با نام مستعار بازیگران) واقعا تجربه که خیلی بیشتر همهجانبه.

سوار خروجی خارج که در آن اعضای مقاومت خوش آمدید شما به علت. (اعتبار تصویر: امی تامپسون/فضا.com)

اگر وجود دارد هر گونه اشکال به “ظهور” مقاومت این است که شما باید به پارک قبل از آن باز می شود منظور یک شات در حال تجربه سوار شدن. چرا که در حال حاضر دیزنی است که اختصاص شبانه روزی گروه از طریق مجازی در صف, و اگر شما می خواهید هر شات در ساخت آن را بر روی یک شبانه روزی گروه شما رو برای رسیدن واقعا زود است.

آن را یک ناراحتی خفیف برای رسیدن به این پارک خیلی زود اما شما همچنین باید این آزادی را از رفتن در مورد روز خود را تا زمانی که گروه خود را به نام به جای انتظار در خط در تمام طول روز. این قربانی کوچک به پرداخت برای چنین باور نکردنی تجربه منحصر به فرد به خصوص اگر شما یک “جنگ ستارگان” فن.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de