موش های ديابتی “درمان به سرعت در حال” انسان با استفاده از سلول های بنیادی

یک تیم از محققان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس با موفقیت تبدیل انسان سلول های بنیادی به سلول ها قادر به تولید انسولین است. این انسولین سلول های تولید شد و پس از آن قادر به کنترل سطح قند خون در تظاهرات مربوط به موش های ديابتی.

“این موش ها تا به حال بسیار شدید دیابت با قند خون خوانش بیش از 500 میلی گرم در هر دسي ليتر — سطح است که می تواند کشنده برای یک فرد — و هنگامی که ما به موش انسولین ترشح سلول در عرض دو هفته قند خون آنها تا به حال به حالت عادی بازگشت و در آنجا ماند که راه را برای بسیاری از ماه” محقق جفری Millman, دستیار استاد در دانشگاه واشنگتن در بیانیه ای گفت:.

این مطالعه جدید عنوان شده در مقاله منتشر شده در مجله Nature Biotechnology روز دوشنبه بر اساس تحقیقات قبلی که در آن محققان نمیفهمد چگونه برای ایجاد این انسولین تولید سلولهای انسان و سلول های بنیادی — اما اثر خود را در موش مدل می تواند نشان داده نمی شود تا به حال.

مشکل نهفته است در خارج هدف قرار دادن سلول های شما را تا پایان تولید در طول تبدیل. “بیشتر کردن-هدف قرار دادن سلول های شما کمتر درمانی مربوطه سلول های شما” Millman گفت. “شما نیاز به حدود یک میلیارد سلول های بتا برای درمان یک فرد از دیابت است. اما اگر یک چهارم از سلول های شما را در واقع سلول های کبدی و یا دیگر سلول های پانکراس به جای نیاز به یک میلیارد سلول شما نیاز به 1.25 میلیارد سلول است.”

جدید “اساسا متفاوت” رویکرد این است که به مراتب بیشتر بر روی هدف بهبود هر دو اثر و به حداکثر رساندن تعدادی از انسولین تولید سلول با توجه به Millman. در واقع برخی از موش ها باقی مانده است درمان برای بیش از یک سال است.

این روند را باید در مقیاس بیش از یک دوره طولانی از زمان قبل از آن را می توان در انسان است. محققان امیدوارند در نهایت پیدا کردن یک راه کاملا خودکار به تولید به اندازه کافی سلول اجازه می دهد تا انسان ها خود را برای کنترل دیابت خود را یک روز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im