آیا گالیله واقعا می گویند “و در عین حال آن حرکت می کند’? مدرن داستان کارآگاهی

“و در عین حال آن حرکت می کند.” این ممکن است به معروف ترین خط منسوب به مشهور دانشمند Galileo Galilei. “آن” در این نقل قول اشاره به زمین است. “این حرکت” بود شگفت انگیز انکار مفهوم اتخاذ شده توسط کلیسای کاتولیک در آن زمان که زمین در مرکز جهان و در نتیجه هنوز هم ایستاده بود. گالیله معتقد است که مدل اشتباه بود. اگر چه او نمی تواند آن را اثبات کند او فصل مشاهدات و آزمایش های خود را در مکانیک رهبری او را به نتیجه گیری کرد که زمین و دیگر سیارات بودند گردان به دور خورشید است.

که ما به ارمغان می آورد “و در عین حال.” تا آنجا که گالیله ممکن است امید به متقاعد کردن کلیسا که در حرکت زمین را از آن مسح موقعیت او در تناقض نیست کتاب او به طور کامل درک که مقامات کلیسا نمی تواند قبول آنچه آنها به عنوان خود را گستاخ تهاجم به خود را منحصر به فرد استان: الهیات.

در طول محاکمه اش به اتهام ارتداد گالیله انتخاب کلمات خود دقت کنید. این بود تنها پس از محاکمه خشم او اعتقاد دارد که او بود که گفت: گفتم به inquisitors, “Eppur سی muove“(“و در عین حال آن حرکت می کند)”, همانطور که اگر به می گویند که آنها ممکن است برنده این نبرد اما در نهایت حقیقت برنده خواهد بود ،

اما آیا گالیله واقعا مطلق این کلمات ؟ شکی نیست که او فکر در امتداد آن خطوط. تلخی خود را در مورد محاکمه این واقعیت است که او مجبور شده بود برای abjure و تبری جویند کار زندگی خود را; تحقیر آمیز واقعیت است که او در کتاب گفتگو در مورد دو رئیس سیستم جهان قرار داده شده است در کلیسا شاخص ممنوع, کتاب و عمیق خود را تحقیر برای inquisitors که قضاوت او به طور مداوم اشغال ذهن خود را برای تمام سال های پس از محاکمه. ما همچنین می توانید مطمئن باشید که او نمی (به عنوان افسانه است) mutter که عبارت در مقابل inquisitors. انجام این کار شده اند که واقعا خطرناک است. اما او می گویند آن را در همه ؟ اگر نه چه زمانی و چگونه اسطوره در مورد این شعار شروع به گردش?

علم مورخ آنتونیو Favaro اختصاص داده شده از چهار دهه به مطالعه و contextualization از گالیله زندگی و کار در نهایت تولید به یاد ماندنی کتاب Le Opere di Galileo Galilei (آثار Galileo Galilei). به عنوان بخشی از این تلاش بسیار دشوار و در سال 1911 او همچنین انتشار چند مقاله توصیف او تحقیقات گسترده ای اختصاص داده شده به کشف ریشه شعار. Favaro مشخص شد که قدیمیترین ذکر این عبارت در چاپ در یک کتاب تحت عنوان, ایتالیایی, کتابخانه منتشر شده در لندن در سال 1757 توسط نویسنده ایتالیایی جوزپه Baretti.

Baretti colorfully نوشت: “این جشن گالیله بود که در تفتیش عقاید به مدت شش ماه قرار داده و به شکنجه برای گفتن که زمین نقل مکان کرد. لحظه ای که او در مجموعه آزادی او نگاه کرد به آسمان و به زمین و زنی با پای خود در غور و تعمق, خلق و خوی گفت: Eppur si حرکت است که هنوز هم این حرکت به معنی زمین است.”

