انزجار مخازن میل جنسی در بیماری های همه گیر مانند این

جامعه جمعی “رفتاری سیستم ایمنی بدن” با این نسخهها کار در overdrive در طول زمان بحران نشان می دهد تحقیقات جدید در انزجار.

مردان جوان هستند که حداقل به احتمال زیاد به پیروی اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به تحقیقات جدید است.

ما سیستم ایمنی وابسته به آنتی بادی و پیچیده سلولی و مولکولی و مکانیسم طراحی شده برای مبارزه با مهاجمان خارجی نیست تنها سلاح ما در برابر رمان coronavirus و دیگر عوامل عفونی. اقدامات ما برای محافظت از خودمان در برابر خارجی پاتوژن مانند شستن دست ما و یا به طور موثر پوشش یک عطسه نقش کلیدی بیش از حد.

این محافظ رفتار و تصمیمات ما را همه بخشی از آنچه به نام “رفتاری سیستم ایمنی بدن”—داخلی ما احساسی-رانده سپر دفاع می گوید کارولین هاجز-Simeon تکاملی انسان شناس و استادیار انسان شناسی در دانشگاه بوستون.

اما آنچه انگیزه این رفتاری پاسخ ایمنی در وهله اول ؟ این روانی مبتنی بر سیستم ایمنی بدن متفاوت است به طور مداوم بسته به محیط و شرایط سلامت, سن, جنسیت و تمایل ما به “فروش کردن.”

“ما اغلب فرض کنیم که انزجار مهم تکاملی تابع برای جلوگیری از چیزهایی که ممکن است به ما آسیب برساند می گوید:” هاجز-شمعون. “بنابراین فردی انزجار حساسیت باید اگر آن را تکامل یافته برای حل یک مشکل و بالاتر هنگامی که خطر عفونت را نیز بالاتر است.”

هاجز-شمعون و جسیکا Hlay یک فارغ التحصیل پژوهشگر مردم شناسی در سال دوم دکترای برنامه آزمایش این نظریه—هر دو قبل و بعد از COVID-19 وقوع انفجار در اطراف جهان و بررسی اینکه آیا یا نه نفرت اولیه محرک برای مردم برای جلوگیری از آینده در تماس با همه چیز است که می تواند باعث عفونت یا بیماری است.

با استفاده از یک نظرسنجی آنلاین پلت فرم محققان زد دو مطالعات—یک نظر سنجی در سراسر ایالات متحده, El Salvador و هند آغاز شد که قبل از جهانی COVID-19 همه گیر و یک دوم نظرسنجی که توزیع شد و پس از وقوع به شرکت کنندگان در ایالات متحده و هند و برزیل و ایتالیا. این به آنها یک حس خوب از چگونگی درک خطر عفونت تحت تاثیر احساسات نفرت قبل و بعد سریع, پخش كردن, رمان coronavirus و چه عوامل فردی نقش دارند.

برای هر نظر سنجی از آنها خواسته شرکت کنندگان 500 در مطالعه اول و 800 در دوم به رتبه خود احساس انزجار را در یک مقیاس از صفر تا شش با شش نمایندگی بالاترین سطح ick عامل—بر اساس سوالات مانند چگونه فروش کردن شما توسط یک جویده تا مداد و یا به دنبال در مدفوع سگ یا یک بطری آب و یا تکان دادن دست ؟ در یکی دیگر از مجموعه ای از سوالات آنها در مورد خواسته های جنسی تمایلات و خواسته ها چگونه نفرت انگیز آیا شما در پیدا کردن آوردن کسی که شما فقط ملاقات کرد و برگشت به اتاق خود را به داشتن رابطه جنسی است ؟ —پس از جنسیت حمل مجموعه خود را از عفونت های مرتبط با خطرات است که می تواند باعث رفتاری پاسخ ایمنی Hlay می گوید.

پس از تجزیه و تحلیل نتایج هاجز-شمعون و Hlay به اشتراک گذاری چهار takeaways از اولیه خود را یافته است که می تواند به ما بیاموزد که چگونه ما جمعی رفتاری پاسخ ایمنی کار برای محافظت از ما را از بیماری قبل و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس:

1. بیشتر در معرض خطر بیشتر انزجار ما احساس می کنیم

آشکار ترین روند محققان دریافتند در خود داده بود که قبل از coronavirus درک قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زا همراه با ملی نرخ مرگ از عفونت, پیش بینی سطح انزجار نسبت به پاتوژن ها و نگرش نسبت به تمایلات جنسی.

“پس از COVID شیوع مردم خود را درک خطر عفونت به بالاتر و بر این اساس انزجار خود را از سطوح بالاتر است. بنابراین مردم بیشتر شد فروش با چیزهای اولیه مانند یک جویده تا مداد یا سگ-دوو در حال حاضر نسبت به قبل از آنها می گوید:” هاجز-شمعون. انزجار به گفته محققان علل فیزیکی و اغلب غیرقابل کنترل واکنش در بدن ما—خود احساسات خود را بیان صورت نسبت به اضطراب یا ترس.

با نگاه کردن به داده های جهانی عفونت و مرگ و نفرت و حساسیت آن را آشکار بود که درک پاتوژن خطر پیش بینی انزجار حساسیت و ادراک است شگفت آور یک شاخص قابل اعتماد از واقعی محیط زیست است. پس یک فرد دقیق تر درک کوچکتر خود “حباب” و یا محله یا شهر محلی ادراک خطر عفونت ممکن است بهتر پیش بینی کننده خطر واقعی از ملی و یا در سطح دولت نرخ. و بیشتر مردم فکر می کنم آنها در حال رفتن به مریض بیشتر حساس به نفرت تبدیل شدن آنها به.

