کشف شاد ریاضی و دور از کلاس درس

COVID-19 تبدیل شده و ما روال معمول بر روی سر خود را و همه ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به زندگی در این زمان آن طول می کشد. بسیاری از پدر و مادر خود را پیدا کرده اند به طور ناگهانی محوری در نقش معلم تلاش برای نگه داشتن کودکان خود را در سرعت در مدرسه اغلب در حالی که کار از خانه از راه دور به بوت.

ریاضی می تواند یک چالش برای پدر و مادر در تلاش برای کمک به کودکان خود را با مشق شب در بهترین زمان و این قطعا نه آن زمان است. اگر شما نیاز به کسی که به شما بگویم این خوب نیست به superparent که باعث می شود مطمئن شوید که تمام مشق شب انجام می شود کاملا در حال حاضر من خوشحال می شود که فرد. برای انطباق با یک الگوی رفتاری من دیده ام شما مدرسه در منزل. بچه ها خود را و ماندن در منزل در هنگام بحران و شما در حال تلاش برای کمک به آنها را یاد بگیرند. به نظر من خوب است اگر شما نمی اولویت بندی در کلاس درس ریاضی است. (اگر شما به دنبال منابع برای حمایت از بچه های خود را’ کلاس درس ریاضی, ریاضی, توییتر ممکن است مفید باشد.)

شاید بیشتر امکان پذیر هدف در حال حاضر از نگه داشتن تا با درس ریاضی (و یکی که خواهد بود حتی بیشتر مربوطه در طول تابستان) است که با داشتن, شاد, باز تجربه با ریاضی که کشت ریاضی کنجکاوی و الگوی-پیدا کردن. من فکر می کنم از این فعالیت ها به عنوان مشابه به خواندن برای لذت و نه برای نوشتن یک مقاله برای یک کلاس و یا در حال اجرا در اطراف در خارج به جای شرکت در ورزش های سازمان یافته.

لیست منابع می تواند طاقت فرسا. اگر من در تلاش برای کشف کردن آنچه به طبخ برای شام امشب با من مانده, کدو یک لیست از هفت دستور العمل های است که اغلب مفید تر از یک لیست از 87. به همین دلیل من را محدود به لیست من تا شش (مورد علاقه من شماره) سایت. وجود دارد بسیاری از دیگر منابع فوق العاده وجود دارد خارج وجود دارد, اما اینها چند من برخورده ایم که به طیف گسترده ای از فرصت ها برای درگیر شدن با ریاضی در یک اهل تفریح و بازی, راه خلاق. من سعی کردم به این ترتیب تقریبا از سایت بشود جوانتر آموزان به کسانی که برای ریاضی دانشجویان و ریاضیدانان اما وجود دارد مقدار زیادی از با هم تداخل دارند در چه گروه های مختلف ممکن است پیدا کردن لذت بخش است.

  • ریاضی برای عشق توسط دن Finkel و کاترین کوک است پر از بازی و ریاضی بیشتر ساختار مواد برنامه درسی برای دانش آموزان مدرسه ابتدایی. پس از مدارس آغاز شده و بسته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر آنها شده اند ارسال ایمیل خبرنامه با منابع و بازی برای کمک به پدر و مادر کمک به بچه های خود را.
  • کدام یک تعلق ندارد یک وب سایت توسط مریم Bourassa با الهام از کریستوفر دنیلسون کتاب به همین نام است. مفهوم ساده است: چهار شماره شکل یا نمودار و شما باید برای پیدا کردن یک دلیل هر یک است که یکی از عجیب و غریب. اگر اعداد 9, 16, 25 و 43 شما می توانید می گویند 9 توسط یک فرد به دلیل آن است که تنها یک رقمی و 16 است که یک فرد به دلیل آن را نه عجیب و غریب (حتی یک نفر گمان می کنم), 25 است که یک فرد به دلیل آن در پایان در مضربی از سه یا 43 توسط یک فرد به دلیل آن است که یک مربع است. (شاید شما می توانید آمد تا با برخی از دلایل خود را برای هر یک.) هیچ پاسخ درست وجود دارد و هر فعالیت می تواند یک پرش کردن نقطه ریاضی خلاقیت است.
  • آنی پرکینز’ #MathArtChallenge است باز راه برای کشف ریاضی با ایجاد و توجه به الگوهای. پرکینز است های روزانه و سریع برای الهام بخشیدن به ریاضی بازی — همه چیز از اسلامی هندسه سازه به رول کاغذ توالت polyhedra — و دیگر شرکت کنندگان به اشتراک گذاری خلاقیت خود را در توییتر و Instagram.
  • پائولا Krieg وبلاگ Bookzoompa ثروت از کاغذ تاشو فعالیت های است که در تعامل با ریاضیات. افشا: Krieg به تازگی از طریق پست من یک مثال زیبا از یکی از بیشتر به چالش کشیدن صنایع دستی او را در مورد نوشته شده است در وبلاگ خود: Jo Nakashima را اوریگامی آتش بازی. شما ممکن است بخواهید سعی کنید برخی از صنایع دستی ساده مانند این پنج ضلعی و ستاره و یا این هشت صفحه اوریگامی جزوه.
  • Aperiodical بزرگ قفل کردن ریاضی-خاموش است یک نسخه از تابستان ریاضی ارتباطی رقابت آنها اجرا برای چند سال گذشته. شرکت کنندگان ارسال نوشتن یو پی اس مورد علاقه بیت ریاضی(ع) و خوانندگان می توانند رای خود را در مورد علاقه های شما. من معتقدم ارسالی هنوز باز اگر شما می خواهید به پرتاب کلاه خود را در حلقه.
  • بحث ریاضی خود را با دوستان یک سری از زوم مذاکرات سازمان یافته توسط استیون Clontz, T. J. Hitchman برایان کاتز درو لوئیس و کیت اونز. هر پنج شنبه یک ریاضیدان در مورد کار خود را به یک پسند مخاطبان آنلاین. مذاکرات طراحی شده به عنوان در دسترس به عنوان ممکن است به ریاضی دانشجویان و ابتدا دانشجویان تحصیلات تکمیلی. در ارتباط باشید TMWYF مورد علاقه من قضیه زنده مداخله در آثار برای این تابستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de