حتی اگر ما به بی اعتنایی unhistorical embellishments در این حساب آن دشوار خواهد بود برای قبول شهادت یک کتاب به نظر می رسد که بیش از یک قرن پس از گالیله مرگ به عنوان شواهدی از صحت این نقل قول. Favaro بود به همان اندازه شک و تردید در ابتدا—تا زمانی که یک رویداد غیر منتظره باعث شد او را به تجدید نظر در سوال.

جذاب نقاشی

در سال 1911 Favaro دریافت نامه ای از برخی ژول ون بل که زندگی در رئزلر بلژیک. ون بل ادعا خود را به یک نقاشی که رنگ شده بود در سال 1643 یا 1645 که شامل شعار معروف. اگر این ادعا را به معنای که عبارت بود در حال حاضر شناخته شده و بسیار در مدت کوتاهی پس از گالیله مرگ در سال 1642.

نقاشی که Favaro دیدم تنها یک عکس نشان داد گالیله در زندان است. او معتقد ناخن در دست راست خود را که با آن او ظاهرا ترسیم حرکت زمین به دور خورشید بر روی دیوار با کلمات “E پور si حرکت” نوشته شده در زیر.

بر اساس یک نامشخص امضا, ون, دختر خوشگل نسبت به نقاشی به 17 قرن نقاش اسپانیایی برتلم استبان موریلو. و او این باورند که آن را تا به حال در اصل متعلق به اسپانیایی فرمانده ارتش Ottavio Piccolomini برادر اسقف اعظم سینا که در خانه گالیله خدمت در شش ماه اول از خانه خود بازداشت.

Favaro علنی این داستان فرض کشف یک پرتره از گالیله قدمت آن به قرن 17 و حاوی جشن شعار و داستان آن ساخته شده به صفحات مختلف روزنامه ها. بلژیک فیزیکدان یوجین لاگرانژ حتی رفت و به رئزلر برای دیدن نقاشی با چشم خود او را که او در گزارش روزنامه بلژیکی l’etoile سند در 13 ژانویه سال 1912.

کشف نقاشی قطعا تاثیر داشتند. تا آن زمان اکثر مورخان در نظر گرفته شده بود عبارت معروف را به عنوان یک اسطوره است اما یافته های جدید ایجاد می شود تعدادی از گالیله دانشمندان به تغییر ذهن خود را. علم مورخ John Joseph Fahie نوشت: در سال 1929 “ما باید تجدید نظر ما قضاوت و نتیجه گیری کرد که گالیله را مطلق این کلمات نیست اما در افتضاح اتاق تفتیش عقاید به عنوان افسانه است اما برای برخی از دوستان دلسوز در خارج از یکی از آنها بدون شک Piccolomini به حال آنها.” مشهور گالیله دانشمند Stillman دریک همچنین این نتیجه رسیدند: “در هر صورت شکی نیست که در حال حاضر معروف عبارت بودند نسبت به گالیله قبل از مرگ او اختراع یک قرن بعد صرفا به تناسب شخصیت خود را.”

به طرز عجیبی به رغم آن ارزش زیادی برای تاریخ علم, ون, دختر خوشگل نقاشی شده است هرگز در معرض هر گونه مستقل بررسی توسط کارشناسان است. زمانی که من می خواستم برای شروع چنین موشکافی من شگفت زده به کشف کنند که نه تنها مکان فعلی از نقاشی ناشناخته اما تا آنجا که من می تواند در ابتدا تعیین هیچ علم یا هنر مورخ بود و حتی دیده می شود آن را پس از سال 1912. به طور طبیعی من تصمیم به جستجو برای آن.

شکار

اول من می خواستم برای دریافت یک نظر کارشناس در انتساب به Murillo. به من ارسال یک کپی از عکس از نقاشی به چهار Murillo متخصصان (دو در اسپانیا و یکی در انگلستان و دیگری در ایالات متحده). همه آنها به طور مستقل پاسخ داد که اگر چه آن را دشوار است به ارائه نظرات قطعی بر اساس یک عکس که با توجه به سبک و موضوع و مربوط به حقایق تاریخی آنها کاملا متقاعد شده است که Murillo نیست رنگ این تصویر. یکی گفت که نقاش بود و احتمالا اسپانیایی و دیگری پیشنهاد کرد که نقاشی بود از قرن 19.

