دیزنی Live-Action “مولان” می تواند بدترین بازیکن میدان در چین به علت شیوع ویروس

به عنوان live-action بازسازی دیزنی کلاسیک “مولان” در مارس 27 تساوی نزدیک پیش بینی کارشناسان استودیو می تواند به از دست دادن درآمد قابل توجهی در چین به علت شیوع اخیر از coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19, Business Insider گزارش.

شیوع ادعا کرده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در چین به تنهایی و آلوده فقط بیش از 60 ، 000.

نیازی به گفتن معمولی زندگی روزمره در چین شده است کاملا مختل شود. به عنوان ده ها میلیون نفر از ساکنان ماندم, به در خانه منتظر شیوع ویروس مرگبار به رابطه جنسی بیش از شهرستانها شروع به شبیه شهر ارواح. کارگران در حال اقامت در خانه — به طور داوطلبانه و غیر ارادی و اقتصاد کشور با آن مواجه است عمده رکود. تعدادی از صنایع احساس فشار از صنعت خودرو به الکترونیک و کارخانجات.

به گزارش خبرنگار هالیوودنزدیک به 70,000 سینما باید توقیف ماه گذشته از جمله برخی از کشور های پیشرو در سینما زنجیر ترک عظیم $1 میلیارد دندانه در فروش بلیط درآمد. حتی دیزنی پارک در شانگهای و هنگ کنگ بسته خود را درب.

و که برگ های دیزنی آینده فیلمهای — اول خود را زندگی می کنند-فیلم اکشن به ویژگی های یک شخصیت در یک نقطه بی دست و پا. تاریخ انتشار هنوز اعلام کرد با توجه به این واقعیت است که دولت چین تصمیم می گیرد آن را نه studios با توجه به سی ان ان.

“زیر نرمال انتشار شرایطی چین به راحتی می تواند از ‘Mulan’ در بزرگترین بازار عادلانه حاشیه” Boxoffice.com رئیس تحلیلگر شاون رابینز گفته سی ان ان.

و که تاثیر نمی خواهد برود بیش از شب. “البته هنوز وجود داشته باشد طبیعی تردید برای جلوگیری از فضاهای عمومی و حتی زمانی که وضعیت موجود است پس از تاریخ انتشار برای سال 2020 به طور کلی فیلم تخته سنگ در چین می تواند تغییر به طور چشمگیری” کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر پل Dergarabedian گفته خودی کسب و کار.

“دیگر این وضعیت غم انگیز همچنان بیشتر تاثیر خواهد بود در تمام استودیوها و فیلم های خود را و در واقع همه از هنر در چین” Dergarabedian اضافه شده است.

ادامه مطلب: دیزنی ‘Mulan’ بازسازی چهره یک ‘بی سابقه’ وضعیت در دفتر جعبه را به دلیل ووهان coronavirus [کسب و کار خودی]

بیشتر در شیوع: چین اعلام کرد افزایش ویروس کشنده عفونت و مرگ و میر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im