مقصد نپتون! فرصت نادر برای رسیدن به یخ غول برانگیخته دانشمندان

شتاب در حال ساخت در میان دانشمندان سیاره ای برای ارسال یک ماموریت بزرگ به اورانوس یا نپتون—دور ترین و کم کاوش سیارات در منظومه شمسی است. شکاف بزرگی باقی می ماند در دانشمندان دانش blueish سیارات شناخته شده به عنوان غول یخ که بازدید شده اند تنها یک بار توسط یک فضاپیما است. اما فشار به سازماندهی یک ماموریت در دهه آینده به دلیل دانشمندان می خواهید به استفاده از یک نزدیک شدن به سیاره ای ترازی که به طور قابل توجهی کاهش زمان سفر.

علاقه یخ غول نمایی رشد کرده می گوید: امی سیمون یک دانشمند سیاره ای در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز کمربند سبز مریلند که با همکاری سازمان جلسه در انجمن سلطنتی در لندن در ماه ژانویه اختصاص داده شده به کاوش در یک ماموریت. فضاپیمای ویجر 2 تنها فضاپیما به بازدید اورانوس و نپتون در کوتاه پرواز-bys در 1980s. یخ غول بنابراین نمایندگی جمهوری برای طیف گسترده ای از محققان—برای مطالعه سیاره, حلقه, اتمسفر قمر و اقیانوس ها می گوید: سیمون.

Jovian افزایش

نادر آسمانی هم ترازی بین نپتون اورانوس و مشتری بعدی رخ می دهد در اوایل 2030s و اجازه می دهد یک فضاپیما به تیرکمان بچه گانه در اطراف مشتری در راه خود را به سیارات. این امر کاهش زمان سفر و اجازه می دهد که هنر و صنعت برای رسیدن به خوبی در طول عمر از آن ابزار و سیستم های قدرت—معمولا حدود 15 سال است. این امر همچنین کاهش سوخت توده را قادر می سازد کرافت برای حمل یک مجموعه کامل از ابزار علمی (نگاه کنید به “سفر به یخ غول’). به استفاده از تراز یک ماموریت به نپتون خواهد نیاز به راه اندازی حدود 2031 و یکی به اورانوس توسط اواسط 2030s.

پنجره “زمان مناسب برای راه اندازی” علامت هافستادر یک سیاره دانشمند در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا گفت: در نشست لندن. “ما نمی خواهید به دست این یکی.” اما زمان تنگ است. ناسا است که به احتمال زیاد در آژانس فضایی منجر به این نوع از چند میلیارد دلاری ‘شاخص’ ماموریت است که دانشمندان می خواهند. این به طور معمول به 7 تا 10 سال برای آماده سازی و هر گونه چراغ سبز از ناسا خواهد بستگی دارد در این ماموریت که به ترتیب اولویت در آژانس سیاره علم Decadal بررسی که گزارش در سال 2022. یک ماموریت به نپتون یا اورانوس نیز در صورت رقابت از طرح های پیشنهادی برای بازگشت به یک نمونه از مریخ یا کشف ونوس.

اما در حالی که مریخ و ونوس دانشمندان در حال ساخت در دهه اکتشاف “اورانوس و نپتون هستند و واقعا خود را به عنوان ما نمی تکمیل اولین مرحله از اکتشاف خود را رتبهدهی نشده است” می گوید: Leigh فلچر یک دانشمند سیاره ای در دانشگاه لستر انگلستان است که با همکاری سازمان نشست.

فلچر می گوید که یک ماموریت به یکی از دو سیاره باید شامل رفتن به مدار اطراف آن و ارسال حداقل یک کاوشگر به جو و یا به یکی از قمر به عنوان کاسینی–هویگنس یک ماموریت مشترک توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) آیا برای زحل.

آبی اسرار

دانشمندان فکر می کنم از دو سیاره به عنوان دوقلوها به دلیل مشابه اندازه و توده ها. اما هیچ کس می داند که چگونه مشابه آنها را ترکیب و یا چگونه آنها را تشکیل Ravit Helled یک دانشمند سیاره ای در دانشگاه زوریخ سوئیس گفت: این نشست است. مدل در تلاش برای توضیح سیارات داخلی سازه و یا چرا دور تر نپتون به نظر می رسد گرمتر از اورانوس. همه فرض آنها ساخته شده از اشکال آب و یا شاید آمونیاک و یخ می گوید Helled. “اما در واقع ما واقعا نمی دانند که.”

عمده ماموریت به یخ غول نیز بهره مند exoplanet مطالعات گفت: هانا Wakeford, یک exoplanet دانشمند در دانشگاه بریستول انگلستان است. حدود 40 درصد از سیارات فراخورشیدی شناخته شده هستند و یخ غول پیکر به اندازه درک آنچه که این سیارات با اندازه و فضای آشکار خود را در مورد شکل گیری متکی بر درک کسانی که در منظومه شمسی خود ما را.

نمایندگان در این نشست توافق کردند که آنها خواهد بود خوشحال به دیدار یا سیاره چرا که هر دو عملکرد غنی نتایج. مطالعات نشان می دهد که آن را امکان پذیر خواهد بود به ارسال کاوشگر از یک ماموریت برای هر دو سیارات اما این امر می تواند گران. نپتون جذاب است چرا که آن قمر تریتون به نظر می رسد در محیطی فعال و ممکن است میزبان یک اقیانوس زیرسطحی به طور بالقوه از آب مایع است.

اما اورانوس—که غیر معمول میدان مغناطیسی که کج شده است نسبت به چرخش این سیاره محور—بیشتر “عجیب و غریب” امکانات نسبت به نپتون می کند که چالش های موجود در مدل های علمی گفت: هافستادر. بعد از راه اندازی پنجره برای اورانوس همچنین باعث می شود سیاره واقعی تر به هدف می گوید: فلچر.

بیش از حد به زودی ؟

اما برخی از آنها نگران زمانبندی. آن است که “روز بعد از فردا” در فضا از نظر فابیو Favata, سر, از, استراتژی, برنامه ریزی و جامعه هماهنگی در ESA گفت: این نشست است. آژانس در حال حاضر در حال کار بر روی دو ماموریت برای اوایل 2030s او گفت: بنابراین حتی اگر آن آینده ورزش اولویت بندی به نام سفر 2050, توصیه سفر به یخ غول آژانس نمی تواند راه اندازی پنجره.

متناوبا, ESA می تواند کمک به ناسا رهبری ماموریت اما که نیاز ما تصمیم او اضافه شده است. یا آژانس نیز می تواند ارسال سبک تر و ارزان تر ماموریت برای مثال برای پرواز توسط یکی از غول یخ. این تولید با ارزش علم اما نه ارائه مطالعه جامع که دانشمندان امید گفت: هافستادر.

اگر سیاره ای دانشمندان دست آمدن فرصت سپس آنها را مجبور به صبر کردن برای آینده هم ترازی در اواسط 2040s و یا تکیه بر قوی تر راه اندازی سیستم مانند ناسا سنگین-آسانسور فضایی راه اندازی سیستم. اما این تکنولوژی هنوز در حال توسعه است.

هایدی هممل یک سیاره شناس و معاون اجرایی رئیس جمهور از انجمن از دانشگاه ها برای پژوهش در نجوم در واشنگتن, DC, پرچم موضوع دیگر دانشمندان ممکن است با یک ماموریت به اورانوس: جوک در مورد سیاره نام. “من متاسفم من این گفت. اما من واقعا فکر می کنم که مشروع مشکل ما را,” او گفت:.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 3 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im