بیماری مورخ: ما COVID پاسخ “Incomprehensibly نامنسجم”

برای پزشکی مورخ John Barry, به دنبال در چگونه دولت ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که یک تلاش خسته کننده.

بری بود که بخشی از جورج دبلیو بوش رئیس جمهور را همه گیر آمادگی تیم و نوشت گسترده در مورد 1918 اسپانیایی Flu pandemic گفت: واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیام و پاسخ به کروناویروس شده است “incomprehensibly به وقوع پيوسته است.”

آن را محکم کیفرخواست از یک متخصص منحصر به فرد قرار به مقایسه و کنتراست دست زدن به انواع بیماری های همه گیر در سراسر تاریخ است.

بری گفت: WaPo که او می دهد و مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ 3.5 از 10 ستاره. فقط به عنوان بری نقد چگونه 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی به کار گرفته شد او پیش بینی آینده مورخان تمرکز بر روی چگونگی incompetently دولت ایالات متحده در حال حاضر در حال انجام است.

“اگر آنها در حال نوشتن در مورد ایالات متحده آن خواهد بود incomprehensibly نامنسجم پاسخ” بری گفت: WaPo. “هر کشور به نظر می رسد به یک پاسخ متفاوت. برخی از آنها کاملا خوب است. بعضی از آنها خیلی خوب نیست.”

بری افزود که بزرگترین درس رهبران جهان می تواند آموخته اند که از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که در طی آن روزنامه آمریکایی بودند به شدت سانسور شد به حقیقت و قانون شفاف — درس ایالات متحده به وضوح نادیده گرفته شود.

“چند ماه اول آن را بسیار ناامید کننده برای دیدن [رئیس جمهور تهمت] بی اهمیت دانستن این شیوع” بری گفت: WaPo. “چند هفته پیش او به طور ناگهانی آن را در زمان به طور جدی و گفت: ما در جنگ بودند. که مهم بود. از آن پس او را به بالا و پایین.”

“مثبت است که او به نظر می رسد به آن را به طور جدی” بری اضافه شده است. “او هنوز است مردم به نگه دارید از هم جدا, و این مهم است. اما بدیهی است که او می دهد اطلاعات نادرست به صورت روزانه است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de