مواد معدنی مختلف باعث بیماری قلبی در مردان و زنان

مواد معدنی مختلف باعث آئورت دریچه قلب انسداد در مردان و زنان, بر اساس یک مطالعه جدید.

این یافته ها می تواند تغییر نحوه پزشکان در تشخیص و درمان بیماری های قلبی.

محققان با استفاده از کانادا منبع نور (CLS) در دانشگاه ساسکاچوان به تجزیه و تحلیل آسیب دریچه های قلب از بیمارانی که تحت پیوند.

این یافته ها در Acta Biomaterialia نشان می دهد تفاوت های قابل ملاحظه ای در ذخایر معدنی موجود در آئورت دریچه از مردان و زنانی که دچار تنگی زندگی تهدید بیماری قلبی که تنگ شدن دریچه آئورت باز باعث می شود.

“آنچه ما نشان داد که تعجب ما این است که این نوع از مواد معدنی موجود در دریچه های قلب متفاوت است بین جنس نر و ماده می گوید:” مارتا Cerruti استادیار در دانشکده مهندسی مواد در دانشگاه مک گیل.

“ما به طور غیر منتظره نشان داد که مواد معدنی مختلف در ترکیب و شکل و که آنها رشد آهسته تر در زنان است.”

ترکیب مواد معدنی و تجزیه و تحلیل انجام شده در نرم X-Ray Mischaracterization Beamline قرار دارد در CLS نیز یافت می شود یک نوع از سپرده های معدنی تقریبا به طور انحصاری در نمونه ای از بیماران زن.

این یافته ها نشان می دهد اهمیت تفکر در مورد تنوع در زمینه تحقیقات یک مفهوم است که در طول تاریخ شده است یک نقطه کور برای جامعه علمی Cerruti می گوید. برای مثال تنها با استفاده از نر موش در آزمایش استفاده می شود یک عمل استاندارد.

“مطالعه ما این است که تصویر کامل است که تنها به نگاه خاص مردم شما را انحراف داده های خود را,” او می گوید. “داشتن یک متنوع تر مجموعه داده های خود را بهبود می بخشد علم است.”

بیماری های قلبی باقی می ماند جهانی علت مرگ و میر در مردان و زنان است. با 280,000 دریچه قلب جایگزین هر سال در کانادا به دلیل تنگی Cerruti می گوید کار او نشان می دهد که نیاز به توسعه های مختلف تشخیصی و درمانی روش در درمان تنگی آئورت در مردان یا زنان.

در را که اتفاق می افتد, Cerruti گروه را به CLS برای بررسی بیشتر این قلبی و عروقی پدیده و درک دقیق ترکیب ذخایر معدنی آنها در بر داشت در زنان است.

“درک چه مواد معدنی هستند قطعا می تواند کمک به توسعه درمان,” او می گوید. “این امکان وجود دارد که می تواند راه های آسان تر به هدف قرار دادن این مواد معدنی و حل آنها برای زنان است.”

کانادا صندلی پژوهش بنیاد قلب و سکته مغزی پایه و علوم طبیعی و مهندسی شورای پژوهشی تامین می شود ،

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im