2. انزجار باعث می شود ما سعی می کنید برای محافظت از خودمان

“اوج انزجار سطوح منجر به افزایش حفاظتی رفتارهای می گوید:” Hlay. “پس از COVID, [دیدیم] افزایش درک در معرض عفونت و ما [یافت] مردم بیشتر آزمایشی برای به اشتراک گذاشتن بطری های آب از بالا, پول, لباس و بیشتر آگاه از دیگران سرفه و عطسه و همچنین [چه میکروب ممکن است در کمین] عمومی سطوح.”

بزرگترین تغییر بین نتایج نظر سنجی قبل و بعد از COVID-19 شیوع این است که مردم را در بر داشت از دست دادن با دیگران به طور قابل توجهی بیشتر نفرت انگیز پیدا کردن در مورد 20 ٪ افزایش در افرادی که مایل به پس از دست دادن با کسی.

این نشان می دهد سطح بالاتری از کلی آگاهی به دیگران و پتانسیل میکروب آنها حمل پس از تمرین فاصله فیزیکی باعث کاهش خطر گسترش ویروس مانند SARS-CoV-2 که مسئول COVID-19 عفونت. به هاجز-شمعون و Hlay این نشانه آن است که ما توانایی احساس منزجر نقش در جامعه رفتاری سیستم ایمنی بدن محافظت می کند که ما را از آسیب.

“این به احتمال زیاد یک تکامل یافته سیستم می گوید:” هاجز-شمعون. “این سیستم وجود داشته و در حال حاضر و قبل از COVID-19 و اجتماعی فاصله مقررات. با افزایش خطر عفونت و ما شاهد افزایش صعودی مقررات در [جمعی] سیستم.”

3. به عنوان انزجار می رود تا میل جنسی پایین می رود

“ما تصمیم به شامل تمایلات جنسی به دلیل رفتار جنسی خود بسیار پاتوژن خطرناک” توضیح می دهد که Hlay. او و هاجز-شمعون یافت که به عنوان انزجار سطوح افزایش اقدامات حفاظتی افزایش تمایلات جنسی را جست و خیز کردن—به طور خاص با یک فرد است که یک شریک دراز مدت.

“در نمونه ما در طول corovavirus شیوع مردم نشان داد آنها با داشتن کمتر بازی گاه به گاه جنسی و کاهش میل جنسی می گوید:” Hlay. “این واقعا همه چیز در مورد تجارت آف مردم معامله کردن رفتارهای جنسی برای حفظ سلامت خود.”

هر دو از محققان این تغییر به نوع دیگری از پاتوژن-اجتناب از رفتار رانده شده توسط سطوح بالاتر از انزجار در زمان افزایش خطر ابتلا به عفونت.

“حتی قبل از این بیماری همه گیر افرادی که درک بالاتر خطر عفونت کمتر به احتمال زیاد به دنبال رابطه جنسی گاه به گاه می گوید:” هاجز-شمعون. “و کسانی که مردم بیشتر احتمال دارد به احساس تنفر مردم نیست شستن دست خود را.”

4. مردان جوان به احتمال زیاد حداقل به احساس انزجار

هر کس متفاوت است البته با تغییر تحمل ناخالص به دنبال مواد غذایی و یا دیدن یک زخم باز. محققان دریافتند که مردان کمتر احتمال دارد به احساس انزجار نسبت به زنان و کمتر احتمال دارد به عمل جوانه-اجتناب از رفتارهای مانند انواع مختلف فیزیکی فاصله.

“زنان تقریبا همیشه نمایشگاه بالاتر انزجار سطح بیش از مردان است که پیدا شده است در مطالعات دیگر هم می گوید:” Hlay. “ما زنان بیشتر به سلامتی-محافظ رفتارهای جدی است.”

همراه با تفاوت های جنسیتی و سن و سلامت از عوامل بزرگ در اندازه گیری انزجار و پس از آن تغییر رفتار.

“اگر شما بیمار هستید, شما ممکن است فکر می کنم در مورد خود را به عنوان بیشتر در معرض خطر آلوده شدن با چیز دیگری پس از سن ممکن است عامل زیرا به عنوان افراد مسن سلامت ممکن است شروع به کاهش می گوید:” Hlay.

“ما می بینیم که افرادی که نظر خود را به عنوان کمتر سالم را نشان می دهد بالاتر انزجار حساسیت و هنگامی که فکر کردن در مورد رفتاری سیستم ایمنی بدن آن را بیشتر مفید برای جلوگیری از عوامل بیماری زا و حفظ سلامت خود را به جای مبارزه با دیگر پاتوژن و امیدواریم که سیستم ایمنی بدن می تواند مراقبت از آن است.”

مردان به طور کلی نظر خود را به عنوان سالم تر از زنان انجام دهد یا نه که درست است. (مردم در حال حاضر در حال مرگ از COVID-19 در نرخ بالاتر از زنان در سراسر جهان است.)

“اگر ما در حال فکر کردن در مورد این گروه که به احتمال زیاد حداقل مطابق [با اجتماعی فاصله اقدامات] می گوید:” هاجز-شمعون. “آن جوان مردان بالغ که درک خود را در سلامت خوب است.”

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>