انگیزه برای ادامه به بررسی این اتفاق غیر منتظره, قضاوت, من کشف کرد که یک مقاله در مورد نقاشی به نظر می رسد به طور همزمان در دو روزنامه بلژیکی (د ال و د Poperinghenaar) در فوریه 23, 1936. از ویژگی های گزارش شده که مهم پرتره از گالیله به نمایش گذاشته شده در موزه Vleeshuis در آنتورپ, بلژیک.

تحقیق در Vleeshuis نشان داد که در 13 سپتامبر سال 1933 ون بل به حال در واقع قرض داده و آن را یک نقاشی با عنوان گالیله در زندان. وام نیز گزارش شده (با عنوان گالیله و “E پور si muove”) در Gazet Van Antwerpen در 15 سپتامبر سال 1933. سوالات بیشتر و کشف واقعیت تعجب آور است که Stedelijk موزه سننیکلا (بنیادی سننیکلا) در بلژیک است که در آن مجموعه یک نقاشی است که به نظر می رسد یکسان به یکی قرض داده به Vleeshuis. علاوه بر این نزدیک بازرسی از دیوار در مقابل گالیله در این نقاشی نشان داد یک نقاشی از زمین در مدار خورشید چند نقاشی های دیگر (احتمالا از زحل و یا مراحل زهره) و شعار معروف. این تصویر ثبت شد به عنوان نقاشی شده در سال 1837 توسط فلاندرز نقاش Romaan-Eugeen ون Maldeghem. آن اهدا شد به شهرستان سننیکلا توسط art collector Lodewijk Verstraeten. و این موزه به دست آمده را پس از مرگ همسرش در سال 1904 یا 1905.

جزئیات ون Maldeghem نقاشی “گالیله در زندان” نشان دادن شعار “E پور است که حرکت” و زمین به دور خورشید. اعتبار: جرالد Delvaux

این توسعه ایجاد یک موقعیت بسیار جالب. وجود دارد دو تقریبا یکسان نقاشی. یکی متعلق به ون Belle شد و ادعا کرد به نقاشی شده است در سال 1643 یا 1645. دیگر ون Maldeghem شد نقاشی در سال 1837. ون دختر خوشگل نقاشی های ساخته شده خود را برای اولین بار مستند ظاهر عمومی در سال 1911. آن را به قرض داده Vleeshuis در سال 1933 و به نمایش گذاشته شد وجود دارد در سال 1936. از آن پس آن محل شده اند ناشناخته است. دوم نقاشی شده است در مجموعه ای از سلول بنیادی سننیکلا پس از سال 1904 یا 1905. افراطی شباهت این دو نقاشی چپ شکی نیست که هر دو ون Maldeghem کپی شده قبلی نقاشی یا که کسی کپی ون Maldeghem نقاشی یا در قرن 19 و اوایل قرن 20.

به همه چیز را پیچیده تر بیشتر, من کشف کرد که در سال 2000 آنتورپ خانه حراج Bernaerts فروش های فوق العاده در زمان مناقصه در یک نقاشی با عنوان گالیله در زندان. آن ذکر شده بود به عنوان نقاشی شده توسط فلاندرز نقاش Henrij Gregoir در سال 1837—همان سال که در آن ون Maldeghem نقاشی پرتره خود را از گالیله با همان عنوان. من قادر به دست آوردن یک عکس از نقاشی و اگر چه عنوان است که همان اثر هنری است بسیار متفاوت است.

اورکا!

به پیشرفت بیشتر من سعی کردم برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد ون Maldeghem و نقاشی خود را. دو فلاندرز کتاب در زندگی و آثار فلاندرز و هنرمندان هلندی—one by J. Immerzeel جونیور از سال 1842 و دیگری توسط کریستین Kramm از سال 1859—ذکر شده گالیله در زندان به عنوان یکی از ون Maldeghem اصلی نقاشی بدون هیچ گونه تذکر یا پیشنهاد که آن را ممکن است یک کپی. به طور قابل توجهی این دو کتاب منتشر شد در حالی که ون Maldeghem هنوز زنده بود زمانی که تمام اطلاعات مربوط به نقاشی شد و هنوز هم به آسانی در دسترس است. آن را دشوار است بنابراین برای جلوگیری از این تصور که نقاشی اصلی ، این احساس بیشتر تقویت شده با تحقق است که موضوع گالیله درگیری با تفتیش عقاید بسیار محبوب تبدیل شد با نقاشان تنها در قرن 19. و آن را نیز به طور کامل سازگار با نظرات قبلا بیان شده توسط Murillo کارشناسان. به یاد بیاورید که یکی پیشنهاد کرد که نقاش بود و دیگری در نظر گرفته که نقاشی بود از قرن 19.

همه این ها هنوز هم نه توضیح آنچه اتفاق افتاده است به ون دختر خوشگل نقاشی پس از سال 1936. من می توانم فکر می کنم از سه اصلی امکانات: نقاشی شده است می تواند به فروش می رسد توسط ژول ون Belle خود را. و یا از آن می شده اند به ارث برده نسبی (و شاید به فروش می رسد بعد). یا آن را ممکن است نابود شده اند در طول جنگ جهانی دوم است. زیر این خط فکری من تصمیم به تلاش برخی از تحقیقات شجره نامه.

برای ایجاد یک داستان کوتاه با یک تلاش جدی قابل توجهی کمک کند و کمی از شانس من موفق به پیدا کردن یک زندگی بزرگ نوه از ون دختر خوشگل زاده. و از طریق او, من کشف کرد که در سال 2007 به مادر بزرگ خود را به فروش یک مجموعه از نقاشی طریق کمپو & کمپو حراج خانه و گالری در واقع شدهاست. بسیاری تعداد 213 در لیست تحت عنوان گالیله در زندان. خانه حراج عکس آن را نشان می دهد به نقاشی من برای جستجو. من کشف ون دختر خوشگل نقاشی!

نقاشی “گالیله در زندان” فروخته شده در سال 2007 توسط کمپو & کمپو خانه حراج. اعتبار: کمپو & کمپو

رایج در دنیای هنر جلوگیری از حراج خانه ها از آشکار کردن هویت خریداران اما من پیدا کردن که نقاشی خریداری شد توسط خصوصی جمع آوری و توسط یک فروشنده است. وجود دارد و دو دیگر قابل توجه قطعه از اطلاعات است که نشان داد در حراج. اول کمپو & کمپو قضاوت نقاشی از قرن 19. دوم نزدیک بازرسی را پیدا کنید, هر تاریخ یا امضا. این مشاهدات تایید شد توسط یک نماینده از خانه حراج.

پس چه چیزی می تواند به ما می گویند در مورد این سوال که آیا گالیله گفت: این کلمات ؟ شواهد تاریخی امتیاز به داستان اول ظاهر می شود (یا حداقل اینکه مستند) تنها در اواسط قرن 18—پس از گالیله مرگ است. این باعث می شود این شعار بسیار بیشتر احتمال دارد به جعلی. با این وجود این امر می تواند خطر ناک اگر (شاید به عنوان یک نتیجه از ارائه مقاله) مالک فعلی از گالیله در زندان اجازه خواهد داد که آن را به طور کامل بررسی آن به منظور تعیین دقیق سن.

حتی اگر گالیله هرگز صحبت کسانی که کلمات آنها برخی از مشکلات فعلی ما مشکل زمانی که حتی قابل اثبات حقایق تحت حمله توسط علم منکران. گالیله افسانه ای فکری defiance—”به رغم آنچه که شما باور دارید این حقایق”—می شود مهم تر از همیشه.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de